+90 (216) 386 90 90
İstanbul-Anadolu
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
2.
YIL
Ofisler  >  İstanbul-Anadolu  >  COLDWELL BANKER KAPTAN
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Çakıl Sokak No:4
Göztepe Kadıköy İstanbul-Anadolu
0(216) 386 90 90
kaptan@cb.com.tr
OFİSİN KONUMU
YOL TARİFİ

OFİS ÖDÜLLERİMİZ

(Ofis cirolarına göre hesaplanmıştır)
Ağustos / 2018 İstanbul-Anadolu 4.sü
Danışman : Gülhan Taşkın
Gülhan Hanım Merhaba Erdoğdu Sokak – Feneryolu’nda bulunan evimin satışı konusunda güleryüzlü ve değerli yardımınızdan ötürü teşekür ederim. Sürecin başından sonuna kadar gerek ilginiz, ilanlarınız, filtrelemeler ve nihayetinde alıcı bulma konusunda titiz, güleryüzlü ve sıcak kanlı tavrınız neticesinde son derece sorunsuz bir şekilde satış işlemini gerçekleştirdik. İleriki dönemde hem başarılar diler hem de tekrar çalışma fırsatımız olmasını temenni ederim. Saygılarımla,
UFUK UZUN - 2018-10-12
Danışman : İlksen Aydın
VERİLEN HİZMETTEN VE ALAKADAN MEMNUN KALDIK, TEŞEKKÜRLER...
ALİ İLTER BULUT - 2018-10-01
Danışman : İlksen Aydın
İlksen Hanım'dan çok memnunum, işini düzgün yapan bir bayan. Kolay gelsin.
AYŞE SÜLLÜ - 2018-10-01
Danışman : Meltem Hışır
vermiş olduğunuz hizmetten dolayı babam ve şahsım adına teşekkür ederim.
olcay okçal - 2018-10-01
Tegmenim Tuzlaya tayinim çıktı acil ev ihtiyacını kısa bir sürede Fatih. ALKIŞ sayesinde hallettik çok teşekkür ederim Muhammet Ulucay
Muhammet ulucay - 2018-09-30
Antalyada yaşamaktayim stanbuldaki mülkümün kiralanması için tavsiye üzerine Fatih beye ulaştık 5 GÜN GUBI KISA BIR SÜREDE kiralama işlemini gerçekleştirdi Kendisine ofisinize çok teşekkür ederim M.Karaca Muezzinoglu
M.karaca muezzinoglu - 2018-09-30
kadıköyde kiraladığımız daireyi bizlere bulan ve bu sürecte hep yanımızda olan sevgi şahsuvaroğluna çok teşeşkkür ederiz
aynur kavas - 2018-09-30
kiralık daire arayışımızda göstermiş olduğu ilgi ,alakadarlığı ,işinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı Derviş murat alagöz 'e çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.
Aylin Levendoğlu - 2018-09-29
satılık daire arayısımız esnasında bizlere en uygun daireyi bulup satış sürecini başarıyla tamamlayan sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederiz...
abdulnasir öner - 2018-09-29
daire satın almamız esnasında göstermiş olduğu samimiyet ,anlayış ,süreci gerçekten başarıyla sonuçlandırdığı için Derviş ALAGÖZ Beye çok çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beye çalışmalarında başarılar diliyorum.
Nermin Ertürk - 2018-09-29
kadıköy'de satın almış olduğum dairede yasanan problemlerde profesyonelce çözüm bularak bu daireyi almamızda cok büyük katkıları bulunan sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim...
nermin ertürk - 2018-09-29
sahrayıcedid'de kiraladığımız daireyi bize kiralayan ve bu süreçte hep yanımızda olan sıcak, samimi ,davranışlarından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na çok çok teşekkür ederiz..
abdulselam arasan - 2018-09-29
Daire arayışımız sırasında bizlere en uygun daireyi bulan ve tüm süreci başarıyla yöneten Derviş murat alagöz beye başarılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Tarkan Kahvecioğlu - 2018-09-29
sarayıcedid'de bulunan dairemizi en kısa sürede doğru kişiye kiralayan bizlere bu süreçte her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna çok teşekkür ederiz..
ibrahim çalıova - 2018-09-29
dairemizin satışında göstermiş olduğu yakın ilgi ,perfonmas ,hızlıca sonuçlandırmada göstermiş olduğu başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e bu teşekkür mektubunu yazmak istedim. bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.
Ertuğrul Kızılaslan - 2018-09-29
Yeni bir ev almaya karar verdigimizde danismanligimizi yapan Fatih Alkis bilgisi ilgisi konuya hakimiyeti ile bize cok yardimci oldu.Kendisine ve firmaniza tesekkur ederiz Olcay OKCAL
OLCAY OKCAL - 2018-09-28
Danışman : Nilüfer Dilek
Sevgili Nilüfer Dilek Hasanpaşa'daki evimi alma aşamasında geçirdiğimiz zorlu sürece rağmen başarı ile sonuçlandırdığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ederim...Sevgiler
NERMİN ERTÜRK - 2018-09-27
Danışman : Nilüfer Dilek
Sevgili Nilüfer Dilek ve Ece pekün hanıma, daire kiralama aşamasında bize gösterdiği ilgi ve yaklaşımları için çok teşekkür ederim.
BARIŞ KURT - 2018-09-07
Danışman : Nilüfer Dilek
Dublex dairemizi 6 gün içinde kiralayarak bizi çok hoş ve kaliteli kiracılarımızla buluşturduğu ve yakın ilgisi nedeniyle Sevgili Nilüfer Dilek ve Ece Pekün hanıma teşekkürlerimi sunarım.
FÜSUN ERGÜVENÇ - 2018-09-07
Danışman : Nilüfer Dilek
Kiralık arayışım konusunda çok içime sinen bir daireyi Nilüfer Dilek hanımın ilgisi ve çabuk çözüm getirici tavrı sayesinde kiraladım.Kendisine ve Ece Pekün hanıma çok teşekkürler ederim.
CAVİDAN TANRAH DİNÇ - 2018-09-07
Danışman : Nilüfer Dilek
Ofisinizin gayrimenkul danışmanı Nilüfer Dilek dairemi 1 ay gibi kısa sürede çok düzgün bir profile sahip bir hanımefendiye kiraladı.Kendisine ve Ece Pekün hanıma güleryüzleri ve yaklaşımları açısından sonsuz teşekkürler ederim..
DURSUN GÜLER - 2018-09-07
Danışman : Gülhan Taşkın
Gülhan Hanım'ın güler yüzlü, dürüst ve samimi yaklaşımı için tekrar teşekkür ediyorum. Başka işlerde tekrar görüşebilmek dileğiyle..
SEVİN SEVİL - 2018-09-07
Göztepe bölgesinde kiralık daire arayışımız sırada kendisiyle tanışma fırsatı yakaladık. bizleri doğruluğu ,samimiyeti ,güleryüzü ve bizim için en önemlisi olan işine vermiş olduğu emek ve özverili çalışması bizi ve ailemizi çok etkiledi . istediğimiz özellikte olan dairenin kiralamasını süratle ve başarıyla sonuçlandırdığı için sevgili DERVİŞ MURAT ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz. Bundan sonra kendisiyle beraberliğimizi devam ettireceğiz.
Atalay Erdinç Yıldız - 2018-08-31
Göztepe'de kiralık olan dairemi profesyonel çalışması ,doğru bilgilendirme ,üstün gayret ve dürüstlügü, güleryüzlü oluşuyla birkez daha kiralama sürecini tamamlamasından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.
Hakan Turan - 2018-08-31
Erenköy'de bulunan dairemin kiralanmasında bir kez daha üstün çalışması ,dürüstlüğü ,doğru bilgilendirmesi ,profesyonelligini her zaman yükselterek devam eden gayrimenkul danışmanım olma başarısını gösteren Sevgili Derviş Murat Alagöze bir defa daha çok çok teşekkürler ediyorum. TEBRİKLER DERVİŞ MURAT ALAGÖZ.
Aziz Ekşioğlu - 2018-08-31
Kiralık daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,işine verdiği ciddiyeti ,tamamen dogru bilgilendirmesi ile bizlerin tam istediği daireyi sunup kiralama işlemini sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkürler ediyoruz.
Derya Açıkgöz - 2018-08-31
dairemin kiraya verilmesinde göstermiş oldugu üstün gayret ,güleryüzlülük ve işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.
Feride gülden barlas - 2018-08-31
Kiralık daire ihtiyacımız olduğu sırada kendisini bize tavsiye eden bir ahbapımızın vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı olan Derviş Murat Alagöz bey bizlere tam istediğimiz daireyi bulup süratle kiralamamızı sagladı. Kendisine kendim ve eşim adına çok teşekkürler ediyorum..Kendisini bütün yakınlarımıza kesinlikle tavsiye edeceğiz.
Elif gerçek gör - 2018-08-31
Göztepe'de kiraladığımız daireyi bizlere bulan çalışmalarında her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz
volkan durmaz - 2018-08-31
Kiralık daire arayışımız sırasında tanışma fırsatı bulmuş oldugumuz Derviş murat alagöz bey bizlere tam istediğimiz özelliklere sahip daireyi süratlice işleme döndürüp kiralamamızı sağamıştır. Kendisine çok teşekkürler ediyoruzz..
Mervenur Öktem - 2018-08-31
Göztepe'de bulunan dairemi en kısa sürede kiraya veren ve bu süreçte hep yanımızda olan sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim
ferah kökmen - 2018-08-31
Bir başarıya daha imzasını atıp dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu üstün yetenek ve profesyonelliğinden dolayı sevgili gayrimenkul danışmanım sevgili Derviş Murat ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyorum .Bir kez daha...
SALVATOR ESKENAZİ - 2018-08-31
