ABOUT THE OFFICE

Coldwell Banker Life Gayrimenkul, gayrimenkul ve emlak yatırımlarına farklı, yenilikçi ve kurumsal hizmet vermek amacıyla 2015 tarihinde İzmir Bayraklı'da kurulmuş ardından 2018 yılında Karşıyaka Mavişehir bölgesine taşınmıştır. Halen Mavişehir'de 200 m2 dükkan konseptindeki ofisi ve 40 kişiden oluşan profesyonel, tecrübeli ekibiyle tüm gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemleriniz için hizmet vermektedir.


Contact Office

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Nejla Abdollahi

  Nejla hanım işini son derece profesyonel yapıp tamamen güvenimi sağladı. Yaptığım işlemden çok memnun kaldım ve tekrar Coldwell Banker Life’la çalışmak isterim.

  Reza Karimi - 3.22.2024
 • Advisor : Nejla Abdollahi

  Siz en iyi profesyonel ekipsiniz. Ve her zaman en iyi hizmeti sağladığınız için teşekkür ederiz. Ayrıca Nejla Hanım bu grubun en profesyonellerinden biridir

  Ali deniz - 3.20.2024
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Caglar bey’den evimizi ekonominin en kotu olduğu donemde listelemesini istememize ragmen, potansiyel musteri olarak kimi gorduyse son dakikada evi gormek isteyen musterilere bile evimizi gosterdi. Evimizin butun detaylarini en iyi şekilde müşterilere acikladi. Cok guzel pazarladi. Evrak islemlerinde de her konuda bize yardimci oldu. Kendisini gozumuz kapali tavsiye ediyoruz.

  Damla Eytemiz - 2.21.2024
 • Advisor : Nejla Abdollahi

  İletişimi çok iyi ,zarif ve güleryüzlü kendisine teşekkür ediyorum

  İlayda maral - 1.15.2024
 • Advisor : Esra Bağdınlı

  Esra Hanım bana gerçek bir yol gösterici oldu.Gerek ev alma sürecimde gerekse aldığım ev için kiracı seçiminde hatasız ilerlememi sağladı. Ayrıca güler yüzü bana güven verdi. Teşekkür ederim.

  Eda Kalyoncu - 9.6.2023
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Yatırım için bir ev almayı düşünüyorduk ve bu süreçte Volkan Bey ile yolumuz kesişti. Kendisi her aşamada desteğini esirgemedi, güleryüzlü ve açıklayıcı tavırlarıyla güven oluşturdu, ki böyle işlerde güven her zaman önceliklidir. Her şey için Volkan Bey'e çok teşekkür ediyoruz, umarım ilerideki yatırımlarımız için de Volkan Bey ile çalışma fırsatı buluruz. Başarılarının devamını dilerim..

  Sadife Genişler - 3.1.2023
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan bey aracılığıyla evimi satmış bulunmaktayım. Bu süreçte güven ve profesyonelliği tam anlamıyla bize yaşattığı için sorunsuz bir alışveriş oldu. Ben ve ailem adına volkan beye teşekkür eder bından sonraki işlemlerde tekrardan görüşmek dileğiyle.

  İbrahim atar - 2.28.2023
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Alanında uzman ,iletişimi oldukça düzgün ve en önemlisi güven verici, ilgisi ve bilgisi ile her türlü desteği sağladı.Ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

  özgül cengizalp - 1.21.2023
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Çaglar bey tam bir profesyonel...yaklasimi , ilgisi , saygisi , isine verdigi onem ile ev alma sürecimizi sorunsuz atlattik .sayesinde sıfır problemle isimizi hallettik ..bu iste cok cok daha basarili olacagina inancimiz tamdir .basarilarinin artarak devam etmesini dileriz.

