Portföy İşlem Hızı
10,0

özel müşteriler, özel çözümler...

1978 Almanya doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi İzmir Karşıyaka'da tamamladım. Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan 2001 yılında mezun olduktan sonra Kıbrıs'ta yedek subay olarak askerlik hizmetimi tamamladım. 2002-2004 yılları arasında Yapı Kredi Sigorta'da, 2004 yılı sonunda da Roche İlaç'ta göreve başladım. 12 yıl boyunca Onkoloji Hematoloji alanında tanıtım temsilciliği, son 4 senede Biomarker Proje Uzmanı pozisyonlarında çalıştım. Bu sırada İstanbul Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi'nde yüksek lisansımı tamamladım. 2016 Mayıs ayında kendi isteğimle firmamdan ayrılarak Yenidünya Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri'ni faaliyete geçirdim. Kurum kültürüne alışmış biri olarak vizyonuma da katkı sağlayacağını düşündüğüm için Dünya'nın en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Coldwell Banker ailesine katıldım. 15 yıllık evliyim, 1 oğlum var.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Lüks Konut-Konut

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Koray Barutçu - 16/06/2020

    Alacak olduğumuz ilk evimizde ilginiz ve alakanız dolayısıyla sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Selam ve saygılar dilerim.

  • Mustafa Koçak - 16/06/2020

    Emlak danışmanı olarak 2016 yılından beri Fikret beyle beraber çalışıyoruz. Bu süreçte her şeyimizle ilgilendi gözümüz arkada kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.