Sahrayıcedid'de kiralamış bulunduğum ofisimi bana kiraya veren bizlere karşı göstermiş ilgi ve alakadan dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim..
fatma göral - 2018-08-31
Göztepe'de bulunan dairemi kiraya verilmesi sürecinde bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim
yusuf yazıcıoğlu - 2018-08-30
Sahrayıcedidde bulunan ofisimi en kısa sürede kiraya veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim
tomurcuk parlakoğlu - 2018-08-30
Surekli iletisim halinde olarak,binanin evin guncel durumunu takip eden;guleryuzlu;samimi;presantabl amaca yonelik calisan danismaniz Fatih Alkis'a tesekkur ederim.Telefon Whatsup ;e -mail herturlu bilgi iletisim kanalini kullanmasi ve Turkce'mizi akici olarak kullanmasi dolayisiyla kendisine ayrica tesekkur ederiz. Baska bir alim satim kiralama isleminde tekrar gorusecegimizi dusunuyorum.
ALPARSLAN YALCIN - 2018-08-28
Cok kisa zaman icersinde hizli bilgili ve guleryuzlu davranislari ile bize guven veren Fatih Alkis i tebrik ederim. Basarilariniz daim olsun
ates boran - 2018-08-28
Ayni gun icersinde arayisimiza cevap veren Fatih Alkis a tesekkur ederim.
YILMAZ CELIK - 2018-08-28
Danışman : Meltem Hışır
Surekli iletisim halinde olarak,binanin,evin guncel durumunu takip eden guleryuzlu, samimi, presentabl amaca yonelik calisan Meltem hanima tesekkur ederim. Turkcemizi akici olarak ve iletisim araclarini kullanmasina ayrica tsk.ler, baska bir alim satim kira isleminde tekrar gorusucegimi dusunuyorum.
ALPARSLAN YALCIN - 2018-08-28
Danışman : Meltem Hışır
Aynı gün içerisinde arayışımıza cevap veren Meltem Hışır a teşekkür ederim.
mustafa koç - 2018-08-26
Danışman : Meltem Hışır
Çok kısa zaman içinde hızlı, bilgili ve güleryüzlü davranışları ile bize güven veren Meltem Hışır'ı tebrik ederim. başarılarınız daim olsun .
DR ATEŞ BARAN - 2018-08-26
Aradigimiza gore tam istedigimiz gibi bir daire sundunuz ve ilk gordugumuz daireyi cok begendik tesekkur ederiz
EMRE AKCAGUL - 2018-08-17
Arkadasimla kiralik ev arayimiz vardi Bu surecte Fatih Alkis ile tanistik.Bir gun icersinde kiralama islemini gerceklestirdik. Kendisine ve firmaniza tesekkur ederiz
BERAT LALECI - 2018-08-17
Konutumun kiralanmasinda gostermis oldugu ilgi ve guleryuzden cok memnun kaldim. Umdugumdan daha kisa bir surede kiraya verilmesi ayrica guzel oldu Tesekkur ederim
SULE YAZAR - 2018-08-17
Danışman : Meltem Hışır
Teşekkürler Meltem Hanım , sizinle bu ikinci işlemim.güzel bir hizmet alarak işlemimiz sonuçlandı
Ahmet Kızıltaş - 2018-08-06
Danışman : Meltem Hışır
Meltem HIŞIR hanımın daire arayısım sırasında göstermiş olduğu çabası, özverisi, iş takibi bizi çok etkiledi. teşekkür ederiz . Aİlece güvenebileceğimiz g.menkul danısmamız olmasından mutluyuz .
HANDE REYHAN DURU - 2018-08-06
Levazım mahallesinde bulunan dairemin kiraya verilmesinde vermiş olduğu hizmetten dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
emre erdoğan - 2018-07-31
levazım bölgeinde kiralık daire arayışım sırasında tüm kiralama sürecinde göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyorum.
Onur Atak - 2018-07-31
Kozyatagında kiralık daire arayışımız esnasında tanışıp daire kiralamasını çok başarılı şekilde tamamladıgı için Derviş murat alagöz beye teşekkürler ediyoruz.
Murat bayer - 2018-07-31
kozyatagı bölgesindeki dairemizin kiralanmasında gerek profosyönel davranışları ,samimiyetleri ve dogru bilgilendirme için Derviş murat alagöz beye teşekkür ederiz.
Erkan Baydar - 2018-07-31
Daire kiralamamız sürecinde bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyoruz
Hakan Ergen - 2018-07-31
Atasehirde bulunan dairemizin kiralaması evimize kadar gelerek yapan fedakar ve özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
cavit yılmaz - 2018-07-31
göztepede bulunan dairemizin kiraya verilmesinde göstermiş olduğu gayret ve başarısından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz..
Hilal öztürk songun - 2018-07-31
Danışman : Emre Sezer
Çok iyi bir hizmet aldım. Emre bey yeterince her şey ile ilgilendi. Her şey için çok teşekkür ederim.
Nigar Pakize Sezer - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Profesyonel, hızlı ve çok kaliteli bir hizmet aldım. Çok nazik, işine hakim, örnekler vererek çalışan her zaman iyi niyetli ve pozitif bir portföy yöneticisi ile çalıştığım için çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ederim Emre Bey .
Ali İslamoğlu - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Çok ilgili ve kibar sunduğu hizmetten çok memnun kaldık.
Ayşe Oral - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Gerekli bütün detay ve yüzeysel bilgilere sahip, nazik ve olması gerektiği en düzgün şekilde bizimle ilgilenen bütün ekip çalışanlarından fazlasıyla memnun kaldık.
İbrahim Uğur Peyman - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Danışmanımız Emre Bey'in ilgisi için çok teşekkür ederiz. Kendisi bizim için ev araştırması yapmış, bulmuş, bize göstermek için randevu ayarlamıştır. Randevu günü göstermiş olduğu ilgi bizi çok mutlu etti. Her şey için çok teşekkür ederiz.
Burcu Özad - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Ev arama sürecinde çok ilgi ve alaka gösterip her konuda bize yardımcı olan Emre Bey'e teşekkür ederim.
tahsin erdal berk - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Güler yüzlü ve dürüst hizmetten dolayı teşekkür ederim.
gonca akkaya - 2018-07-30
Danışman : Emre Sezer
Yardımcı oldular. 3 kez gezdik. Genel olarak hem kibar, hem bilgilendirici yaklaştılar. Çok teşekkür ederiz.
mehmet günden - 2018-07-30
Danışman : Nilüfer Dilek
Uzun süren ve oldukça yorucu geçen bir kiralık daire arayışımızı Cb Kaptan ofisinden sevgili Nilüfer Dilek ile çok mutlu olarak sonlandırdık.Kendisinin ve Sayın Ece Pekün 'ün güleryüzlü ve samimi yaklaşımları bizi ayrıca çok memnun etti.Bundan sonraki iş hayatlarında başarılar ve bol kazançlar diliyoruz..
BİLAL KEMİK - 2018-07-29
Danışman : Nilüfer Dilek
CB Kaptan Gayrimenkul ofisinden Sayın Nilüfer Dilek sahibi bulunduğum dairemi 3 gün gibi kısa bir sürede kiralayarak , takdir edilir bir performans göstermiştir.Kendisine ve Sayın Ece Pekün ' e teşekkür ediyorum.Bundan sonraki olası gayrimenkul ihtiyaçlarımda kendilerini tercih edeceğimi bilmelerini istiyorum..
SONER ŞAHİN - 2018-07-29
Danışman : Meltem Hışır
EVİMİZİN SATIŞ SIRASINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİSİ ,BECERİSİNDEN DOLAYI MELTEM HIŞIR A TEŞEKKÜR EDERİZ.
MİNE KUMRAL İLGÜN - 2018-07-27
Danışman : Meltem Hışır
Türkiye'de yapmış olduğumuz işlem sırasında Meltem Hışır'ın çabası için şükranlarımı sunuyorum.
RAGHAD NAJI SHAKIR - 2018-07-27
Danışman : Meltem Hışır
arayışımıza göre, tam istediğimiz gibi ilk sunduğunuz daireyi çok beyendik, bizi anlayıp arayışımıza cevap verdiniz, cok teşekkürler
emre akçagül - 2018-07-24
Danışman : Meltem Hışır
arayışımıza göre, tam istediğimiz gibi ilk sunduğunuz daireyi çok beyendik, bizi anlayıp arayışımıza cevap verdiniz, cok teşekkürler
emre akçagül - 2018-07-24
Danışman : Meltem Hışır
verdiğiniz hizmetten dolayı memnuniyetimi bildirmek istedim. teşekkür ederim.
GAMZE AKÇAGÜL - 2018-07-24
Danışman : Nilüfer Dilek
Nilüfer Dilek ve Ece Pekün her ikisi de tam bir profesyonel,annem Nebahat Güney'in Caddebostan'daki gayrimenkulünü istediğimiz gibi bir kiracıya kiraladılar..Kendilerini çok teşekkür ediyoruz..
Duygu Güç - 2018-07-16
Danışman : Nilüfer Dilek
İşyerimi kiralamamda verilen hizmetten çok memnun kaldım...Çok teşekkürler
SEBLA GÖKÇE - 2018-07-16
Danışman : Nilüfer Dilek
Coldwell Banker Kaptan Ofisinden danışman Nilüfer Dilek ve ofis direktörü Ece Pekün'den çok memnun kaldım şahsım adıma...15-20 gün gibi kısa bir sürede beni yormadan zerafetleri ve kibarlıkları ile iyi bir kiracı buldum.Çok teşekkür ederim..Tanıdığım için de çok mutluyum..
Ümit Gülgün Yücel - 2018-07-16
Danışman : Nilüfer Dilek
Sevgili Nilüfer Dilek danışman olarak sizden çok memnun kaldık...Ece Pekün'e de ayrıca çok teşekkür ederiz...Bahçenize bayıldık....Sevgiler
ETİ MORHAYİM - 2018-07-16
Danışman : Nilüfer Dilek