  Tugba Baber - 11.15.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan beyle geçen seneden bu yana iletişim halindeyiz, evimle ilgili ne zaman hangi konuda danisti isem bana hemen ve doğru bilgilerle geri dönüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde evimi kiralamasini istediğimde de çok hizli, makul yaklaşımlarla güzel bir çalışma yaptı. İşini iyi yaptığı belliydi, hızla ve iyi bir analizle beni yeni kiracimla tanıştırdı.musterilerini ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen doğru eşleştirmeler yapabilen ve nezaket sahibi Volkan beye çok teşekkür ederim

  Seçkin Aral - 10.13.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Daire kiralama sürecinde Volkan beyi tanıdık. İşine hakimiyeti ve profesyonelliği takdire şayan. Mükemmel dinleyici, aynı zamanda fikirleri ve önerileri insanın bakış açısını genişletiyor. Güler yüzlülüğü, dürüst yaklaşımı ve bize katlandığı için kendisine teşekkür ederim. :))

  Güldane Aktaş - 10.12.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan Bey sürecin başından beri tecrübesi ve is disiplinli ile çalışmıştır. Hem satıcı hem de alıcı ile guvene dayalı bir iletişim yöntemin benimsemis ve sorunsuz bir sekilde satış surecini yönetmiştir. Kendisi ile tanıştığımız için çok memnunuz. Her şey için teşekkür ederim.

  Özgül Derelioğlu - 10.4.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Evimizin satışı ile baştan sona kadar tam bir profesyonellikle çalışan, bizi bu süreçte yormayan Volkan Bey'e teşekkür ederiz. Sadece tek bir tercih sebebi söylemem gerekirse bile evimizi alan değerli alıcıyla fiyat konusunda tek kelime konuşmadım. Herseyi Volkan Bey halletti, 30 dakika içinde tapuya gidip imza attık. Hem bizi hem alıcıya koruyan hizmet anlayışı ile rahatlıkla çalışabilirsiniz.

  Özgür Derelioğlu - 10.4.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Sizi tanıdığımıza çok memnun olduk mesleğinizi profesyonel olarak yapıyorsunuz bizleri doğru olarakyõnlendirdiniz çok teşekkür ederiz.Herkeze tavsiye edeceğiz çok memnunuz hoşçakalın Çolak Ailesi.

  ŞERİF ÇOLAK - 9.30.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Ev arama sürecimizde Volkan Bey ile tanıştık. Hiç tereddüte düşürmeyen net tavrı, şeffaflığı ve samimiyeti için teşekkür ederiz. En ufak ayrıntılar hakkında dahi bilgi vererek,tam olarak anlattığı şekilde sonuçlanan bir ev alımı gerçekleştirdik. Başarılarla dolu bir iş hayatı dilerim.

  Yağmur Karakaya - 9.30.2022
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Çağlar bey beni gayrimenkul yatırımı yapmam için doğru ve karlı bir projeye yönlendirdi. Onun sayesinde ve bilgilendirmesiyle bir daire satın aldım. Proje bitince aynı daireyi satması için hiç tereddütsüz yine kendisine verdim. Kendisine duyduğum güveni hak eden, görevini eksiksiz yapmak için çalışan bir danışman. Bundan sonra da yine kendisiyle çalışmak isterim.

  Özgür ARI - 8.17.2022
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Çağlar beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerimizden herzaman kendisini tercih edeceğiz.

  Melda tabanlı - 8.17.2022
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Öncelikle, Çağlar beyin enerjisi mükemmel çok profesyonel aynı zamanda samimi çağlar beyle uzun yıllar çalışacağımızi düşünüyorum kendisine çok teşekkür ediyorum

  Yasemin Özdemir - 7.8.2022
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Çağlar Bey, ekonomi bilgisine sahip, kaynakları nasıl kullanacağınız yönünde öneri sunan ve ileriyi görebilen, ikna yeteneği güçlü, çözüme dönük hızlı bir çalışma yürüten, çalışkan, dürüst bir gayrimenkul uzmanı olup, bilgi ve yeteneği ,kendisi ile çalışana artı katacaktır.

