TURGAY ÖNDEL

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB ONKO
Portföy İşlem Hızı
10,0

İşinin Ehli, Turgay ÖNDEL!

İstanbul doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nden mezunum. Kurumsal bir firmada uzun süren çalışma hayatından sonra aile firmamızın kurumsallaşma ve gelişim sürecinde aktif olarak görev aldım.

İlerleyen süreçte ise potansiyelimi daha iyi değerlendirebileceğim; emeğimin, tecrübemin ve yeteneklerimin karşılığını daha iyi alabileceğimi düşüncesiyle gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım.

2016 yılında konut, villa uzmanlığında başladığım gayrimenkul sektörüne; 2018 yılından itibaren Ticari Gayrimenkul uzmanlığında devam ettirmekteyim.

Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Akçaburgaz, Hadımköy, Ömerli ve Deliklikaya öncelikli bölgelerim olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya bölgelerine çalışmaktayım.

Gayrimenkulleriniz ile ilgili Alım - Satım - Kiralama süreçlerinin yönetilmesi ve pazarlanması konusunda nitelikli hizmet vermekteyim.

Amacım; nitelikli ve kaliteli hizmet vererek mutlu müşteriler edinmek ve referans gösterilen danışman olmak.

*Almış Olduğum Eğitimlerden Bazıları;

1- Gayrimenkul Danışmanlığı ve Mortgage Brokerlığı - Temmuz 2016

2- Coldwell Banker - Fast Start Gayrimenkul Eğitimi - Nisan 2017

3- Coldwell Banker - Blue Spriti Gayrimenkul Teknik Eğitimi - Nisan 2017

4- Coldwell Banker - Blue Tech Teknoloji Eğitimi - Nisan 2017

5- Milyonerden Milyonere Gayrimenkul Eğitimi - Dr. Gökhan TAŞ - Şubat 2018

6- Emlak Danışmanlığı - İsmek - Mayıs 2019

7- Sorumlu Emlak Danışmanı (Seviye 5) - MYK Mesleki Yeterlilik Belgesiİ - Ekim 2019

8- Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve Sunum Becerileri Eğitimi - Ebru ZEYBEKOĞLU - Ocak 2020

Ödüllerimden Bazıları;

*2018/Mart – CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 1.lik

*2018/1.Çeyrek - CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 1.lik

*2018 Yılı – CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 2.lik

*2018 Yılı CB Sterling Society Club Ödülü

*2019/Şubat – CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 10.luk

*2019/Eylül – CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 11.lik

*2019/Kasım – CB Türkiye Geneli Ticari Gayrimenkul Danışmanı 9.luk

*2019/Aralık – CB Türkiye Geneli Gayrimenkul Danışmanı 15.lik

*2019/Aralık – CB Türkiye İstanbul Bölgesi Gayrimenkul Danışmanı 6.lık

*2019 Yılı CB Türkiye Sterling Society Club Ödülü

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Ticari Gayrimenkul

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Hadımköy Beylikdüzü OSB Akçaburgaz Deliklikaya Ömerli

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Ticari Gayrimenkul Eğitimi 17-21 Şubat

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Adalet Karaduman - 12/01/2020

  Sayın Turgay Öndel - Ticari Gayrimenkul Danışmanı Dikkatine Teşekkürlerimizi Sunarız... Turgay Öndel Bey'e teşekkür ederiz. Doğru ve zamanında bilgilendirmeleri ve kiralama işlemi esnasındaki güven yaratan desteği sayesinde sorunsuz şekilde iş yerimizi kiraya verebildik. İş yerimizi kiralarken hiç tereddüt etmeden kendisine samimiyetinden ve kiracı seçme titizliğinden ötürü güveniyoruz. Turgay Bey'in kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