Eğer böylesi bir işiniz var ise hiç düşünmeden gideceğiniz tek adres.Gelin,anlaşın ve unutun..Tam bir sorumluluk ile neredeyse gece gündüz çalışılarak işiniz tamamlanıyor.Hem de en kısa sürede.. Benim emlak danışmanım Nilüfer Dilek Hanım'ı anlatmak için ise söz bulamıyorum,müteşşekirim ona..Ayrıca Ece Pekün hanım yıllardır çalıştığım emlak danışmanımdır.Her zaman işinin peşinden koşan,sorumluluk sahibi gerçek bir emlak danışmanı.. Teşekkür ederim herşey için..
SUNA ELDEM - 2018-07-12
Danışman : Meltem Hışır
MELTEM HIŞIR'IN İŞİNE OLAN SEVGİSİ ,GÜVEN VERMESİ, SABRI İLE İŞLEMİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ .
halise aksoy - 2018-07-01
Danışman : Meltem Hışır
Arayışımız sürecinde vermiş olduğu destek, güleryüzü ve özverili çalışmasından dolayı çok memnun kaldım.
afra nur arslan - 2018-07-01
Danışman : Meltem Hışır
Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederiz.
selma taştan - 2018-07-01
Danışman : Meltem Hışır
Aynı gün içinde arayışımızı gerçekleştirdik. Meltem HIŞIR ın sabırla, bilgisi ile işlemimizi bitirdik. teşekkür ederiz.
MÜZEYYEN TONYALI - 2018-07-01
ÇOK KISA SÜREDE ARAYIŞIMA YARDIMCI OLAN FATİH ALKIŞ BEYE TEŞEKKÜR EDERİM.
ÖZGE ÖZVURAL - 2018-06-30
Danışman : Meltem Hışır
ÇOK KISA SÜREDE ARAYIŞIMIZA YARDIMCI OLAN MELTEM HIŞIR 'a TEŞEKKÜR EDERİM.
ÖZGE ÖZVURAL - 2018-06-30
Dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu çalışmalarından dolayı şahsım ve eşim adına Derviş murat alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.
Mustafa Özüdüzgün - 2018-06-29
senesenevlerde satın almış olduğumuz dairemizin satışı esnasında bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz
başak ışık - 2018-06-29
Dairemizin pazarlanması esnasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı sayın Derviş Murat Alagöz beyi tebrik eder ,başarılarının devamını dilerim.
Aysun Arslan - 2018-06-29
senesenevlerde bulunan dairemizin satışını en kısa sürede ve sorunsuz gerçekleştirmiş olmasından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim
gul cimit - 2018-06-29
göztepe kiraladığımız dairemizi aradığımız esnada bizlere karşı göstermiş olduğu sıcak samimi davranışlarından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz
zühal temel - 2018-06-29
sahrayıcediide bulunan dairemi en kısa sürede en doğru kiracıyı bularak kiralayan sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim
haldun safer - 2018-06-29
sahrayıcedidde kiraladığımız daireyi bizlere en iyi hizmeti verrek kiralayan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
aysun yağıcı - 2018-06-29
Sahrayıcedit bölgesinde bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesinde en doğru kiracı adayını bizlmle buluşturan ve süratli bir şekilde kiralamayı sonuçlandıran , kendisini tanımaktan son derece memnun olduğumuz Coldwell Banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı Derviş Murat Alagöz beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Cemal Haldun Safer - 2018-06-28
sahrayıcedidde bulunan dairemizin kiralanması esnasında başarılı çalışmalarından dolayı sevgi şahsuvarogluna teşekkür ederiz...
esra aydın - 2018-06-28
sahrayıceditte kiraladığım daireyle ilgili bana hertürlü desteği veren özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim...
ünal hançer - 2018-06-28
Kiralık Daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,güvenilirligi ,işine verdiği önem ve dogru bilgilendirmesi için ve kendisini tanımaktan memnuniyet duydugumuz sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok çok teşekkürler ediyoruz . bundan sonra Derviş bey ailemizin gayrimenkul danışmanı olacaktır.
Zuhal Tümel - 2018-06-28
Kendime kiralık daire aramam esnasında tanışma fırsatı buldugum Derviş murat Alagöz beye işinde göstermiş olduğu ciddiyet ,samimiyet ve en önemlisi dürüstlüğünden ötürü kendisine bu yazıyı yazmayı uygun gördüm .Derviş bey gibi emlak sektöründe dürüst arkadaşların çoğalması dileğimle.
Levent Ertürk - 2018-06-28
Erenköy'de bulunan dairemin kiraya verilmesinde işine verdiği önem ,disiplinli ve özverili çalışma sistemli ,müşterilerine dogru ,dürüst bilgilendirmesinde ve daha birçok başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,işlerindeki başarılarının devamını diliyorum...
Aziz ekşioglu - 2018-06-28
süreç cok kolay isledi.Meltem hanim ve Fatih bey desteklerini esirgemediler. gunyeli yalcinkaya
gunyeli yalcinkaya - 2018-06-27
Gerek guleryuz gerek yakin ilgi yakinliklari için danismanlarinizdan cok memnun kaldigimi belirtmek istedim/Ayrica cok teşekkür ediyorum. semra unsal 30/05/2018
semra unsal - 2018-06-27
hizli bir sekilde arayisimi gerçekleştiren Fatih Alkis a teşekkür ederim yunus sonbay 27/06/2018
yunus sonbay - 2018-06-27
verdiğiniz hizmetten dolayi teşekkür ederiz ziya tan beken 13/06/2018
ziya tan beken - 2018-06-27
Bir cok emlakçıyla görüşmenin sonucunda,guven telkin etmesi ve guleryuzlulugu nedeniyle tekrardan kendisine ulaştım.Yardimlari sayesinde tam istediğimiz evi bulduk.Tekrar tekrar cok teşekkürler. ece yazicioglu 13/06/2018
ece yazicioglu - 2018-06-27
Cok hizli ve tatmin eden geri donusler aldim.Tam istediğim profile sahip daire bulundu.Musteri ile hizli ve ilgili iletişim saglamasindan gayet memnun kaldim
TUGBA OZCETIN - 2018-06-27
Danışman : Meltem Hışır
Hızlı bir şekilde arayışımı gerçekleştiren Meltem Hışır 'a teşekkür ederim.
YUNUS SONBAY - 2018-06-27
Danışman : Meltem Hışır
ÇOK HIZLI VE TATMİN EDEN GERİ DÖNÜŞLER ALDIM. TAM İSTEDİĞİM PROFİLE SAHİP BİR DAİRE BULUNDU VE MÜŞTERİ İLE HIZLI VE İLGİLİ İLETİŞİM SAĞLANMASINDAN GAYET MEMNUN KALDIM.
TUĞBA ÖZÇETİN - 2018-06-22
Danışman : Nilüfer Dilek
Fenerbahçe Dalyandaki evimizin kiralanmasında gösterdiğiniz çaba için çok teşekkür ederiz...
AYDIN DÖNMEZ - 2018-06-20
Danışman : Nilüfer Dilek
Fenerbahçe'de halamız için tuttuğumuz evin kiralanması sırasında gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldık...İşinizde başarılar diliyorum...
SUZAN KUZİ - 2018-06-19
Danışman : Meltem Hışır
verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederiz,
ziya tann beken - 2018-06-19
Danışman : Meltem Hışır
Birçok emlakçıyla görüşmenin sonucunda ,güven telkin etmesi ve güleryüzlülüğü nedeniyle tekrardan kendisine ulaştım ve yardımları sayesinde tam istediğimiz evi bulduk. tekrar tekrar çok teşekkürler .
ECE YAZICIOĞLU - 2018-06-19
Danışman : Nilüfer Dilek
Çok memnunum , hizmetiniz mükemmel devamını dilerim...Nilüfer Dilek size hayırlı işler dilerim...
HAMZA KÜÇÜKOĞLU - 2018-06-05
Danışman : Nilüfer Dilek
Sayın Nilüfer Dilek'e Cemil Topuzlu'da kiraladığım dairenin kiralama aşamasında gösterdiği destekleri için çok teşekkür ederim..
SAVAŞ ŞEN - 2018-06-05
Göztepede bulunan dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarılarından dolayı DERVİŞ MURAT ALAGÖZ BEY'e çok teşekkürler ediyorum.
Ali bakdur - 2018-05-31
akasya kulede bulunan daireyi kiralamamız esnasında bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
hayri gökçe gençay - 2018-05-31
dairemizin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş olduğu mesleki başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkür eder ,işlerinde başarılar dilerim..
Tomurcuk parlakoglu - 2018-05-31
daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,işine olan profesyonellik ,ve güleryüzlülük için kendisine çok teşekkürler ediyorum.
hayri gökçe gençay - 2018-05-31
Derviş murat Alagöz bey'e göstermiş olduğu samimiyet ,işine olan saygısı ,dürüst bilgilendirmesi ve sonuç için kendisine çok teşekkürler ediyorum.
Gözde sarar - 2018-05-31
sahrayıcedidde bulunan ofisimizin kiralanmasında bize her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
tomurcuk parlakoğlu - 2018-05-31
Gerek guleryuz gerek yakin ilgi yakinliklari için danismanlarinizdan cok memnun kaldigimi belirtmek istiyorum. Ayrica cok teşekkür ediyorum.
SEMRA UNSAL - 2018-05-30
Surec cok kolay isledi. Fatih bey alim satim surecinde desteklerini esirgemediler Kendilerine teşekkür ederim
Gunyeli Yalcinkaya - 2018-05-30
Danışman : Meltem Hışır
Süreç çok kolay işledi. Meltem Hışır hanım alım-satım sürecinde desteklerini esirgemediler. Kendilerine çok teşekkür ederim.
GÜNYELİ YALÇINKAYA - 2018-05-30
Danışman : Meltem Hışır
Gerek güleryüz, gerek yakın ilgi, yakınlıkları için danışmanlarınızdan Meltem HIŞIR'dan çok memnun kaldığımı belirtmek istedim. Ayrıca çok teşekkür ediyorum.
semra ünsal - 2018-05-30
14/05/2018 Fatih ALKIS in vermiş olduğu hizmetten dolayi teşekkür ederiz SERDAR ASOGLU
SAERDAR ASOGLU - 2018-05-27
25/05/2016 COLDWELL BANKER KAPTAN Herzamanki gibi hizli davranarak ve özverili calismalarindan dolayi Sn Fatih ALKIS I tebrik ederim. ERTTUGRUL YUCEER
ERTUGRUL YUCEER - 2018-05-27
14/05/2018 Coldwell Banker Kaptan Fatih ALKIS mulkumun kiralanmasinda cok hizli hareket edip.Guleryuzlu davranislariyla cok yardimci olmuştur. Kendisine ve firmaniza teşekkür ederim. ERTUGRUL YUCEER
ERTUGRUL YUCEER - 2018-05-27
Fatih ALKIS Bize surecin basindan beri cok yardimci oldular ve cok hizli bir sekilde bu sureci bitirdik. Kendilerine cok teşekkür ediyorum Melis KAYACIK
MELIS KAYACIK - 2018-05-27
Coldwell Banker Kaptan Kiralik daire arayisimizda bizlere herturlu yardimlarindan dolayi Fatih ALKIS'a teşekkür eder'z Ogun MUNYAS
OGUN MUNYAS - 2018-05-27
Fatih ALKIS guleryuzlu hizli ve samimi yardimlarinizdan dolayi teşekkür ederiz.Umarim nice güzel günlerde görüşmek uzere. Murat DURUSOY
murat durusoy - 2018-05-27
Göztepede bulunan dairemin kiralanması esnasında göstermiş olduğu özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
ali bakdur - 2018-05-25
Kemerburgazda ev arayışım sırasında bana her konuda yardımcı olan özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
gözde sarar - 2018-05-25
istinye park evlerinde bulunan dairemin kiralanma sürecinde göstermiş olduğu garet ve desteği için sevgi şahsuvaroğluna cok teşekkür ederim
gözde sarar - 2018-05-25
Kemerburgaz'daki villamızın kısa sürede kiralanmasında yardımcı olan Sevgi Hn ile Derviş Bey'e verdikleri profesyonel hizmet ve gayretli çalışmaları için çok teşekkür ederiz....
Didem Ulga - 2018-05-25
Danışman : Meltem Hışır
Herzamanki gibi hızlı davranarak ve özverili çalışmalarından dolayı Meltem Hışır'ı tebrik ederim.
ertuğrul yüceer - 2018-05-25
Danışman : Meltem Hışır
Güleryüzlü, hızlı ve samimi yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Umarım nice güzel günlerde görüşmek üzere .
MURAT DURUSOY - 2018-05-25
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır ,bize sürecin başından beri çok yardımcı oldu ve çok hızlı bir şekilde bu süreci bitirdik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
MELİS KAYACIK - 2018-05-25
Danışman : Nilüfer Dilek
Sayın Nilüfer Dilek, Feneryolu Kumbaracılar sokaktaki dairemin kiralanmasında sizin ve ofis direktörünüz Ece Pekün'ün göstermiş olduğunuz nezaket ve profesyonellikten dolayı şahsım ve ablam Can Maden adına çok teşekkür ediyorum.Sizleri evlerini kiralamak ve satmak isteyen tanıdıklarımıza da tavsiye edeceğiz. Sevgiler&Selamlar
SARP MADEN - 2018-05-21
Danışman : Nilüfer Dilek
Sayın Nilüfer Dilek, Feneryolu Kumbaracılar sokaktaki dairemin kiralanmasında sizin ve ofis direktörünüz Ece Pekün'ün göstermiş olduğunuz nezaket ve profesyonellikten dolayı şahsım ve ablam Can Maden adına çok teşekkür ediyorum.Sizleri evlerini kiralamak ve satmak isteyen tanıdıklarımıza da tavsiye edeceğiz. Sevgiler&Selamlar
SARP MADEN - 2018-05-21
Danışman : Nilüfer Dilek
Sayın Nilüfer Dilek Hanımefendi, Eşim ve oğlumun Feneryolu Kumbaracılar sok.da sizin vasıtanız ile gezerek çok beğendikleri ve müstakbel gelin adayımız Çağla kızımızın da çok beğendiği daireyi kiralamamız sırasında gösterdiğiniz nazik yaklaşım,yapıcı davranış , ev sahibi kardeşler ile yaptığımız görüşmedeki arabuluculuğunuz konusunda eşim ,oğlum,Çağla gelinimiz adına sonsuz teşekkürler ederiz. Bizi Kaptan yöneticisi Sayın Ece Pekün Hanımefendiye de şirin bahçenizde ağırlama ve yaklaşımı için çok müteşekkiriz..Bundan sonra CB KAPTAN Gayrimenkul ve sizleri tüm dostlarımıza tavsiye edeceğiz. Sevgilerimizle Çağla,Peri ve Barış adına...
DERYA ERÇIKAN - 2018-05-21
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır ın vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.
serdar asoğlu - 2018-05-14
Danışman : Meltem Hışır
Mülkümün kiralanmasında çok hızlı hareket edip, güleryüzlü davranışları ile çok yardımcı olmuştur. kendisine ve firmasına teşekkür ederim.
ertuğrul yüceer - 2018-05-14
Danışman : Meltem Hışır
Kiralık daire arayışımızda bizlere hertürlü yardımlarından dolayı Meltem Hışır 'a teşekkür ederiz.
ogün munyas - 2018-05-14
Danışman : İlksen Aydın
İlksen Hanım öncelikli olmak üzere Murat Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve en önemlisi gerçekten çözüm odaklı ilgi ve alakalarından sebep hepinize teşekkür ederim. İlksen Hanım artık benim emlak danışacağım tek isimdir. Başarılarının devamını diliyorum. Anlayışla günlerdir ilgi ve alakalı davranışı için de çok teşekkür ederim. Sevgilerimle Eda Ceyhan
Eda Ceyhan - 2018-05-02
Derviş Murat Alagöz beyi gerçekten çalışmasında göstermiş olduğu ,dürüstlük ve başarısından dolayı çok çok teşekkürler ediyorum .Bundan sonra kendisiyle yoluma devam edecegim.
Semra Erol - 2018-04-30
Kadıköyde bulunan dairemi başarılı bir çalışma yaparak sonuçlandırılmasında göstermiş oldugu çalışma başarısından dolayı Derviş Murat Aalagöz'e teşekkürler ediyorum.
İsmail yaka - 2018-04-30
Ataşehirde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarısından dolayı Sevgili Derviş murat Alagöz beyefendiye çok teşekkürler ediyorum.
ÜLKÜ YÜKSEL - 2018-04-30
Kiralık daire arayışımızda kendisiyle tanışma fırsatı buldugumuz Derviş Murat Alagöz bey'e işine olan saygısından ,müşterisine göstermiş olduğu alakadan ,güleryüzü ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür eder ,işlerinde başarılarının devamını dilerriz.
Dursun ALTUNIŞIK - 2018-04-30
kozyatağında bulunan dairemizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu gayretten dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
ilhan aksu - 2018-04-30
kazaaskerde daire arayışımız sırasında bizlere göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için sevgi hanıma teşekkür ederiz
levent yılmaz - 2018-04-30
kazaaskerde daire arayışımız sırasında bize her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz
ozan yılmaz - 2018-04-30
Ben Derviş murat alagöze işindeki doğrulugu ,işine olan hakimiyetinden ötürü kendisine özellikle teşekkür etmek için bu yazıyı yazmak istedim , derviş bey sizi tanımaktan çok mutlu oldum .işinizde başarılar diliyorum.
Mesut Celil Önceyiz - 2018-04-30
kozyatağı mah.meltem kuleden tuttuğum ev içinsunulan hizmetten dolayı sevgi hanıma teşekkür ederim
zeynep gülbin yaycıoğlu - 2018-04-30
kadıköydeki ev arayışımdaki yardımlarından dolayı sevgi hanıma teşekkür ederim
burcu salman - 2018-04-30
sahrayıcedidde bulunan dairemizin kiralanması esnasında bize herkonuda yardımcı olan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
arif şahin - 2018-04-30
Kadıköy bölgesindeki ev arayışımız sırasında bizlere güleryüzlü ,samimi ,dogru yönlendimesindeki başarısından dolayı sevgili DERVİŞ murat alagöz beye çok çok teşekkürler ediyoruz.
Tolga Çidem - 2018-04-30
Derviş Murat Alagöz bey'e kadıköyde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarıdan dolayı kendisine teşekkür ederim. Derviş bey sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim.
Arife Sönmez - 2018-04-30
Danışman : Meltem Hışır
SENELERDİR ÇALIŞTIĞIM BANKAMDA BANA HİZMET VEREN SAYIN MELTEM HIŞIR 'LA EMLAK SEKTÖRÜNDE TEKRAR BİR ARAYA GELMEMİZ , YİNE ÇALIŞKANLIĞI VE İŞ BİTİRİCİLİĞİ İLE MEMNUNİYETİMİ BİLDİRMEK İSTER, TEŞEKKÜR EDERİM KENDİSİNE
GÜZİN ONGUN - 2018-04-30
Sevgi hanımla İstinye’de ev kiralama arayışımız esnasında tanıştık.İşini çok iyi bilen,güvenilir ayrıca her konuda yardımcı ve fikir sahibi bir danışmanla bu süreci geçirdiğim için çok şanslıyım.Umarım ev alma dönemimizde de tekrar Sevgi hanımla çalışma şansım olur.
Sibel Sözen - 2018-04-28
Derviş Bey ile kiralık ev arayışımız esnasında bu yıl tanıştık,ve sayesinde aradığımız kriterde bir ev bulduk.Sabırlı,özverili,çözüm ve sonuç odaklı danışmanlığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
Sibdl Sözen - 2018-04-28
Danışman : Meltem Hışır
Ailemizle birlikte daire arayısımızda tesadüfen tanıştığımız Meltem Hışır 'ın ilgisi ve yardımları bizi çok mutlu etti, teşekkür eder ,bundan sonra hertürlü g.menkul işlemimizde kendisiyle işlem yapmayı arzu ederiz.
ERAY ERTEN - 2018-04-25
Danışman : İlksen Aydın
TEK SÖYLEYEBİLECEĞİM ŞEY ÖZETLE TÜM GAYRİMENKUL DANIŞMANLARININ SİZİN KADAR DÜRÜST VE ÇALIŞKAN OLMASI, İNANIN SİZDEN ÖNCE ÇALIŞMAK ZORUNDA KALDIĞIM GAYRİMENKUL DANIŞMANLARINDAN ÖTÜRÜ İLK ÖNCE SİZİ DE AYNI KATEGORİYE KOYMUŞTUM. FAKAT ÇALIŞMA BİTTİKTEN SONRA SİZİ TANIMADAN ÖN YARGILI DAVRANDIĞIM İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM. İYİ Kİ VARSINIZ. SİZİN GİBİ DANIŞMANLARIN SAYISININ ARTMASINI TEMENNİ ETMEKTEN BAŞKA DİYECEK VE YAPACAK BİR ŞEY BULAMIYORUM. HAYATINIZ BOYUNCA ÇİZGİNİZİ DEĞİŞTİRMEMENİZ TEMENNİSİ İLE BOL KAZANÇLI VE BAŞARILI BİR YAŞAM DİLERİM.
FERİT AHMET ASLAN - 2018-04-24
Danışman : Meltem Hışır
Sitemizin yöneticisi tarafından yönlendirilen Meltem Hışır'a teşekkürlerimi iletmek isterim. Hertürlü çabası, olumlu yaklaşımı ve işi sonlandırması ile başarılarının devamını dilerim.
NECLA AYTEN TOKTAR - 2018-04-24
Danışman : Meltem Hışır
Kiralık daire arayışım sırasında emeklerinden dolayı Meltem HIŞIR 'a teşekkür ederiz.
İNAN ŞEN - 2018-04-24
Kaymakam Kemal Sokaktaki dukkanimin kiraya verilmesinde guler yuzu samimi ve durust yaklasimi ,ozverili davranislariyla cok yardimci oldu. Bu kiralama sn Fatih ALKIS ile 3. calismam oldu. Kendisinden cok memnun kaldim Firmaniza ve kendisine cok tesekkur ediyorum. Alev KOBAK
ALEV KOBAK - 2018-04-24
COLDWELL BANKER KAPTAN GAYRIMENKUL Evimi kiraya vermekte yardimci olan Fatih ALKIS a memnuniyetimizi iletmek istiyorum. Ayten AKSOY
AYTEN AKSOY - 2018-04-24
COLDWELL BANKER KAPTAN GAYRIMENKUL Yukarida yazili olan firma ile tanistim.Ticaretin otesinde Fatih ALKIS nazik davranislarina cok memnun oldum. Firmaya hayirli isler dilerim.Sevgi ve saygilarimi sunarim. Esin Kolancioglu
ESIN KOLANCIOGLU - 2018-04-24
Merhaba, öncelikle Sevgi Hanım ve Derviş Bey'e çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren profesyonelliklerinin yanı sıra samimi tavırlarıyla bize süreci kolaylaştırdılar. İşlerine hakim insanlarla iş yapmak ta kolay oluyor. Evimizi kiraladık ve gerçekten müsterihiz. Umarım en yakın zamanda tekrar iş yapma fırsatı buluruz. Saygılarımla. Cenk Demir Tuna
Cenk Demir Tuna - 2018-04-06
Merhaba, öncelikle Sevgi Hanım ve Derviş Bey'e çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren profesyonelliklerinin yanı sıra samimi tavırlarıyla bize süreci kolaylaştırdılar. İşlerine hakim insanlarla iş yapmak ta kolay oluyor. Evimizi kiraladık ve gerçekten müsterihiz. Umarım en yakın zamanda tekrar iş yapma fırsatı buluruz. Saygılarımla. Cenk Demir Tuna
Cenk Demir Tuna - 2018-04-06
Danışman : Meltem Hışır
Sayın Meltem Hışır'ın nazikliği ve hızlı çalışmalarını tebrik ediyor, her türlü yardımlarından dolayıda teşekkür ederim.
DOÇ. DR. ÇİĞDEM KAYA - 2018-04-02
Fatih Alkış Bey'in Beylerbeyinde ki dairemi kiralamasında verdiği emek ve çabadan dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum
Güner Gezgen - 2018-03-19
Sevgili Fatih Alkış evimizi kiralarken vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.O kadar emlakçıyla tanışma fırsatım oldu artık deneyim sahibi oldum Fatih Bey hiç birine benzemiyor,kendisiyle olan iletişimimi her zaman sağlayacağım...
Peroy Güzel - 2018-03-19
Danışman : Meltem Hışır
Yukarıda yazılı olan firma ile tanıştım. Ticaretin ötesinde Meltem Hışır ve Fatih Alkış ın nazik davranışlarıyla çok memnun oldum. Firmaya hayırlı işler dileğimle sevgi ve saygılarımı sunarım.
ESİN KOLANCIOĞLU - 2018-03-19
Danışman : Meltem Hışır
Evimi kiraya vermekte yardımcı olan Meltem HIŞIR 'a memnuniyetimizi iletiyorum.
ayten aksoy - 2018-03-19
Derviş Alagöz bey'e göstermiş oldugu gayret ,güleryüzlülük ,ve özverili çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum. Tüm tanıdıklarıma Derviş bey'i tavsiye edecegim.
Ayten Akın - 2018-02-28
Özverili ,gayretli çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.
Kadriye Yıldız - 2018-02-28
Danışman : Eta Taşdemir
Göztepedeki dairemi satarken göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı Eta Taşdemir ve Kaptan gayrimenkule çok teşekkür ediyoruz.
Ayfer KAYA - 2018-02-28
Danışman : Eta Taşdemir
Birikimimizi değerlendirirken doğru karar almamıza yardımcı olarak, gayrimenkul alımına karar vermemizde yardımcı olmasından dolayı Eta TAŞDEMİRE çok teşekkür ediyor başarılarının devamını temenni ediyoruz.
Nilüfer ÜYKÜ - 2018-02-27
Derviş Murat Alagöze prensipli, samimi çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürler eder ,başarılarının devamını dilerim.
Ezgi göğçek - 2018-02-26
Sahrayıceditte bulunan dairemizin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu özverili, dürüst çalışmalarından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
mustafa demirci - 2018-02-26
Çalışmalarında göstermiş olduğu gayretlerinden ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz bey'e teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.
Sibel Saraçoglu - 2018-02-26
Sevgili Derviş Murat Alagöz bütün çabası ,gayreti ,dogrulugu ,samimiyeti ve güler yüzü için çok teşekkürler ediyorum.
Ergün Tezbulur - 2018-02-26
Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu gayretine,dürüstlügüne,samimiyetine ben ve eşim adına çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beyi tüm dostlarımıza tavsiye edecegiz. Kendisine başarılar diliyoruz.
Okan Daşdemir - 2018-02-26
şenesenevlerde bulunan dairemizin kiralama işlemimiz süresince göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
gül cimit - 2018-02-26
Göstermiş oldugu üstün başarı ve gayretlerinden dolayı ailece Sevgili Derviş Murat Alagöz'e Ailece çok teşekkür ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.
Mahmut Aras - 2018-02-26
Danışman : Eta Taşdemir
Yaklaşık 6 aydır satamadığım evimi bir ay gibi kısa zamanda satılmasını sağlayan ve satılması için göstermiş olduğu performanstan dolayı Eta TAŞDEMİR’ e çok teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle satış sürecinde, piyasanın durumu, dairemizle ilgilenen müşteriler ve fiyat analizleri konusunda her hafta sonu vermiş olduğu düzenli raporlarla bizi doğru olarak yönlendirmesi ve bilgilendirmesi tam bir profesyonellik. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunarken aynı zamanda böyle bir gayrimenkul danışmanını bünyesinde bulunduran KAPTAN Gayrimenkul firmasına da çok teşekkür ediyorum.
Aydın AYAN - 2018-02-25
Danışman : Eta Taşdemir
Yeni evimiz konusunda yardımcı olan Eta Taşdemir'e bu işin profesyonelce yapıldığını hissettirdiği için teşekkürleri borç biliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.
İbrahim Yalçın - 2018-02-24
Danışman : Meltem Hışır
Meltem HIşır 'ın titiz çalışması, işe hakimiyeti ile kısa sürede işlemimi gerçekleştirdim.Bundan sonra birlikte güzel işler yapmayı diliyor, başarılarının devamını temenni ediyorum
Ahmet Kızıltaş - 2018-02-07
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır'ın arayışımız sırasında verdiği hizmet , bilgi, ve konuya hakimiyeti bizi memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederiz.
okan özkan - 2018-01-31
Derviş Murat ALAGÖZ Bey'e yardımlarından ,özverili çalışmasından çok memnun kaldık, kendim ve ailem adına kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..
Emre oranbaş - 2018-01-31
Dairemiz için yapmış oldugu özverili çalışmasından ve dogru bilgi akışı sagladıgı için Derviş murat Alagöz beye ailece teşekkür ediyoruz.
Meral Öztürk - 2018-01-31
Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu ilgi ve çalışması için kendisine çok teşekkür ediyoruz.
meri treves - 2018-01-31
Daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,samimi davranışları ve dürüstlügü için Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz.
Kemal Çakıroglu - 2018-01-31
Göstermiş oldugu samimiyet ,dogrulugu ,neticelendirmedeki başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz 'e ailece çok teşekkür ediyoruz. Derviş beye başarılar diliyoruz.
Ergün Tezbulur - 2018-01-30
