FAHRİYE TÜRKOĞLU

Gayrimenkul Danışmanı @CB BATI 06:40
Portföy İşlem Hızı
10,0

1980 doğumluyum.Evli ve bir kız çocuk annesiyim.Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Programcılığı bölümünü başarıyla bitirdim.

Mezun olduktan sonra dinamikleri yüksek olan Turkcell Global A.Ş. de farklı birimlerde yer aldım, son olarak operasyon destek ve yönetim bölümlerinde çalışarak farklı deneyimler kazandım ve yüksek performansla bir çok başarı ödülünün de sahibi oldum.Çalıştığım bu süreç içerisinde ayrıca Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü ikinci Üniversitem olarak okuyarak 'Onur Belgesiyle'mezun oldum.

Turkcell bünyesinde edindiğim kurumsal ve beşeri ilişkiler tecrübemi gayrimenkul sektöründe hakkını vererek değerlendirebileceğimi düşünerek alanında kurumsal ve öncü olan Coldwell Banker çatısı altında çalışma kararı aldım.

Aynı zamanda 5 yıldır ikamet de ettiğim MAVİŞEHİR SOYAK Bölgesini, sahip olduğum geniş çevrem ile gayrimenkul alım-satım-kiralamada uzmanlık bölgem olarak seçtim.

Tenis oynamayı,Ailemle birlikte seyahat etmeyi, farklı ülkeleri ve kültürleri keşfetmeyi seviyorum.Kitap okumak ise olmazsa olmazlarımdandır.

Müşteri Memnuniyeti ve güven odaklı çalışan gayrimenkul ofisimizde, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Sizin için buradayım!

Saygılar

Aldığım Eğitimler:

*Satış ve Pazarlama Teknikleri

*Marka Kültürü

*İkna Teknikleri

*Teknoloji Eğitimi

*Etkili İletişim-Hizmet Kalitesi-Etkin Dinleme Eğitimleri

*Diksiyon Eğitimi

Coldwell Banker Eğitimleri:

*Fast Start

*Blue Spirit Eğitimi

*Blue Tech Eğitimi

*Milyonerden Milyonere

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut - Ticari

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Mavişehir Yalı

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi