ABOUT THE OFFICE

Coldwell Banker Maya olarak 2013 yılından beri ticari, fabrika, arsa, konut ve lüks konut alanlarında hizmet vermekteyiz.

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, eğitimli ve profesyonel danışmanlarımızla amacımız, daimi müşteri memnuniyeti sağlamak, kaliteli hizmet vermek ve sektöre değer katmak.

* Mayamızda güven var...

* Mayamızda dürüstlük var...

* Mayamızda çalışmak var...

* Mayamızda geliştirmek var...

* Mayamızda fark yaratmak var...

Bu Ofiste Sinerji Var.....


Contact Office

Bağdat Cad. Zümrüt Apt No:378 D:4 Kat:1 Kadıköy/İstanbul

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Esra Elif Altınsoy

  Uzun süren daire arayışımızın ardından telefonu ilk açtığınız andan itibaren enerji dolu sesiniz ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Ersin Dereli - 8.18.2020
 • Advisor : Esra Elif Altınsoy

  Hüsranla sonuçlanan bir yığın ev kiralama girişimimden sonra elif hanımla karşılaşmak mucize gibi oldu :) harika enerjisi, ilgisi ve şahane iletişimi ile istediğim evi sorunsuz bir şekilde tuttum. “Emlakçılık” ve danışmanlığın farklılığını bir kez daha kanıtlamış oldu. Beni mutlu ettiği için kendisine bol bol teşekkür eder, iş hayatının devamında başarılar dilerim :)

  Özge ÜREDİ - 8.18.2020
 • Advisor : Eser Işık

  Konut satışı sırasında gösterdiğiniz yaklaşımlardan dolayı size teşekkür etmek istedim. Özellikle benim için çok önemli olan güven konusunda samimi ve profesyonel yaklaşımlarınız ile mesai kavramından bağımsız her daim sorularımıza yanıt verdiğiniz için, sürecin başından sonuna bizimle birlikte olup sorunsuz bir şekilde geçirmemizi sağladığınız için eşim ve kendi adıma sizlere ayrı ayrı çok teşekkür ederiz. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

  Selvin Özdeniz - 3.20.2019
Our Portfolios
View All Portfolios
7,400 ₺
For Rent
18,000 ₺
For Rent
3,900 ₺
For Rent
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu CİHANGİR'DE DEVREN KİRALIK DÜKKAN
8,000 ₺
For Rent
3,600,000 ₺
For Sale
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu CİHANGİR'DE DEVREN KİRALIK CAFE
7,500 ₺
For Rent
7,050,000 ₺
For Sale
9,850,000 ₺
For Sale
4,600,000 ₺
For Sale