Derviş Murat Alagöz bey'e başarılı ,özverili ,çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder ,bundan sonrada devamlı kendisiyle çalışacak oldugumuzu bildirmek isteriz.
F.Demet toker sezgin - 2018-01-30
Atatürk caddesinde bulunan dairemizin kiralama sürecinde bizlere her türlü desteği veren özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
berk moskatel - 2018-01-30
Danışman : Meltem Hışır
Telefonla tanıştığım ve anında bana geri dönüş yapan Meltem Hışır la tanışmaktan çok memnun oldum. Nazik tavırları ve sorduğumuz sorulara çok hızlı geri dönüşünden ötürü teşekkürlerimi sunarım.
Sema Sarı - 2018-01-27
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır is a professional, friendly and a very helpful person. I'm very happy with the service and have no complaints. I highly recom mend. Thank you
Kin Ping Cheung - 2018-01-27
Danışman : Meltem Hışır
Meltem HIŞIR hanımın başarılı çalışmalarını tebrik eder, devamını dilerim.
Defne Özyiğit - 2018-01-14
Danışman : Meltem Hışır
Fenerbahçe bölgesinde arayışım sırasında tanıştığım Meltem Hışır hanımın gayretli çalışması, emeği için çok teşekkür ederim.
AHMET ÇAKAR - 2018-01-14
Danışman : Ece Pekün
Sevgili Ece teyzecim,benim ve eşimin hayalindeki evi bulmamızda yaptıkların ve ev sahibi olmamızı sağladığın için çok teşekkürler...Sevgiler
Mete Tepe - 2018-01-13
Danışman : Meltem Hışır
Meltem HIŞIR 'ı tanımaktan çok mennun oldum. Kurumsal kimliğini kullanarak bizi bilgilendirdi , tereddütlerimizi ortadan kaldırdı. Çok teşekkürler .
ayten akalın - 2018-01-04
Danışman : Meltem Hışır
03.01.2018 tarihinde telefonla aradığım ve tanıştığım Meltem HIŞIR bana ve anneme çok hızlıbir şekilde hizmet verip, çok yardımcı olmuştur. Kendisini tebrik ediyor , başarılarının devamını dilerim.
sabahat yardımcı - 2018-01-04
Danışman : Ece Pekün
Uzun zamandır kiraya vermeye çalıştığım dairemin kiralanmasında gösterdiğiniz başarı kayda değer...Tekrar teşekkürler.
Ferda Özarslan - 2018-01-02
Danışman : Ece Pekün
Ece Hanım ,Erenköy'deki evimizi kiralamamızda gösterdiğiniz çaba ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz...
Denizhan Güngör - 2018-01-02
dairemizle ilgili özverili çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz'e teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
Aydın özorpak - 2017-12-31
daire arayışımızdagöstermiş oldugu ilgi,samimiyet ve dogru yönlendirmesi için Derviş Murat Alagöz beye teşekkür ederiz.
Nuh inanç - 2017-12-31
dairem ile ilgi çalışmalarından ve profesyonel ilgisinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.
Nilhan seri - 2017-12-30
Derviş murat Alagöz beye çabası ve gayretleri için çok teşekkürler ediyoruz
Erçin yurtkulu - 2017-12-30
dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekküe ederim.
burak karadag - 2017-12-30
Danışman : Ece Pekün
Erenköy'de daire almamızda bize gösterdiğiniz,özveri ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.
Necaettin Taşkara - 2017-12-28
Danışman : Ece Pekün
Erenköy'deki anneden kalma evimizin satışında yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.
Pesent Çulha - 2017-12-28
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır hanımın sayesinde , çok kısa süren ev arama sürecimde ilk aradığım andan itibaren göstermiş olduğu gayreti için çok teşekkür ederim. emeği sayesinde beğendiğim evi buldum. Bir kez daha teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum .
ERSAN İLKAY AYDIN - 2017-12-15
Danışman : Ece Pekün
Caddebostan'daki evimizi satın alma sürecinde Ece Hanım , sonuca odaklı çalışması ve doğru yönlendirmesi ile bizim doğru karar almamızı sağladı...Güleryüzü ve samimiyeti için ayrıca teşekkürler...
Burcu İsmailoğlu - 2017-11-27
Danışman : Meltem Hışır
Bağdat caddesinde ofis arayışımız sırasında Meltem HIŞIR 'ın çabası , emeği bizi mennun etti kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
ayşe kotra - 2017-11-20
Danışman : Meltem Hışır
Caddebostan daki evimizin kiralanma sırasında ,Meltem Hışır ın çok hızlı ve işi sonuçlandırılması sırasında bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür eder, Ailemizin bundan sonra emlak danışmanı olmasını isteriz.
cenk erçakar - 2017-11-20
Danışman : Meltem Hışır
Aileme ve bana kiralık daire arayışımız sırasında tanıstığımız Meltem HIŞIR'IN yardımları , çabası için teşekkür ederiz.
mert karagözler - 2017-11-07
dairemin kiraya verilmesi esnasında gösterdigi başarıdan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ederim.
İsmail yaka - 2017-10-31
ataşehirde bulunan dairemizin kiralanması esnasında bizlere yardımlarından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
salih altuntaş - 2017-10-31
kadıköyde bulunan dairemin kiralanması sırasında yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
ismail yaka - 2017-10-31
kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızı yapan sevgili Derviş Murat Alagöz'e bizlere göstermiş oldugu ilgiden ,dürüstlügü için çok teşekkür ederiz.
Ayhan Sürücü - 2017-10-31
atatürk caddesinde bulunan dairemizi en kısa sürede satan sayın sevgi şahsuvaroğluna caba ve gayretlerinden dolayı tesekkür ederiz
hüseyin düzel - 2017-10-31
atatürk caddesinde satın almış olduğum dairemin satın alma sürecimde bizler icin göstermiş oldugu caba ve gayretten dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna tesekkür ederiz
HASAN ALTINBAŞAK - 2017-10-31
Atatürk caddesinde bulunan dairemizin satılması esnasında göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz'e çok teşekkürler ederiz.
yigit gürz - 2017-10-31
Dairemin kiralanmasında başarısından ötürü Derviş murat alagöze teşekkür ederim.
M.Sezer Sipahi - 2017-10-30
Sevgili Derviş Murat Alagöz üstada kiralık daire aramamızdan sonuçlandırma işlemine kadar geçen süreçte göstermiş oldugu samimiyet ,güvenilirlik , dogru bilgilendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz.
Ceki Hason - 2017-10-30
Dairemin kiralanması esnasında Derviş Murat Alagöz beye göstermiş oldugu başarısı için çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.
Salih Altuntaş - 2017-10-30
Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ederim.
Ayşe gül cimit - 2017-10-30
Dervis bey'in sicak ve ayni zamanda bir o kadar profesyonel yardim ve danismanligindan dolayi tesekkurler etmek istedim ve siddetle tavsiye etmek istedim. Sevgilerimle
Sibel Schmitz - 2017-10-30
Danışman : Meltem Hışır
Kiralik daire ararken tesadufen yollarimizin kesistigi Meltem Hanimin gostermis oldugu ilgi alaka ve yardimlari icin cok tesekkur ederiz.
Evlin Esendağ - 2017-10-19
Danışman : Meltem Hışır
dairelerimin kiralanma aşamasında her türlü çabayı göstererek bilgilendirildim. İşinin takibi ve titiz çalışmalarından dolayı Meltem HIŞIR 'I tebrik ederim
MURAT BAKAR - 2017-10-18
Danışman : Meltem Hışır
SAYIN MELTEM HIŞIR'LA 10 AY İÇERİSİNDE DAİRELERİMİN KİRALANMA İŞLEMLERİNDE, HER TÜRLÜ ÇABAYI GÖSTEREREK BİLGİLENDİRİLDİM. İŞİNİN TAKİBİ VE TİTİZ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM.
MURAT BAKAR - 2017-10-11
Danışman : Meltem Hışır
MELTEM HIŞIR KİRALIK DAİRE ARAYIŞIMIZ SÜRECİNDE G.MENKUL SEKTÖRÜNDEKİ BİLGİSİ, HIZLI SONUCA ULASTIRMADAKİ ÜSTÜNGAYRETİ VE SAMİMİYETİ İLE ÇOK YARDIMDA BULUNDU. KENDİSİ İLE HEM DOSTLUK HEMDE İHTİYAÇ HALİNDE HERZAMAN İŞLEM YAPMAK DİLEĞİYLE
GÜL YORULMAZ - 2017-10-11
Danışman : Meltem Hışır
Öncelikle sizin gibi değerli arkadaşları tanımaktan duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Bugün kiralama yapmak istediğimiz dairenin görülme, anlaşma ve sözleşme aşamalarında göstermiş olduğunuz ilgi , açık ve de samimi yaklaşımlarınız için tekrar teşekkürler. İnşallah ileride de birlikte güzel işler yapma fırsatı bulabiliriz.
BURCU DURMAZ - 2017-10-04
Danışman : Meltem Hışır
SAYIN MELTEM HIŞIR'I TANIMAKTAN , BANA VE AİLEME VERDİĞİ GÜVEN VE İŞİNDEKİ TİTİZLİĞİNDEN DOLAYI TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DAİM OLMASINI DİLERİM.
ARDA KIRŞAN - 2017-10-04
Kadıköyde bulunan dairemizin kiralanması sırasında göstermiş olduğu çaba ve etik çalişmasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...
jale özel - 2017-09-30
Bostancıda bulunan ofisimizin kiralanması sürecinde bizlere olan desteğinden dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
