ABOUT THE OFFICE

COLDWELL BANKER KENZİ GAYRİMENKUL KİMDİR?

Gayrimenkul sektörüne 2020 yılında hızlı bir giriş yapan Coldwell Banker Kenzi Gayrimenkul, Seyhan Yıldırım ve Oğuzhan Yıldırım tarafından kurulmuştur. Ankara’daki Gayrimenkul Danışmanlığı algısını değiştirmek ve kurumsallık açığını kapatmak amacıyla 3 yıldır hizmetlerine devam etmektedir.

Sektörde alanında Uzman Gayrimenkul Profesyonelleri ile Ankara ve Türkiye’nin her yerinde satış işlemlerini sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan Gayrimenkul Profesyonellerimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için hem ofis içi hem de ofis dışı eğitimlerle desteklenmektedir.

Hukuk Departmanımız ve Dijital Medya ekibimiz ile Gayrimenkul hizmetinde fark yaratan Coldwell Banker Kenzi Gayrimenkul sektördeki kurumsal yapıya değer katarak yoluna emin ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Siz değerli müşterilerimize özel olarak planlanan pazarlama stratejisinin güvenilirliği sayesinde kısa sürede satış ve kiralama işlemlerinizi sonuçlandırmak, kurumsal markamıza değer katan Gayrimenkul Profesyonellerimiz ile “Profesyonel Yaklaşım, Size Özel Çözümler" sloganıyla hizmetlerimize devam etmek, Gayrimenkul denildiğinde akla ilk gelen çözüm ortağı olmak önceliğimizdir.


Contact Office

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Eşref bey muazzam bir insan öncelikle. Kibar ve işinin ehli. Gece saat 12 de benim için satış için epey uğraştı. Tapu da herşeyi halletmiş olarak bir imza için gitmek kaldı bize. Açıkçası aile emlakçımız olacak bundan sonra.Güvenilir , dörtdörtlük bir insan. Teşekkürler , yeni evimiz için.

  Yasin uyar - 2.16.2024
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Eşref bey zor piyasa şartlarında evimizi foğru bir fiyata hızlı bir şekilde satarak amacımıza ulaştık,kendisi hem bir danışman hem bir dost çok teşekkür eder başarılar dilerim.Eğitimci Halime ÇINAT

  Halime çınar - 2.4.2024
 • Advisor : Deniz Doğan

  Kiraya hızlı bir şekilde veren Deniz bey aynı hızla evi sattı. Emekleri ve özverisi için teşekkür ederim. Büyük bir ilgi ile yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederiz.

  Yavuz hasan eğşimez - 2.2.2024
 • Advisor : Deniz Doğan

  Çok kısa sürede evimizi kiraya verdiniz sizi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum sıra evin satışına geldi başarılarınızın devamını dilerim

  Yavuz hasan eğşimez - 1.17.2024
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Saygıdeğer Eşef Bey'in yatırım tavsiyesi ve nitelikli arabuluculuğu ile ilk evimin sahibi oldum. İnsanların hayallerini gerçekleştirirken, anlayışlı ve empati sahibi olmak iş ve ticaret bir yana insani değerlerde de büyük bir adım olduğunu düşünüyorum. Profesyonellik ve yardımları için tüm Coldwell Banker ailesine teşekkür ediyorum

  AV. EREN CEM GÜLDEN - 7.27.2023
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz bey son derece beyefendi, samimi, ilgiliydi. Bize tam da ihtiyacımız olan kiralık evi bulmada çok yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederim.

  Fatih Özdemir - 7.26.2023
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz Bey iletişimi çok iyi güvenilir ve ikna kabiliyeti çok yüksek. Evimizi aldık kendisine çok teşekkür ederim.

  Mükremin - 7.26.2023
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz beye iletişimi ve hoşgörüsü için çok teşekkür ederim.evimin satılma sürecinde herşeyiyle ilgilendi ve hızlıca satılmasını sağladı umarım ilerde tekrar karşılaşırız.

  Yiğit eröz - 7.21.2023
 • Advisor : Deniz Doğan

  Ev satışımı coldwell banker kurumu ve danışmanım Deniz Doğan aracılığı ile yapmış bulunmaktayız. Kendisinin satış süreci boyunca enerji ve motivesi oldukça yüksekti. İş takibi, desteği, tecrübesi ve ilgi alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

  BERKAY KOYUNCU - 7.14.2023
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Hayatımda ilk kez Gayrimenkul Danışmanlığı aracılığıyla konut aldım. Bu vesileyle Sayın Eşref KORKMAZGÖZ ile tanışma fırsatı buldum. Gerek insana verdiği güven, gerekse sıcaklığı ve güleryüzlülüğü ile gerçekten zor işleri kolaylaştırıyor. İşine olan bilgi ve tecrübesini söylemiyorum bile. Şu an da çok mutluyum ev sahibi olmanın yanı sıra bir dost kazandım diye düşünüyorum. Kendisine ve kurumuna çok teşekkür ederim.

  Av. Mehmet Cevdet Yaşar - 7.7.2023
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Coldwell Banker Yönetimine; Çankaya, Büyükesat Mahallesindeki dairemizin Satışı konusunda Sn. Eşref Korkmazgöz ile çalıştık. Kendisi bize mükemmel bir servis sundu. Satışın her aşamasında yardımı oldu. Süreç çok açık ve netti. Kendisine tüm yardımları için teşekkür ederiz.

  Finans Uzmanı Gamze ALPAR - 7.7.2023
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Coldwell Banker Bahçelievler şubesi temsilcisi sayın Eşref Korkmazgöz yakın ilgisi, alım-satım işlemlerimize ilişkin dürüt ve açık yaklaşımı nedeniyle teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

  Salih Bolat - 6.12.2023
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Coldwell Banker temsilcisi Sayın Eşref Korkmazgöz beyefendinin nezaketi, müzakere sürecini her iki tarafın haklarını koruyarak ve iki tarafın menfaati doğrultusunda yürütttüğü, iletişim konusundaki becerisi, çözüm odaklı davranışıyla biz alıcı tarafı çok memnun etmiştir. Tüm nezakati ve olumlu tavrı için müteşekkiriz.

  Neslihan KÜME POLAT - 6.12.2023
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz bey sayesinde tam ihtiyacım olan daireyi kiralayabildim kendisi çok kibar ve profesyonel. Kendisine çok teşekkür ediyoruz 🙏

  Noyan Şimşek - 4.17.2023
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Eşref Bey doğru bilgilendirme ve ilgisiyle birçok işimizi hızla kolaylaştırdı. Profesyonelliği ve işbirliği ile harika bir eve sahip olduk. Çok teşekkür ediyorum.

  Feyza Yurtcan - 12.14.2022
 • Advisor : Deniz Doğan

  Ev alma sürecimizde deniz bey çok ilgili ve kibar davrandı kendisine çok teşekkür ediyoruz

  Ezgi nur - 12.14.2022
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz Doğan ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. İlk tanışmamızdan itibaren tecrübesi ve hızlı iş bitiriciliği ile güven verdi. Hiç düşünmeden gayrimenkul satışım için kendisinden destek istedim. Nitekim kendisi gayet ilgiliydi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştık. Ticaretin haricinde de çok iyi bir dostluğumuz oldu. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim.

  Fethi Murat Pazarlı - 12.13.2022
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  BAHÇELİ EVLERDE BULUNAN İŞYERİMİZİN KİRALANMASI İŞİNİ KISA SÜRE İÇİNDE KIRİTERLERİMİZ ÖLÇÜSÜNDE YAPAN EŞREF BEYE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM .

  İREM DENİZ - 12.6.2022
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Gazi Mustafa Kemel bulvarında bulunan dairemizi söz verdiği gibi yetki süresinden önce satarak bizi çözüme kavuşturdu,kendisine özverili güven verici çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

  MAHMUT TOPRAK - 12.6.2022
 • Advisor : Deniz Doğan

  Merhaba, Deniz beyle iyiki yollarımız kesişti. Ticaret bi tarafa güzel bir insan kazandık. Doğruluğu ve güler yüzü samimiyeti ile işinin ehli bir insan olduğunu almış olduğumuz evden bizlere kanıtladı. Herkesin yolunun kesişmesi gereken bir danışman olduğu samimiyetimizle bildirmek isteriz. Evle alakalı ilk gösterim ve tapu imza sürecine kadar işini titizlikle yapıp problemsiz bir şekilde tapumuzu bize emanet etti. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunar çalışma hayatında başarılarının devamını yürekten dileriz. :))))

  Sezayi Yıldız - 11.11.2022
 • Advisor : Deniz Doğan

  Deniz beyle çalışma fırsatımız oldu kendisi işini bilen çok kibar çok beyefendi birisi onunla çalışmak bizi çok mutlu etti

  Abdullah yeğenoğlu - 9.22.2022
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey bir numarasınız, her yönden.

  Nur K. - 9.4.2022
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey danışmandan çok arkadaş gibi yaklaştı, gayrimenkul konusuna hakimiyeti ve bilgisiyle hızlı bir şekilde netice elde etmemize yardımcı oldu, kendisine başarılar diliyor ve çalışmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler

  Ahmet k. - 8.24.2022
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey'e öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Konut alımında verdiği destek, yapıcı yaklaşımları ve süreci doğru yönetmesiyle kısa sürede konut alım işlemimizi gerçekleştirdik. Hatta tapu işlemlerindeki çözüm odaklı yaklaşımları bütün işlemlerin sorunsuz ve kolaylıkla tamamlanmasını sağladı. Bu yorumları okuyarak hareket etmek isteyenler; gönül rahatlığıyla kendisine konut alım-satımında güvenebilir, sürecin bürokrasisinde boğulmadan rahatlıkla hareket edebilirler. İyi ki seçtiğimiz evin emlak danışmanı Volkan Bey'miş , sayesinde bugün yorulmadan keyifle ev sahibi olmanın rahatlığını yaşıyoruz. Başarılarınız daim olsun Volkan Bey, tekrar teşekkürler.

  Aynur-Serkan Aydınlı - 8.18.2022
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyle alım satım işlemlerinde çok memnun kaldık.

  Bahri - 2.3.2022
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey alım satım sürecini 1 hafta gibi cok kisa bir sürede tamamladı.Kolaylikla kendisine ulaşabildik ,bizi surec hakkında bilgilendirdi. Guvenilir ve profesyonel. İşinin gerektirdiği prosedürlere hakim. Ilgisi alakası icin kendisine cok cok teşekkür ederim. Ankara da emlak sektöründe bir isim ararsanız o kişi Volkan Bey kesinlikle.

  Ebru Bayindir - 1.12.2022
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EŞREF BEYLE DANIŞTIKTAN SONRA BİR KİRALAMA VE İKİ SATIŞ OLMAK ÜZERE YAPTIĞIMIZ GAYRİMENKUL İŞLERİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.HAKİMİYET,SAMİMİYET , AÇIKLIK POLİTİKASINI ÇOK BEĞENDİK.KENDİSİNE VE KURUMUNA TEŞEKKÜRLERİMİ VE BAŞARILARININ DEVAMI DİLEKLERİMİ İLETİRİM.

  levet ülkü - 10.26.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyin samimiyeti ve güvenilirliği,işine olan sevgisi bize yansıdı.ev sahibi olmamıza vesile oldu kendisine teşekkür ediyorum

  Muge kırdök - 10.23.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey çok ilgili ve çözüm odaklı. İstanbul’dan Ankara’ya taşınmam gerektiği için Ankara’da ev bakıyordum, kendisi bana her konuda yardımcı olduğu ve güven verdiği için ona çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok içime sinen bir ev tuttum sayesinde.

  İpek Tuş - 10.22.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  MALTEPEDE BULUNAN OFİSİMİ KISA SÜRE İÇERİDİNDE SORUNSUZCA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİREN EŞREF BEYİ ÖZVERİLİ VE PROFÖSYÖNEL ÇALIŞMASINDAN DOLAYI KUTLUYOR BAŞARILARILAR DİLİYORUM.

  Doğan ünal - 10.22.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey işini iyi takip eden güvenilir verdiği sözü tutan bir danışman.değerleme ve fiyat belirleme konusunda oldukça profesyonel birisi.hem alım hem satım konusunda destek alabilirsiniz

  Ahmet kermen - 10.22.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyin zamanında ve doğru evi gösterip, nazik tutumu ile evimize yerleştik. Dürüst ve ilgili yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

  Atilla Demirel - 10.22.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Genç, proaktif ve güvenilir. Başarılarının devamını dilerim.

  Ömer Uslusoy - 7.8.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey son derece işini düzgün yapan,oldukça nezaketli ve güvenilir bir kişi.Kendisiyle çalışmaktan son derece mutluyuz.Yolu açık olsun

  Hicran Torpil - 7.8.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey, hem ev alma hem de kiralama sürecinde güler yüzlülüğü, işe hakimiyeti ve deneyimi sayesinde işlerimizin hızla hallolmasında çok yardımcı oldu. Vakti kısıtlı, yoğun çalışan biri olarak, kendisine bana çok fazla iş bırakmadan bu zorlu süreci yönetmedeki başarısından dolayı teşekkür ederim.

  Hatice Karadaş - 7.8.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey sayesinde Ankara dışında olmama rağmen kendim ilgileniyormuşum gibi gözüm kapalı, gönül rahatlığıyla hareket edebiliyorum. Bulduğu kiracılar da kendisi gibi dürüst ve iyi insanlar cıkıyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Klasik emlakcı gibi değil de yakın arkadaşım gibi kiradaki evimle ilgili her talep ve sıkıntım ile ilgilendiği için çok teşekkür ederim:)

  selcen toraman - 7.8.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  MALTEPEDE BULUNAN OFİSİMİ UZUN SÜREDİR KİRACI BULAMADIM BİR KOMŞUMUN TAVSİYESİ ÜZERİNE EŞREF BEYLE TANIŞTIM BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE İSTEDİĞİM KIRİTERLERE UYGUN BİR KİRACIYA OFİSİMİ KİRALADI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

  haluk demirağ - 5.26.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Merhaba ; volkan bey öncelikle size çok çok teşekkür ederiz. Evimizi satarken göstermiş olduğunuz iyi niyet ve üstün cabalarinizdan dolayi çok memnun kaldık. Sizin müşterilere verdiğiniz bir guven duygusu var bu çok önemli . Isini severek yapmak ve hakkıyla yapmak diye buna denebilir hatta daha fazlasıyla bile bunu sizin calisma ahlakinizla guzel kişiliğinizle gördük tekrar çok teşekkür ederiz. Her zaman işinizde ve hayatinizin her alanında başarılı olacağınıza inanıyoruz. Hayirli bereketli kazanclariniz olsun dileriz insaallah :) 🙏🍀😇🧿

  Emel Oruc - 3.18.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Beyin iş tecrübesi sayesinde ev alımımız çok hızlı ve kısa bir süre içerinde gerçekleşti. Güvenilirlik konusunda ise tereddüt yaşamadık. Çözüm odaklı yaklaşım ile işlemlerimiz kısa sürdü.

  Merve Gedik - 3.18.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey evimi kiralarken il dışında olmama rağmen samimi ve özveri bir şekilde yardımcı oldu. Makul hızlı çözümleri için teşekkür ediyorum

  Zeynep ATA - 3.15.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey’e ilgisi için gerçekten çok teşekkür ediyorum ilk defa ev kiralayan biri olarak çok yardımcı oldu. Emeğinize,tecrübenize ve güler yüzünüze sağlık 🤗🙏🏻

  Gizem Atılmaz - 3.13.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey gayet ilgili ve aynı zamanda çok yardımcı oldu, ekibi Caner bey de aynı zamanda çok ilgiliydi, çok memnun kaldık teşekkürler

  Elçin eryilmaz Özdemir - 3.12.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  sağlık çalışanı olduğum için çok yoğun bir çalışma temposu içinde idim,Eşref bey şatış sürecini çok iyi yönetti ve beni sadece tapuya imzaya çağırdı ve bizi ev sahibi yaptı,kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Dr.Erdinç YAZAR

  erdinç yazar - 1.10.2021
 • Advisor : Volkan Ökten

  Güzel evimizi alırken gösterdiğiniz sıcak ilgiliz için teşekkür ederiz.

  Sirin kaya - 1.5.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  ANKARA ÇANKAYA'DA BULUNAN GAYRİMENKULLERİMİZİN SATIŞ VE KİRALAMA İŞLEMLERİNİ YAPARAK BİZE ZAMAN KAZANDIRAN EŞREF BEYİ KUTLUYORUM İŞİNİ BU KADAR ÖZVERİLİ VE PROFESYONEL YAPAN ENDER KİŞİLERDEN BİRİ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  TURAN MEYVECİLİK - 12.31.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey işini bilen, yardımcı , çalşkan bir İnsan.2 ay önce ev alırken işlemlerin her aşamasında bize yardımcı ve destek oldu , halen de bir sıkıntımız olsa hemen halletmeye çalışıyor.Teşekkürler

  Ender Yiğit - 11.23.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  İşinde çok başarılı , saygılı ve müşterisi için her türlü fedakarlığı yapan , en iyi şekilde karşısındakinin istekleri doğrultusunda çözüme giden bir arkadaş ...

  Veysel yardımcı - 11.22.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  volkan Ökten ile evimizin satışı sırasında tanıştım. İlgisi ve profesyonelliği sayesinde bütün işlemlerimiz en kısa sürede ve eksiksiz tamamlandı. Tanıştığıma çok memnun oldum. Tavsiye ederim.

  dinc susoy - 11.16.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey ile oturdugum evi kiralarken taniştik. Sagolsun çok ilgilendi. Kendi evimi satmak için karar verdigimde de aklima bu ilgi ve alakasi nedeni ile Volkan bey geldi. Evin satiş işlemleri icin yetki verdim. Kisa surede satisi gerceklestirdi. Çok hizli ve ulaşilabilir olmasi. Insana güven vermesi herşeyden once de beyefendiligi ile örnek bir çalişan oldugunu düşünüyorum. Teşekkurler.