  Ümit Sevil - 7.4.2022
 • Advisor : Çağlar Şengül

  Emlak danışmanı olarak şirketimizde görev yapan Çağlar bey den şahsım olarak çok memnun kaldım. Kendisi yaklaşık 5 senedir satmak için uğraştığı mız araziyi 1 ay içersinde istediğimiz tutardan satmaya vesile oldu. Çok başarılı bir danışman. Şahsım adına şirketinize ve Çağlar beye bu vesile ile çok çok teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim

  Mehmet İhsan Karagöz - 6.30.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan bey ile 25.05.2022 tarihinde Bornova’da bulunan evimizin satışı vesilesi ile tanıştık. Kendisi tanıştığımız ilk andan itibaren iş bilgisi, konuya hakimiyeti ve karakterli duruşu ile bizleri etkilemeyi başardı. Bu sebeptendir ki kendisine çok güvendik. Ev satış sürecimizin çok hızlı sonuçlanması gerekiyordu bu nedenle çok stresliydik. Sağolsun Volkan bey bizleri karamsarlığa sokmadan enerjimizi hep yüksek tutmaya gayret ederek bizleri motive etmeye çalıştı. İşindeki profosyonel yaklaşımı ve kendini doğru ve net ifade ediş biçimi sayesinde evimizi hedeflediğimiz tarihte satışını sonuçlandırdı. Evimizi satın alan kişileri de özenle seçmiş sağolsun, çok iyi niyetli ve düzgün insanlara nasip oldu evimiz. Yuvamızı kurmamızda çok ciddi emeği olan Volkan beye bir kez daha teşekkür ediyor, meslek hayatında çok daha iyi yerlere gelmesini temenni ediyorum.

  Ercan YAZMAN - 6.18.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Açıkçası Volkan Bey ile çalışmadan önce gayrimenkul danışmanlığı sektörüne karşı bazı olumsuz önyargılarımız vardı. Volkan Bey bize bu işin profesyonellik, şeffaflık ve dürüstlük prensiplerinden ödün vermeden, nasıl doğru bir şekilde yapılabileceğini ispatladı. Volkan Bey ile tanışmamız bizim için büyük şans oldu. Verdiği destekten çok memnun kaldık, bundan sonra da birlikte çalışma imkanı bulmaktan memnuniyet duyacağız.

  Oğuz Akay - 6.17.2022
 • Advisor : Esra Bağdınlı

  Gayrimenkul danışmanlığında kendisiyle iletişim kurduğunuz da kendi deneyimiyle aklınızdaki birçok soru işaretine cevap bulabiliyorsunuz. Bu süreçte iki taraf içinde samimiyetle hareket eden birisidir. Süreci başından sonuna kadar takip edip başarılı bir şekilde sonuca ulaşmaktadır. Kendisine gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim.

  GÜRKAN YILDIZ - 5.30.2022
 • Advisor : Esra Bağdınlı

  Esra hanımla oğluma kiralık ev arama döneminde tanıştık. Telefonla ilk aradığımız andan itibaren bizi detaylı bilgilendirdi oğlumu ve beni ayrı zamanlarda 2-3 kere güler yüzle sabırla ilgiyle evi gezdirdi. Ve hızla işlemleri tamamlayıp evi teslim etti. Başka bir ev konusunda görüşmelerimiz sürüyor inşallah kısa zamanda sonuçlanacak. Kendisine teşekkür ediyorum başarılar ve kolaylıklar diliyorum

  Oya Yayman - 5.25.2022
 • Advisor : Esra Bağdınlı

  Özverili, pozitif ve samimi çalışmalarından dolayı kendisinden çok memnun kaldım, çevreme de sık sık tavsiye etmeye devam ediyorum. Bana en başta verdiği güveni boşa çıkarmadı, kendisine sonraki süreçte de güveniyorum. Teşekkürler emeği geçenlere.