alattin yılmaz - 2017-09-30
Kadıköy'de satılık daire arayışımız esnasında bize yardım ve desteklerinden dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...
esra çabuk - 2017-09-30
kiralık daire arayışımız sırasında bizlere sabır ve güleryüzle hertürlü desteği veren sayın sevgi şahsuvarogluna tesekkür ederiz
emir sarar - 2017-09-28
atatürk caddesindeki dairemizin satışının çalışmalarında bize hertürlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
yiğit gürz - 2017-09-28
kadıköyde kiralık daire arayışımız esnasında bizlere göstermiş olduğu samimi ve güleryuzlu tavrından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
rana öztarsu - 2017-09-23
bostancıdaki ofisimizn kiralama aşamasında bizlere göstermiş oldugu güleryüz ve cabasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
murat aldadak - 2017-09-23
feneryolunda daire arayışımız sırasında bizlere göstermiş oldugu ilgi alaka ve dürüst calişma sisteminden dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz
hatice aydın - 2017-09-23
göztepede kiralık daire arayısım süresince bana göstermiş oldugu anlayış ve güleryüzlü çalısmasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
aysel kazdal - 2017-09-23
göztepedeki dairemin kiralama aşamasında göstermiş oldugu caba ve gayret için sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
ali bakdur - 2017-09-23
göztepedeki dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu caba ve gayret icin sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim
ali bakdur - 2017-09-23
Danışman : Meltem Hışır
Daire arayışım sırasında tanıştığım Meltem HIŞIR hanımın gayretli çalışması, samimiyeti, dürüstlüğü ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
İSMAİL AZİZOĞLU - 2017-09-22
daire kiralamamız esnasında bizlere göstermiş oldugu alaka ve yardımları için Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.
İlker can - 2017-08-23
Dairemin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş oldugu seçicilik ,dürüstlük ,ve kiralamayı başarılı bir şekilde sonuclandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.
Yusuf Ziya Saglam - 2017-08-23
Kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakasından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.
Enes Demirci - 2017-08-23
Daire kiralamamız sürecinde yardımlarından dolayı Derviş murat alagöze çok teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.
Laçin kurt - 2017-08-16
kiralık daire arayışımızda bizlere en uygun ve tam istedigimiz daireyi bulup kısa sürede profesyonelce kiralamamız esnasında Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz ,başarılarının devamını diliyoruz. kendisini tanımaktan çok memnunuz.
Ahu turhan ercan - 2017-08-16
Dairemizin kiraya verilmesinde bizleri dogru bilgi, dürüstlük ,samimiyetve sektör alanındaki bilgisiyle istedigimiz kiracı adayıyla buluşturup kiralama sürecini kısa ve seri şekilde sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz..
Özdemir çetindag - 2017-08-16
Danışman : Meltem Hışır
kiralama işlemimde hertürlü yardımlarından dolayı meltem hışır a çok teşekkür ederim
semra ünsal - 2017-08-05
Kiralık daire arayışımız esnasında istedigimiz daireyi bulup sonlandırma aşamasına kadar geçen sürede dürüstlügü ,güleryüzü ,sektör bilgisi ,dogru yönlendirmede göstermiş oldugu başarısından dolayı hem daimi bir dost ve gayrimenkul danışmanımız olmayı hakeden DERVİŞ MURAT ALAGÖZ beye çok teşekkürler ediyoruz ailece kendisini tanımaktan mutluluk duyduk.
Nilay Köse - 2017-07-31
dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,samimiyet ,dürüstlügünden ötürü Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.
Sevinç Kızılkaya - 2017-07-31
Danışman : Meltem Hışır
Feneryolu Bölgesinde acil daire arayışım sırasında tanıdığım Meltem Hanım'dan bölgenin bilgilerini öğrenerek ,arayışımı gerçeklestirdim. Kendisine başarılar dilerim.
ŞÜKRAN YAKUT - 2017-07-30
Dairemin kiralanmasında gösterdigi yogun gayret ve ciddi çalışma ve sonuçlanmasındaki başarısından dolayı gayrimenkul danışmanımız Derviş murat beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.
Adem Girgin - 2017-07-18
Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışım esnasında ve kiralamam aşamasında göstermiş oldugu yakın ilgi güleryüzlü ve samimi davranışlarından ötürü kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını temenni ederim.
Muzaffer Rasim Dokur - 2017-07-18
Kiralık Daire arayışımız esnasında bizlere en uygun daireyi kiralamamız esnasında göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan ve başarısından dolayı ,Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.
Zümrüt Özbay - 2017-07-18
Daire kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu ilgi ve alakadan ötürü Derviş murat beye çok teşekkür ediyoruz.
Ömer gürsoy - 2017-07-18
dairemizin kiraya verilme aşamasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamı dilegimizle.
BEDİRHAN BAYRAKTAR - 2017-07-18
GÖZTEPEDE BULUNAN OFİS KATIMIZIN KİRALAMA SÜRECİNDE BİZE HER TÜRLÜ DESTEGİ VEREN VE BUNDAN HİC YORULMAYAN SEVGİ ŞAHSUVAROĞLUNA ÇOK ÇOK TESEKKÜR EDERİZ
TOMURCUK PARLAKOĞLU - 2017-06-29
GÖZTEPEDE BULUNAN DAİREMİZİN KİRALAMA SÜRECİNDE BİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN SEVGİ ŞAHSUVAROĞLUNA TEŞEKKÜR EDERİZ
seyhan bayraktar - 2017-06-29
Danışman : Meltem Hışır
Meltem Hışır 'la tanışmaktan çok mennun oldum. dairelerimle igili bilgilendirmelerinden ve bana verdiği güvenden teşekkür etmek istedim
BARIŞ ÇALIŞKAN - 2017-06-06
Danışman : Meltem Hışır
Kiralık daire arayaşımızda bana ve aileme çok yardımcı olan ve bizi bilgilendiren Meltem HIŞIR'a çok teşekkür ederiz.
İREM KAYAKÖKSÜZ - 2017-06-06
idealtepedeki ev arayış sürecimizde bize hertürlü desteği veren sayın sevgi şahsuvaroğluna cok tesekkür ederim
kemal altıparmak - 2017-06-03
Kiralık daire arayışımızda bizler en uygun daireyi bulmamız esnasında en uygun daireyi bulup süreci gerçekleştiren Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyoruz .
Melodi Buse Cömert - 2017-06-03
kiralık daire arayısımızda bizlere başarısıyla yardımcı olan Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.
Güler Yalçın - 2017-06-03
Danışman : Meltem Hışır
Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim....
Pınar Nalbat - 2017-05-31
ATASEHİRDE BÖLGESİNDE KİRALIK DAİRE ARAYISIMIZ ESNASINDA BİZE COK YARDIMCI OLAN SEVGİ ŞAHSUVAROGLUNA ÖZVERİLİ CALIŞMASI NEDENİYLE TESEKKÜR EDERİZ
sinan akın - 2017-05-27
Dairemin kiralanmasında kendisine olan güvenimizi her defasında katlıyarak devam eden güleryüzü ,dürüstlügü ,ilgisi ,alakasından dolayı ve kiralama işlemimizi hızlı şekilde sonuçlandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.
Salih Açık - 2017-05-24
Kiralık daire arayışımda bizlere gerek dürüstlügü ile samimiyeti ve gayrimenkul sektöründeki bilgi,hızlı sonuca ulaştırmadaki üstün gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler eder başarılarının devamını dileriz. Artık kendisini hiç bırakmayı düşünmüyoruz.
Arınç Özgün - 2017-05-24
dairemizin kiralanmasında başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.
Tarkan uras - 2017-05-24
Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışımızda ve sonuçlandırılması esnasında göstermiş oldugu samimiyet ,sektördeki bilgisi ,ve dürüstlügü için kendisine çok teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz. kendisiyle tanıştıgımız için çok mutluyuz.
Salim Tolga Pakman - 2017-05-24
Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,sektördeki bilgisi ,dürüst kiracı bulmasındaki başarısından dolayı sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş Murat Alagöz'e ailece çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dilegiyle.
ARDA GÖNCÜ - 2017-05-24
Derviş Murat Alagöz bey dairemizi ikinci kere gene dogru bir kiracı adayı bulup dairemizi kiraya verdi. mesleginde gerçekten çok başarılı ,güvenilir oldugunu bir kez daha bize kanıtlamış oldu .Derviş beyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Artık ailemizin tek gayrimenkul danışmanı kendisi olacaktır.kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Yeşim Balcı - 2017-05-19

