MEHMET YAYLALI

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB OKSİJEN

#içimizdedatçavar

Merhaba ,

Ben Mehmet YAYLALI, 1986 Muğla /Marmaris doğumluyum.

Lisans Eğitimimin ilk 2 yılını Amerika Birleşik Devleri’nin Florida eyaletinde , Santa Fe College Business Administration dalında yaptım.

Son iki yılını ise University of Amsterdam’da Ekonomi bölümünü burslu olarak tamamladım. Yaz tatillerimi Marmaris’de kurumsal bir gayrimenkul firmasında Gayrimenkul danışmanlığı yaparak değerlendirdim.

Mezun olduktan sonra ,Marmaris’de 4 yıldızlı bir otelde ,3 sene ön büro müdürlüğü ve satış pazarlama müdürlüğü ve 2 sene otel müdürlüğü olmak üzere toplam 5 yıl görev yaptım.

Daha sonra Marmaris Selimiye bölgesinde 3 yıl kendi butik otelimi işlettim. 2017 yılında Turizm sektörünün yaşadığı olumsuzluklardan dolayı tekrar gayrimenkul sektörüne girmeye karar verdim.

2017 ekim ayı itibariyle çalışma hayatımda edindiğim birikim ve tecrübeleri, Coldwell Banker temel eğitimleri ile harmanlayarak Coldwell Banker Positive bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak başladım.

2019 Nisan ayındada Yine Coldwell Banker Oksijen Gayrimenkul ‘ e transfer oldum.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayım.

Saygılarımla

Üyesi bulunduğum dernekler

SKAL -Uluslararası Profesyonel Turizm Örgütü

MAGIAD- Marmaris Genç İş Adamları Derneği

GETOB- Güney Ege Otelciler Birliği

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Arsa-Lüks Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Datça Karaköy Yaka

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Gönül Çolakoğlu - 25/09/2020

    Mehmet beyle Datça Akturdaki evimizin satışı nedeniyle tanıştık. Kısa bir zamanda çalışkanlık , dürüstlük ve becerileri sayesinde amacımıza ulaştık. Kendisine teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

  • Belma Turan - 24/09/2020

    Sayın Mehmet bey ile Aralık ayında (2019) Datça Aktur'daki satılık evi görmek için datçaya geldiğimde tanıştım. Çok yakın ilgisi ve detaylı bilgisi ile bana satılık ev hakkında vermiş olduğu bilgilerle bu evi Ocak 2020 de satın aldım. Yakın ilgi ve bilgisi ile her türlü satış işlemlerini son derece kolay bir şekilde bana sunan Mehmet'i candan kutluyor ve teşekkür ediyorum. Ayrıca sosyal ilişkilerini de son derece başarı sürdüren genç arkadaşıma gelecekte üstün başarılar diliyorum