  Serkan özdemir - 11.15.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey ile evimizin satışı nedeni ile tanıştık.son derece profesyonel ve saygılı yaklaşımları,bıkmadan usanmadan her sorumuzun anında cevaplanması,güleryüzü ve satışımız sırasında hiç bir aksaklıkla karşılaşmamak için izlediği profesyonel yol için kendisine çok teşekkür ederiz

  Candan Süsoy - 11.14.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyin çalışkan, özverili, işini sahiplenen ve sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde gayrimenkul alım-satımlarında değerinde işlemler yapabildik. Kendisine bize verdiği destek ve bulduğu makul ve hızlı çözümler için teşekkür ediyorum.

  Mehmet Burak - 11.9.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EŞREF BEYLE EVE BAKTIĞIMIZDA BANA EŞİME VE ÇOCUKLARIMA ÇOK İÇTEN VE SAMİMİ DAVRANDI BÜTÇEMİZİN ÜZERİNDE OLAN EVİ ALMAMIZI SAĞLADI KENDİSİNE AİLEM ADINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN BİZİ HAYALLERİMİZE KAVUŞTURDU BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

  mehmet şahin - 11.6.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey ile gayrimenkul alımında tanıştık. Kendisi işini son derece profesyonelce yapan, kibar ve bilgili birisi. Gayrimenkul alım sürecinin genelinde bize her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz, danışman olarak ayrıca tavsiye ederiz.

  Ahmet N. - 11.6.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  İşini iyi yapan, genç ve dinamik, güvenilir, saygılı, dürüst ve özverili bir danışman. Verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Başarılarının daim olmasını dilerim.

  Özgür Aydın - 11.6.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  GMK bulvarında bulunan ofisimin kiralamasını çok kısa bir süre içinde yapan eşref beye çok teşekkür ederim emlak sektöründe böyle insanların olması bizler için büyük şans kendisine başarılar diliyorum

  ersin akbaş - 11.4.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Nazik tavrı ve anlastigimiz sekilde süreci tamamlamasindan dolayi kendisine tesekkür ediyorum.

  Nurten M. - 10.1.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Öncelikle işini sahiplenen ve karşısındaki kişiye yardımcı olmasında büyük emek sarfeden genel görgü ve ahlak kuralları çerçevesinde efendi saygılı tanıdığım ender emlakçılardandır. Çalışmalarında başarılar dilerim

  Levent CİNGÖZ - 9.29.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Ben bir öğretmenim,Volkan bey 43 yıldan sonra benim gayrı menkul danışmanlarına karşı bakış aşımı değiştirdi,bu kadar saygı ve sevgi kavramına önem veren,bu kadar hoşgörülü başka bir danışman göremedim.Bize sadece evi kiraladıktan sonra değil bizim yerleşene kadar ve yerleştikten sonra bile her türlü sorun ve sıkıntılarımızla son derece Güler yüzlü bir şekilde ilgilendi,uğraştı.Volkan beyi tanıdığım müddetçe hayatımda kiralama,alım satım tüm gayrı menkul işletimde asla Volkan Bey dışında kimseyle yapmam ve yaptırmam,bu mesleğin yüz akı olarak düşünüyorum,sağ olsun,var olsun,hayatı boyunca başarılarına başarı katsın sonsuz güveniyorum i.

  Mithat Şen - 9.18.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyi çok ilgili, dürüst ve konusuna çok hakim bir danışman olarak tanıdım. Kendisi her zaman rahatlıkla iletişim kurup gayrimenkul sektörü ile ilgili görüş alış verişi yapabileciğiniz bir danışman.

  İlke Aydoğan - 9.10.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Beyle emlak satış ve kiralama konusunda çalışma fırsatı bulduk. Kendisi mesleğinde son derece profesyonel ve donanımlı olmasinin yanında müşterileri ilişkilerinde saygılı, sabirli, dürüst ve samimi bir insan. Tüm arkadaş ve dostlarımıza tavsiye ettigimiz bir arkadaşımızdır. Kendisiyle yeniden çalışmayı ümit eder ve çalışmaları için kendisine teşekkür ederiz.

  Uğur Oktay - 9.9.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey ile ev alırken tanıştık. Dürüst ve seviyeli tavrı guven verdi. Emlak danismani unvanını hakediyor.

