ABOUT THE OFFICE

Sümer Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. LocaMahal Sitesi No:104/F Zeytinburnu / İstanbul

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beye çok teşekkürler klasik bildiğiniz sokak emlak danışmanlarından çok farklıydı süreçte yanımızdaydı güven problemi olmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz…

  Hüseyin eryeşil - 6.9.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey butun bir süreç boyunca adeta profesyonel ve aileden biriymişçesine çalıştı. Evimizi düşündüğümüzden daha hizli kiralamasi ve duzgun guvenilir kiracilar bulmasiyla markasini bize cok iyi yansıttığıni dusunuyorum tesekkur ederim tum cabasi icin

  Atakan Ayverdi - 5.22.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Bir eve taşınırken illaki kafanızda birtakım soru işaretleri olur. Ama Hakan Bey sayenizde tüm sorulamıza cevap bulduk. Kendisinin ilgi ve alâkası bizleri çok memnun etti. Herşey için teşekkür ederiz Hakan Bey iyi ki sizle tanışmışız 🙏

  Fırat Altuner - 5.22.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Evimizi kiralama surecinde yapmis oldugu profesyonelce calismalardan dolayi Hakan İlkun Bey’e tesekkur ederiz.

  Birgül Hıdımoğlu - 3.26.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hem kiracının, hem de mal sahibinin isteklerini titizlikle irdeleyip karşı tarafa aktaran ve ortak müşterekte buluşturup ev kiralama sürecimizi profesyonelce yöneten Hakan Bey’e teşekkür ederiz.

  Hatice Banu C. - 3.23.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Beye kiraladığımız ev için göstermiş olduğu desteğe teşekkür ederiz.

  Dilek Şatana - 3.6.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Beye çok teşekkür ederiz , Beğendiğimiz daireyi 1 gün içinde istediğimiz fiyata kiraladı ! Profesyonel.

  Shahriar ajdari - 2.28.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  İşini Bilen ve İyi Yapan Birisi Kesinlikle Bu Alanda Çalışmanız Gereken Nadir İnsanlardan Birisidir.

  Burak Fikret SARIKAYA - 2.25.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Beye çok teşekkür ederiz. Gerçekten alanında uzman ve başarılı bir iş insanı. Yardımları için tekrar tekrar teşekkürler.

  Enes Karacık - 2.20.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz

  Ali bilal - 2.9.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Ev kiralama sürecimizde tanışmış olduğumuz Hakan beyin göstermiş olduğu yakın ve samimi ilgisi , cözüm odakli davranışlarından dolayı tesekkur eder, bundan sonra bu tür gereksinimlerimizde ilk tercihimiz olacağını belirtmek isteriz.

  Turgay Ertan - 1.27.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Mukemmel, cok profesional.

  Leman Mahmudova - 1.27.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey gercekten işini titizlikle yapan alanında uzman birisi gereken ilgi ve alakayı fazlasıyla gösteriyor ve dairemizi cok kısa bir sūrede kiraladı mendisine cok tesekkurler.

  Hakan Ünsal - 1.27.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyle bir arkadaşımız vasıtasıyla evimizi kiralamak için tanıştık, iyikide yollarımız kesismis kendisi özverili, çok kibar, güvenilir.. süreç boyunca isteklerimize ve her türlü sorularımıza en güzel şekilde yanıt verip aynı şekilde sonuçlanmasını sağladı. Kendisine yardımları için teşekkür ediyoruz. Gayrimenkulle ilgili her konuda hiç tereddütsüz başvurabilirsiniz.

  Ebru akkuş uçar - 1.12.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyin sunduğu hizmet eve bir insana daire satışında kendisine almış gibi kendinin satmış gibi müşteriye bana sunduğu hizmet ve şeffaf bir şekilde görüştürüp resmî mecrada teklif sunup o sadakasını göstermesi beni çok memnun etti ben şu şekil söyleyim bir kişi eğer güven içinde daire almak istiyorsa muhakkak Hakan beyi tercih etmesini öneririm daireyi hem alıp Hemde bana verdiği o güzel gerek hizmet gerek sadakat ve güveni sağlamsı çok mutlu etti beni buna istinaden alıp mevkini aynı şekilde Hakan beyin aracılığı İle kiralamak istedim ve aynı şekilde bir hafta geçmeden iyi temiz bir kiracı bulup hizmetini kanıtları çok memnun oldum Hakan bey bütün her hizmetiniz için müteşekkirim herşey için çok teşekkür ederim bu dileklerimi içtenlikle dökmek istedim çok hakkediyorsunuz başarılar inşallah size 🌹

  Yusuf İlhan - 1.9.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Günlerdir Bahçelievler civarından ev arıyorduk. Tam umudumuzu kaybettiğimiz anda Hakan bey ile tanıştık. Tam aradığımız şekilde bütçemize uygun ve güzel bir çevrede ev bulmamızı sağladı. Hakan Bey sabırlı ve güler yüzlü kişiliğini profesyonel iş hayatına gayet olumlu bir şekilde yansıtmaktadır. Çok teşekkür ederim ve çevreme tavsiye edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

  Recep Akyıl - 1.8.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Gayri menkul alımında sorun yaşamamak için profesyonel yaklaşım ve işlem çok önemlidir, Hakan beyle iş yaparken işin sorunsuz ve plan dahilinde işlediğinden emin oluyorsunuz. Çıkan pürüzlerinde dikkatli ele alınarak sonuçlanması ayrı bir artı gözlem idi benim için. Sorunsuz sonuçlanan işlem için teşekkürler Hakan bey.