BROKER OWNER

İDARİ KADRO

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

OFİS EKİBİ

Gizem Yılmaz
Gizem Yılmaz
Ofis Asistanı

OFİS HAKKINDA

'' COLDWELL BANKER  KAPTAN GAYRİMENKUL  BİZİMLE ÇALIŞAN BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZ MEMNUN ''

Ofisimiz Kadıköy, Göztepe bölgesinde bulunmaktadır. Hergün gelişen profesyonel kadromuzla Ticari Gayrimenkul '' Fabrika, Depo, Sanayi Arsaları, Plaza, Komple Bina, Dükkan & Mağaza, Ofis '' Kentsel Dönüşüm Alanı, Lüks Konut, Villa ve Yalı gibi gayrimenkullerin pazarlanıp satış, kiralanma veya devir işlemlerine danışmanlık hizmeti vermektedir. 

VİZYONUMUZ ; Dünyada Gayrimenkul Lideri COLDWELL BANKER çatısı altında, etik kurallara uyarak, tüm paydaşların beklentilerinin üzerinde ve koşulsuz ''Müşteri Memnuniyeti'' sağlayarak, kazan/kazan felsefesine bağlı kalarak, COLDWELL BANKER TÜRKİYE kapsamında, hedeflenen performans kriterleri sıralamasında ilk 10'da yer alıp, KAPTAN kurumsal kimliğini kalıcı ve sürekli hale getirmektir. 

 

 

COLDWELL BANKER KAPTAN GAYRİMENKUL

 

33 58 23
Ofisi Ara