  SY - 9.9.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Hem karakteri, hem de iş yapış tarzı mükemmel, emlakçı gibi değil de aileden birisi gibi olan satış ve kiralamada sürekli çalıştığım, dürüst insan. Emeklerin için teşekkür ederim.

  Osman Ş.Özkan - 8.30.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Beyle çalışmak gerçekten büyük keyif. Konusuna hakim, insan ilişkileri mükemmel. Alım satım ya da kiralama konusunda birçok kez çalıştım ve kendisine güvenim sonsuz. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Umarım çok uzun süre beraber çalışırız. Güvenilir bi danışman bulmak çok zor ve Volkan Bey bu konuda kesinlikle aranılan kişi

  Mehmet Fatih Toraman - 8.30.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey Konusuna hakimiyeti , insani ilişkileri , karakteri ve kişiliği ile taktirlerimizi kazanmıştır. Kendisine burdan da teşekkürlerimizi iletir, gelecek hayatında ve kariyerinde başarılar dilerim.

  ÖMER ŞAFAK - 8.30.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan ÖKTEN; gayrimenkullerinizin kısa sürede, değerinde satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştiren güleryüzlü, güvenilir, oldukça saygılı bir emlak danışmanıdır. Herkese Volkan Bey'le çalışmalarını tavsiye ederim.

  Ayşegül Oktay - 8.30.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ SATMA SÜRESİNCE SAYIN EŞREF BEYİN İYİNİYETLİ,GÜLER YÜZLÜ YAKLAŞIMI,PROFÖSYÖNELCE BİZE YAKLAŞIMI,SAYGILI DAVRANIŞIYLA EŞİM VE TARAFIMCA HEP ÖVGÜ ALMIŞTIR. EV SATMAKLA KALMAYIP BİRDE DOST KAZANMIŞ OLDUK BUNDAN SONRAKİ YAŞAMDA EŞREF BEYE MUTLULUKLAR VE BAŞARILAR DİLİYORUM 08.01.2020 DÇ.DR.RECAİ ERGÜN

  recai ergün - 3.18.2020
 • Advisor : Volkan Ökten

  Gayet ilgili ve başarılı danışmanlık hizmeti aldım. Teşekkür ederim.

  Rahman Sayan - 1.27.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIM OFİSİMİ TAHÜT ETTİĞİ SÜRE İÇERİSİNDE DEĞERİNİ ÇOK DÜŞÜRMEDEN SATMAYI BAŞARAN EŞREF BEYE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ,AYNI ZAMANDA BİR DOST Bİ ABİ KAZANDIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM.

  EMTE OKATAN - 12.12.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ MÜLKÜMÜZÜ KISA SÜREDE SATIŞINI YAPTI İŞLEMLER SIRASINDA PROFESYONEL BİR HİZMET VEREREK BİZE ZAMAN KAZANDIRDI KENDİSİNİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  ENGİN SUNGUR - 11.30.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan was very professional and helpful in the process of renting. He provided trustworthy and reliable services. I would definitely work with him again. Thank you Volkan

  Fadel D - 11.26.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan was very professional and helpful in the process of renting. He provided trustworthy and reliable services. I would definitely work with him again. Thank you Volkan

  Fadel D - 11.26.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Samimi ve icten dileklerimizdir.Emlak danismanimiz Sayin Volkan Okten beyefendiyle çalışmak bizde tarifi imkansiz bir deneyim kazandirdi. Bir alim satim işinin bukadar düzgün ve sorunsuz yapılabileceğinin kanıtı oldu bizim için.Her sorumuza bir çözüm.Her kaygınıza bir bir cevap buldu.Tesekkurler VOLKAN ÖKTEN...

  Mehmet Ali Yildirim - 11.23.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey herşeyden önce gayet güler yüzlü hoşsohbet ve neşeli bir insan. İşindeki başarısını ise 4-5 ay beklerim sanırım dediğim evime 20 gün içinde kiracı bularak gösterdi.Sadece kiracı bulmak değil doğru kişiyide bularak gönül rahatlığı ile evimi kiraya vermemi sağladı. Profesyonelliği ve arkadaşlığı için teşekkür ederim.

  Nihat Can Demir - 11.22.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey herşeyden önce gayet güler yüzlü hoşsohbet ve neşeli bir insan. İşindeki başarısını ise 4-5 ay beklerim sanırım dediğim evime 20 gün içinde kiracı bularak gösterdi.Sadece kiracı bulmak değil doğru kişiyide bularak gönül rahatlığı ile evimi kiraya vermemi sağladı. Profesyonelliği ve arkadaşlığı için teşekkür ederim.

