Portföy İşlem Hızı
9,2

1972 tarihinde Avanos/Nevşehir’de doğdum. İlk ve orta okul eğitimimi Kayseri'de tamamladıktan sonra 1987 yılında Askeri Liseye girerek, 1991 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinde ki saflarda yerimi aldım. Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde 25 yıl görev yaptıktan sonra 18 Mart 2016 tarihinde Binbaşı olarak kendi isteğimle emekli oldum. Yılların verdiği görev bilinci ile meslekte edindiğim iş deneyimimi, eğitimlerimi ve tecrübelerimi COLDWELL BANKER ailesiyle birleştirerek 23 Şubat 2018 tarihinde Coldwell Banker Avantaj/Kayseri ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak başladım. Eşimin Akdeniz Üniversitesine Rus Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı olarak davet edilmesi üzerine, 30Temmuz 2018 tarihinde Coldwell Banker Fast/Antalya ofisine geçiş yaptım. 1 yıllık Gayrimenkul danışmanlığı sürecinden sonra mevcut tecrübem ve Coldwell Banker Eğitim akademisinden Focus ve AMP Eğitimlerini de alarak Mart 2019 tarihinden itibaren Ofis Direktörü ve 19 Eylül 2019 tarihinden itibarende kendi ofisimde Broker/Owner olarak görevime devam etmekteyim. Evli ve 25 yaşında erkek, 14 yaşında kız evladı sahibiyim.

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizle ilgili MAKSİMUM HİZMET ve PROFESYONEL ÇÖZÜM için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ben ve Ofisim, Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için hazırız.

Temel Sloganım,

“GÜVEN VE DOSTLUKTUR..”

Saygılarımla.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT, TİCARİ

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Ticari Gayrimenkul Eğitimi 17-21 Şubat
  • Recruit To Thrive Eğitimi 27-28-29 Mayıs

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Fatih Düzgün - 25/07/2019

    Başta alış sürecinin bütün detaylarında yanımızda olduğunuz, çevredeki benzer mülklerin de durumları ve fiyatları konusunda bizi bilgilendirdiğiniz ve sonunda sorunsuz bir şekilde alış işlemini kısa sürede ve maksimum fayda ile gerçekleştirdiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizlerle çok yakın, çok ilgiliydiniz. Her soru ve sorunumuza anında müdahale edip süreci sorunsuz hale getirdiniz. Alım süreçlerinden bizi kurtarıp, her şeyi bizim adımıza düşündüğünüz için ve tam anlamıyla iş ortağımız gibi çalıştığınız için size minnettarız. Hiç şüphemiz yok ama umarız ki bizim gibi onlarca insan da bu hizmetten faydalanır ve onların da mutluluğunda bir payınız olur. Sevgi ve Saygılarımızla, Fatih Düzgün

  • Hüseyin Kiraz - 17/11/2018

    Samimi,yapıcı,ve ciddiyet içerisinde daire alışımı gerçekleştirdiği için Nasuh bey e çok teşekkür ederim.görevinde başarılar dilerim.hayırlı kazançlar temenni ederim..