 • Mekap Deri ve Ayakkabı San.Tic.AŞ. - 12/01/2020

  Coldwell Banker Ailesi ile tanışmamız Turgay Bey vasıtası ile oldu. 2018 yılında ticari bir yatırımımızı onun vasıtası ile gerçekleştirdik. Bu süreçte gerek konuya olan yaklaşım tarzı gerekse bizim bakış açımızla da durum değerlendirmesi yapması, en önemlisi de profesyonel ama bir o kadar da samimi olması bizi çok etkiledi. Takdir edersiniz ki büyük boyutlu yatırımlarda alacağınız kararlarda çok sağlıklı düşünülmelidir. Çünkü içerdiği riskle beraber, yanı sıra çok farklı bakış açılarını da içermeli ve bilgilerin güvenilir olması çok önemlidir. Turgay Bey bize her yönü ile gerek sahada farklı alternatifler sunarak gerekse de ileriye dönük değerlemeler konusunda oldukça geniş çaplı bir bilgilendirme ve fizibilite de bulundu. Bize de bunu sağlıklı bir şekilde değerlendirerek karar vermesi kaldı. Onu emlak danışmanı olarak değil, artık aileden biri olarak kabullendik.

 • Mimtaş Mermer Makinaları San.Tic.AŞ. - 12/01/2020

  Sahip olduğumuz varlıklar ve değerler ile ilgili kiralama alanında vermiş olduğunuz destek ve güven için şahsınıza ve bağlı bulunduğunuz kuruma minnetlerimizi sunar, gelecekte yapacağımız uzun vadeli çalışmalarımızda başarılarınızın devamını dileriz.

 • Teka Teknik Mutfak Aletleri San.Tic.AŞ. - 12/01/2020

  Sayın Yetkili, 2019 Yılı içerisinde depomuzun kiraya verilmesin sürecinde raporlama, bilgilendirme ve işe hakimiyet konularında bize verdiği destekten ötürü Turgay ÖNDEL'e çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemlerde de her türlü gayrimenkul konusunda kendisiyle çalışabileceğimizi belirtir, dürüstlüğü için de kendisini kutlarız...

 • Muzaffer Bodur - 19/12/2019

  Gayrimenkulümüzün satışı ile ilgili referans aracılığıyla tanışmış olduğumuz Turgay ÖNDEL bey'in vermiş olduğu hizmet ile ilgili memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğu ilgi, samimiyet ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca kendisini çevremizdeki dostlarımıza çok rahatlıkla referans olarak göstereceğim. Satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonellikle doğru bir tercih yaptığımızın kanıtıydı. Kendisine emeklerinden dolayı tekrardan çok teşekkür ediyorum.

 • Yıldız Gaz Armatürleri - 15/12/2019

  2019 Yılı içerisinde Sayın Turgay ÖNDEL ile yaptığımız anlaşmada, bizlere sunduğu hizmet kapsamında sözleşmeye sadık kalarak tüm faaliyetlerini, bilgilendirmelerini yapmış olup, kiralama işlemini başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu süreçte ve sonrasında her türlü gayrimenkul konularında tüm sorularımıza içtenlikle cevap vererek bizlere sağladığı katkıdan dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Meryem Yılmaz - 22/11/2019

  Evimi kiraya verme sürecinde, Coldwell Banker Turgay ÖNDEL'e "samimiyeti, dürüstlüğü ve iş etiği" konusunda profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

 • Şükran Tandoğan - 22/11/2019

  İmzalamış olduğumuz kira kontratı için Turgay Öndel ve Coldwell Banker'a ne kadar teşekkür etsek azdır. İlk telefon görüşmemizden itibaren güleryüzlü ilgileriyle çok emek verdiler. Hem kiraya verenin hemde kiracının adil bir şekilde haklarını gözeterek profesyonel bir çalışma sergilediler. Başarılarınızın devamını diliyoruz. İyi ki yollarımız kesişti...

 • Çiğdem Yaşar - 22/11/2019

  Daire Kiralama sürecinde, ilgi, alaka ve içten samimi, güler yüzlü yaklaşımından dolayı Turgay ÖNDEL Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Hakan Bilgiç - 22/11/2019

  Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

 • Engince Mobilya - 22/11/2019

  Firmamızın yöneticisinin tasarrufunda bulunan Beylikdüzü E5 hattındaki işyerinin kiraya verilmesinde Sayın Turgay Öndel' den danışmanlık hizmeti aldık. Bu süreçte yapmış olduğu pazarlama, tanıtım vb. faaliyetleri ile raporlama hizmetleri bizleri fazlasıyla memnun etti. Dürüstlüğü ve çalışma ahlâkı ile bizlere güven verdi. Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz. İş hayatında kendisine başarılar dileriz...

 • Nokta Otomasyon Makine San.Tic.Aş. - Ahmet YOL - 18/11/2019

  Nokta Otomasyon Makine olarak 2006 yılında kurulan, seneler içerisinde kalitesini ve mühendislik bilgisi ile gofret üretimi tesisi ve paketleme makinaları sektörlerinde öncü konuma gelmiştir. Sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek amaçlı yeni kurduğumuz APPTEC otomasyon ve mühendislik şirketi için ihtiyaç duyduğumuz çalışma ortamının kiralama işlerinde Onko Gayrimenkul İle görüşmeler yapılmıştır. Sayın Turgay ÖNDEL, ihtiyaçlarımızı anlayıp, süreci çok güzel kontrol edip, en kısa sürede sonuca ulaşmamızı sağlamıştır. Etkili, dürüst, saygılı ve düşünceli davranışlarından dolayı Turgay ÖNDEL Bey'e teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz..

 • Uğurcan Özerol - 26/06/2018

  Coldwell Benker Bse Gayrimenkul ile ev kiralama isteğim üzerine tanıştık. Turgay Öndel Bey ile süreçlerimizi yönettik. Profesyonelliklerinin yanında samimiyetleri ile bize çok güzel bilgiler verip, istediğimiz villa ile buluşturdular. Kendilerinden çok memnun kalmakla birlikte iş ve arkadaşlık ilişkimizin devam edeceğini umuyorum. Başarılar Diliyorum.

 • Rahmi Pala - 20/06/2018

  Hizmet Sunumu, ilgisi, alakası çok güzel. Teşekkürlerimi Sunuyorum. Ne mutlu ki Turgay Bey gibi işini layıkıyla yapan birisiyle işlemimizi tamamladık. Herkese tavsiye ediyorum. Selamlar

 • Erdem GÜDÜK - 16/03/2018

  Eston Reşitpaşa-2 Evlerinde bulunan dairemin satış sürecinde; Turgay Bey'in gerek pazarlama, gerekse satış aşamasında samimiyet, profesyonel yönetim ve yönlendirme, satış işlemleri sürecinde alıcı - satıcı ve resmi kurumlar ile randevu, diyalog ve süreç yönetimi konusundaki hakimiyeti için teşekkür ederim. Coldwell Banker BSE Gayrimenkul ailesine Turgay Bey özelinde başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim. Sevgilerimle...

 • Mehmet Yıldız - 12/03/2018

  Turgay bey tam anlamıyla bir emlakçı. Dürüst ve bir o kadar da yardımcı. izin gününde dahi ev bakmamıza yardım etti. gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

 • Av. Bayram ESER - 10/03/2018

  Seçtiği sözcükler ve beden diliyle dışa vuran kişisel kalitesini uzmanı olduğu alana hizmet kalitesi olarak yansıtan Sayın Turgay ÖNDEL ile çalışmanın keyfi, kiralık dairemize seçkin bir kiracı bulmuş olmasıyla daha da artmış oldu. Kendisini tanımış olmaktan ve birlikte çalışmaktan memnunum. Başarılarının devamı dileğiyle teşekkür ederim.

 • HİKMET AKIN - 12/01/2018

  Satin alma islemlerimde hic sorun yasamadan cozum saglayan, ayni zamanda musteri haklari konusunda son derece bilgili ve prensipli olan Turgay beye hizmetlerinden dolayi buradan tesekkur ediyorum.

 • Bayram Eser - 03/10/2017

  Dairelerimizin kiralama sürecini, yapmış olduğu çalışmalar ile hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlandırması bizi fazlasıyla memnun etti. Kendisiyle çalışıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

 • Mustafa Çoban - 27/09/2017

  Dairemizin güvenilir şekilde kiralama sürecinde bize göstermiş olduğu ilgi ve güleryüzlü hizmetinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.