+90 (216) 290 67 77
İstanbul-Anadolu
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
6.
YIL
Ofisler  >  İstanbul-Anadolu  >  COLDWELL BANKER MAYA
Varyap Meridian A Blok Kat : 6 Daire : 67
Barbaros Ataşehir İstanbul-Anadolu
0(216) 290 67 77
maya@cb.com.tr
OFİSİN KONUMU
YOL TARİFİ

OFİS ÖDÜLLERİMİZ

(Ofis cirolarına göre hesaplanmıştır)
Nisan / 2017 İstanbul-Anadolu 1.si
Ağustos / 2017 İstanbul-Anadolu 4.sü
Danışman : Eser Işık
Konut satışı sırasında gösterdiğiniz yaklaşımlardan dolayı size teşekkür etmek istedim. Özellikle benim için çok önemli olan güven konusunda samimi ve profesyonel yaklaşımlarınız ile mesai kavramından bağımsız her daim sorularımıza yanıt verdiğiniz için, sürecin başından sonuna bizimle birlikte olup sorunsuz bir şekilde geçirmemizi sağladığınız için eşim ve kendi adıma sizlere ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.
Selvin Özdeniz - 2019-03-20
Danışman : Murat Türen
Konut satışı sırasında gösterdiğiniz yaklaşımlardan dolayı size teşekkür etmek istedim. Özellikle benim için çok önemli olan güven konusunda samimi ve profesyonel yaklaşımlarınız ile mesai kavramından bağımsız her daim sorularımıza yanıt verdiğiniz için, sürecin başından sonuna bizimle birlikte olup sorunsuz bir şekilde geçirmemizi sağladığınız için eşim ve kendi adıma sizlere ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.
Selvin Özdeniz - 2019-03-11
Danışman : Murat Saltan
Çok Başarılı Bir Profesyonel
HAlil Duman - 2018-04-03

BROKER OWNER

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Ali Can Erdoğan

OFİS EKİBİ

Giulia İbrahimova
Giulia İbrahimova
Ofis Asistanı

OFİS HAKKINDA

COLDWELL BANKER’ın İstanbul’un gözde ilçesi ATAŞEHİR’deki ofisi MAYA öncelikle işini tamamen dürüst ve şeffaf yaparak, hizmet verdiği tüm tarafların en doğru ofis ve markada olduklarını hissettirmek istemektedir.             HEDEFİMİZ:             Dünyadaki hizmet standartlarını Türkiye’de de oturtmak ve markamızın diğer ülkelerdeki sektör liderliğini ülkemizde de sağlamlaştırmasına katkıda bulunmaktır.             TAAHHÜDÜMÜZ:             Gayrimenkulle ilgili tüm işlemlerin, bu işin nasıl yapılacağını son derece iyi bilen ve gözlerinin içi gülen ekibimizle rahatlıkla yapılmasıdır.
20 35 19
Ofisi Ara