ADEM ŞENGÜL

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB REAL

PAZARLAMAK, SATMAK KİRALAMAK BİZİM İŞİMİZ

Merhaba Ben Adem ŞENGÜL,

1978 Erzurum Oltu doğumluyum. 1998 yılında Trakya Üniversitesi Sağlık hizmetlerinden mezun olduktan sonra, Ticaret hayatına atıldım. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldum.

1998 den 2016 yılına kadar, farklı sektörlerde Tedarik sorumlusu, müşteri temsilcisi ve pazarlama sorumlusu olarak görev aldım. 2016 den bugüne Gayrimenkul sektöründe aktif faaliyet göstermekteyim. Yaklaşık 1 yıllık gayrimenkul tecrübelerimden sonra 2017 yılında Coldwell Banker’ın 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmak ve katkı sağlamak için Coldwell Banker Real ailesine katıldım.

Amacım yer gösteren değil, yol gösteren olmak. Pazarlama ve Satış pratiğimiz Konut, Ofis, Dükkan, Kentsel dönüşüm, Kat karşılığı, Satış, Kiralama, Ekspertiz konularındaki uzmanlığımla, Mahallemizde, Gayrimenkul Danışmanlığı görevimi sürdürüyorum.

Uzmanlık bölgem, Acıbadem.

Gayrimenkulünüzü başarı ile satmak, kiralamak, fiyatlandırma ve yatırım konusunda; profesyonel, dürüst, şeffaf, Sonuç odaklı, iş birlikteliği, içerisinde uyguladığımız pazarlama yöntemleri ve tanıtım mecraları her türlü danışmanlık ve destek için aramaktan çekinmeyin. Yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlerin bugün ve gelecekte hep yanınızda olmaya devam edeceğim.

Saygılarımla.

Adem ŞENGÜL

0532 625 78 92

Muhterem komşularım, Coldwell Banker Real’ de kahvemi içmeye bekliyorum.

Eğitimlerim

Milyonerden Milyonere Gayrimenkul Satış Eğitimi 22-23 Şubat İstanbul Anadolu Yakası 30,31 Ocak 2018

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Acıbadem Acıbadem