  Eren Hüner - 5.25.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Güzel bir deneyim oldu. İyi bir alışveriş gerçekleştirdik bşarılar

  Süleyman tuğrul - 4.22.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Yatırım amaçlı bir konut almak için volkan bey ile tanıştık. Kendisine isteklerinizi ve bütçenizi iletin çok kısa bir süre sonra kendinizi tapu da bulacaksınız. İşin her adımı ile ilginen Profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Çok teşekkür ederim.

  Cenkmen Giriş - 2.27.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan Şençolaklar daha önce de beraber çalışma fırsatı bulduğum benim için çok değerli bir isim.Bu sektöre girdiğini öğrendiğimde tabiki başka birini aramadım çünkü yaptığı iş ne olursa olsun hep en iyisini yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum.Her konuda çok destek oldu,işlemlerimiz çok hızlı ilerledi.Çözüm odaklı yaklaşımı ve detaycı olması gerçekten güven oluşturuyor.

  Cenker Giriş - 2.23.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Göstermiş olduğunuz hizmet, ilgi ve samimiyet icin çok teşekkürler ederim

  Eyüp Okul - 1.30.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Evimizin uzun süre satılamasından sonra Volkan Bey ile yollarımızın kesişmesi büyük şansımız oldu. Volkan beyin profesyonel yaklaşımı, enerjisi, konuya hakimiyeti kısa sürede sonuç almamızı sağladı. Bize verdiği güvenle bundan sonraki emlak işlerimizde tek adresimizdir.

  Derya Çil - 1.29.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Babamın tarla satışını sağlaması için Volkan Beyle tanıştık.Kısa sürede istediğimizi sorunsuz bir şekilde elde etmemizi sağladı.çalışkan,güleryüzlü ve saygılı bir danışman.Kendisi ile tanıştığımız için çok memnun olduk.Başarılarının devamını dinliyoruz.

  Bahar Alkan - 1.29.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Satışını yapmak istediğimiz gayrimenkulümüzü emanet ettiğimiz emlakçımız Volkan Bey, sürecin hem kısa hem de çok güvenilir bir şekilde geçmesine vesile oldu. İletişimi, profesyonelliği ve daha birçok özelliği ile kısacık bir sürede istediğimiz sonuca bizi ulaştırdı. Çok memnun kaldık kendisine buradan da teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

  Zikrullah okul - 1.28.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  Volkan bey’in samimi yaklaşımı ve çözüm odaklı tutumu için teşekkür ederim. Karşımızdaki kişiye Güvenebilmek çok kıymetli.

  Taner Şenözdemir - 1.28.2022
 • Advisor : Volkan Şençolaklar

  İlgi alaka işe olan bağlılığına ve özenine 10 üzerinden 10 verilir

  Tolga ateş - 1.28.2022
 • Owner : Uğur Sezginer

  Ugur bey ,güvenilir,işini çok iyi yapan,saygılı,hızlı sonuca ulaşan ve işlemlerimizde her aşamada yardımcı olup işlemi kapatan ,saygılı güleryüzlü biridir, Kendisi ile calıştığım ve kendisine yönlendirdiğim her kişiden olumlu referans almış olmak ve kendisini tanımış olmamdan ötürü cok mutluyum Bu sektör gelişecek ise ugur bey gibi insanların sayesinde olacaktır

  Mehmet cem Altıntaş - 12.30.2021
 • Owner : Uğur Sezginer

  Uğur Bey Gayri Menkul sektörü içinde tanıştığım en güvenilir insandır. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

  Serhan Karahan - 12.30.2021
Our Portfolios
View All Portfolios
17,000 ₺
For Rent
4,750,000 ₺
For Sale
1,200,000 ₺
For Sale
2,650,000 ₺
For Sale
2,950,000 ₺
For Sale
30,000 ₺
For Rent
2,150,000 ₺
For Sale
3,150,000 ₺
For Sale