  Nihat Can Demir - 11.22.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey herşeyden önce gayet güler yüzlü hoşsohbet ve neşeli bir insan. İşindeki başarısını ise 4-5 ay beklerim sanırım dediğim evime 20 gün içinde kiracı bularak gösterdi.Sadece kiracı bulmak değil doğru kişiyide bularak gönül rahatlığı ile evimi kiraya vermemi sağladı. Profesyonelliği ve arkadaşlığı için teşekkür ederim.

  Nihat Can Demir - 11.22.2019
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey herşeyden önce gayet güler yüzlü hoşsohbet ve neşeli bir insan. İşindeki başarısını ise 4-5 ay beklerim sanırım dediğim evime 20 gün içinde kiracı bularak gösterdi.Sadece kiracı bulmak değil doğru kişiyide bularak gönül rahatlığı ile evimi kiraya vermemi sağladı. Profesyonelliği ve arkadaşlığı için teşekkür ederim.

  Nihat Can Demir - 11.22.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  SEVGİLİ EŞREF KORKMAZGÖZ BEYEFENDİNİN YOĞUN,PRENSİPLİ VE KARARLI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ANITTEPE MAH.KUBİLAY SOKAK ÇANKAYA-ANKARA ADRESİNDE Kİ BİNAYI KİRALAMIŞ BULUNMAKTAYIM.KIYMETLİ EŞREF BEYİN OLUMLU ÇABALARINDAN DOLAYI KENDİSİNİ KUTLUYOR,VESİLESİYLEDE ŞİRKETİNİZİN BÜNYESİNDE BU KALİTEDE YETİŞMİŞ ÜSTATLARIN OLMASINDAN DOLAYI SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM,BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİ İLE. UZM.PSK.DR ALİ ÖKTEM

  ali öktem - 9.14.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 5.15.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 5.15.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  SUBAYEVLERİNDE BULUNAN EVİMİN ŞATIŞINI YAPAN EŞREF BEYE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.

  DURAN SUNGUR - 5.7.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  COLDVELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREREK MÜKEMMELİYETLE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE ;

  ÜREYEN GÜL SAVALAŞ - 10.15.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  COLDWELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREN MÜKEMMELİYET LE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE.

  Üreyengül ŞAVALAŞ - 10.15.2018
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyin sayesinde yaklaşık iki ay önce bir daire aldım. Kendisinin yakından ilgisi alakası sayesinde zorlu bir süreci sorunsuz hallettik kendisine çok teşekkür ediyorum satış öncesi ve sonrası ilgi alakası için.

  Çağrı umut şentürk - 7.20.2018
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan beyin sayesinde yaklaşık iki ay önce bir daire aldım. Kendisinin yakından ilgisi alakası sayesinde zorlu bir süreci sorunsuz hallettik kendisine çok teşekkür ediyorum satış öncesi ve sonrası ilgi alakası için.

  Çağrı umut şentürk - 7.20.2018
 • Advisor : Volkan Ökten

  Bence emlak alım-satım işinde en önemli konu, aradaki danışmanın ne kadar güven verdiğidir. Volkan Bey ile görüşmemiz sonrasında kendisi ile çalışmaya karar verdik. İlk andan itibaren güven konusunda ne kadar doğru bir insan olduğunu anladık. Aynı zamanda işinin hakkını sonuna kadar veren bu konuda kendini sürekli geliştiren çok çok iyi bir profesyonel. Evimizin satışı gerçekleşirken gösterdiği özveri, sabır ve profesyonel yaklaşım sebebiyle bundan sonra tüm emlak işlerimde birlikte çalışmak istediğim, danışmandan ziyade iyi bir dost...Tekrar teşekkür ederiz..

  Ali Cem Sevük - 7.9.2018
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan bey ile kızımın evinin kiraya verilmesi husunda 2, evin satışı konusunda bir kere ve kendi evlerimin satışı konusunda iki kere olmak üzere defalarca çalıştık. Oldukça başarılı ve deneyimli bir danışman. Her seferinde başarı ile ilgili olduğu işleri neticelendirmesini bildi. Tapu aşamasında olsun gerekte ev kiraya verilmesi ve sonrasında kiracı ile olan problem yada ilişkilerde ilgili ve sorun çözümüydü. Çok teşekkürler ederiz.

  Ümit TIRYAKİ - 6.27.2018
 • Advisor : Volkan Ökten

  Volkan Bey ile konut kiralama sürecimiz sırasında tanıştık. Kendisi son derece kibar, güler yüzlü, yaptığı işe hakim, müşterileriyle ilgili, hızlı cevaplar ve çözümler üretebilen profesyonel bir danışmandır. Sadece konutu kiralayıncaya kadar değil kiraladıktan sonra da kafamıza takılan sorular konusunda bizleri aydınlatmış ve çalışmaya devam etmiştir. Bu bağlamlarda kendisi ile iş yapmaktan son derece memnun kaldık. Tavsiye edeceğimiz bir danışmandır.

  Mustafa ÇALLI - 6.22.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  GÜVEN DUYMANIN NEKADAR ZOR OLDUĞU BU ZAMANDA SİZİ TANIMAKTAN MUTLU OLDUM.İNŞALLAH BENİDE EV SAHİBİ YAPACAKSINIZ ÖYLE HİSSEDİYORUM,SEVGİLERİMLE ECZ AYSEL ÖNDER

  AYSEL ÖNDER - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EV ALIRKEN ALIM SATIM SÜRESİNDE ARACI OLARAK YARDIMCI OLAN EŞREF BEYE ALICI VE SATICIYA VERDİĞİ GÜVENDEN VE SÜRECİ İYİ YÖNETMESİNDEN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM.

  AZMİ ASALI - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  2012 yılında Ankaraya geldiğimizden itibaren kiracı olarak bir çok emlakçı ile irtibatım oldu.Fakat Eşref bey hak yememek konusunda özellikle emlakçılık mesleğine bakış açımı olumlu yöndedeğiştirdi.Kendisini tebrik eder başarılar dilerim

  GÖRKEM GÜNGÖR - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  DETAM ŞİRKETLER GRUBU OLARAK ŞİRKET MERKEZİ OLARAK KİRALAMAK ÜZERE MEBUS EVLERİNDE YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMALAR ESNASINDA SAYIN EŞREF BEYLE TANIŞTIK,DAHA SONRA BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU YERİ KİRALADIK.BU KİRALAMA SÜRESİNİN BAŞLANGICINDAN BİTİMİNE KADAR TÜM SÜREÇTE HER VERİLEN SÖZÜ VE YAPILMASI GEREKEN İŞLERİ ÖZVERİ İLE YERİNE GETİRDİ KENDİSİ İLE TANIŞTIĞIMA ÇOK MENMUN OLDUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  HALİL DUKAN - 1.13.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Eşref bey ile kiralık ofis aradığım bir dönemde tesadüfen tanıştık,kendisinin beni yönlendirmesi neticesinde tercihim kiralıktan satlığa dönmüştür.kısa süre içinde taleplerime ve bütçeme uygun gayrimenkulü bulup beni aramış ve alım satım konusunda mülk sahibi ile beni bir araya getirerek gerekli şeffahlık sağlanmıştır,alım satım ve banka kredisi konularında her an yanımızda hazır bulunmuştur.kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  FİLİZ YILMAZ - 1.13.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ KISA BİR SÜRE İÇİNDE SATIP NAKİTE ÇEVİRİP SATTIĞI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  FUNDA YILMAZ - 10.20.2017
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Evimizi satmaya karar vermeden önce Eşref bey ile tesadüfen tanışma şansımız olmuştur.Evimizde çay içerken kendisine düşüncelerimizi açmış ve değerlendirmesini almıştık.Karar aşamasında kendisi ile temas kurup reel bir değerlendirme istedik.Edindiğimiz bilgiler üzerine içerisinde eşyalarımız olan evimizin anahtarını teslim ettik ve tamamiyle güvendik.Eşref beyde kısa bir zaman içinde arzuladığımız olanaklara uygun bir fiyatla alıcılar ile buluşturarak zahmetsiz bir şekilde evimizi sattık ve bu süre içinde yakın ilgi gördük,kendisine nekadar teşekkür etsek azdır,başarılarının devamını dilerim.Prf.Dr.Gelengül HAKTA ,Prf.Dr.Koray HAKTANIR

  GELENGÜL HAKTANIR - 9.28.2017
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Büro ihtiyacımızı çok kısa bir sürede çözdü,sıcak samimi güven veren davranışları için kendisine teşekkür ederim.

  Kemal BÖLÜKBAŞI - 6.23.2017
Our Portfolios
View All Portfolios
2,300,000 ₺
For Sale
1,500,000 ₺
For Sale
11,250,000 ₺
For Sale
13,500,000 ₺
For Sale
6,500,000 ₺
For Sale
32,500,000 ₺
For Sale