  Oğuz Koç - 1.5.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Son derece isini iyi yapan bir kişi..evimi kiralarken tanıştım Hakan beyle ..sinrasında evimi satmaya karar verdiğimde hiç terettütsuz kendine başvurdum...kısa bir sürede inanilmaz bir çaba sonucunda evimi satmama vesile oldu...karakteri ve işine gösterdiği ozenden dolayı çok memnun kaldım...tavsiye ediyorum kesinlikle

  Meral Kuşçu - 1.4.2022
 • Advisor : Hakan İlkun

  Öncelikle hakan beye güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Kesinlikle işini severek, dürüst ve kaliteli yapan biri. Dairemi 4 gün gibi kısa bir sürede kiraladı. Kiralamak isteyenleri en ince ayrıntısına kadar araştırıp size öyle söylüyor. Size danışmadan kesinlikle bir hamle yapmıyor. Emlakçı fobiniz varsa hakan bey bunu yenebileceğiniz tek kişi. Gözünüz arkada kalmadan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Teşekkürler hakan bey.

  İbrahim payır - 8.28.2021
 • Advisor : Hakan İlkun

  Öncelikle Hakan Bey'in ilk evimizi tutarken bize karşı göstermiş olduğu ilgisine, yardımseverliğine ve güleryüzüne çok teşekkür ederiz. Çoğu emlakçı öğrenci olduğumuz için bizi ciddiye almazken Hakan Bey herkese eşit davrandığını bize göstermiş oldu. Bu işi severek yaptığı her halinden belli olan bir danışman. Ailemiz ve biz çok memnun kaldık. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz.

  Nihan Deniz Menek - 8.21.2021
 • Advisor : Hakan İlkun

  Gayrimenkulümün kiralamasında iş ahlakıyla,bilgi,tecrübesi ve profesyonelliğiyle sonuç odaklı çalışan gerçekten bahçelievler bölgesinin uzmanı olan bi gayrimenkul danışmanı olan Hakan bey le çalışmaktan büyük memnuniyet duydum

  Cengiz Tarlak - 1.27.2021
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey isinde oldukça ehil birisi. Memnun olmamak neredeyse mumkun degil. Butun soru işaretlerinizi çözüme kavuşturuyor. Hizli, kibar ve latif birisi... Sözleşmeler ve ödemeler yapıldıktan sonra da sizinle irtibatta kalıyor. Bu bence en önemlisi.

  Ensar Kurşun - 1.27.2021
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey işini iyi sahiplenen ve müşterisinin beklentisini iyi anlayan tecrübeli bir danışman. Hakan beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Emeğiniz için teşekkürler

  Firdevs Çakır - 12.18.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Öncelikle Hakan beye evi kiralama sürecinde ki tüm desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki kendisi işini titizlikle yapan, güler yüzlülüğü elden bırakmayan bir emlakçıdır. Hakan beyle çalışmaktan memnun kalacağınızı garanti edebilirim.

  Emre Polat - 12.17.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  İlgili bir temsilci kendisine çalışmaları için teşekkür ederiz

  Buğra Çakır - 12.16.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Güven ve rahatlık bu işlerde çok önemli, işin açıkcası güvenebileceğin arkadan yan yollara sapmayacağını birini bulmak emlak işlerinde birinci önmede.açıkcası Hakan beyde bunu bulduk.. ham olsun tam istediğimiz gibi bir kiralama. ve iç rahatlatıcı bir danışmanlık aldık.. teşekkürler..

  Cem Ercin - 12.16.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey was a very helpful realtor to us. We were very happy with his professionalism and his friendliness. He was also well acquainted with the special circumstances of foreigners in Turkey. We recommend him highly.

  Caleb Fischer - 12.16.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Daire alımında bize içtenlikle yardımcı olan, açıklama yapan, sorduğumuz her soruya veya aklımıza takılan soruları anında açıklayan Hakan bey'e sonsuz teşekkürler. İşini hakkıyla ve ciddiyetle ve sonuç odaklı yapan Hakan bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Rabbim yolunu açık etsin inşallah.

  Murat kaplan - 10.24.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyden her yönü ile çok memnun kaldık.İşine çok sadık,dürüst verdiği tüm sözleri tutan hem alıcı hem satıcı olarak iki tarafında haklarını korudu ve iş bitimine kadar her yönüyle ilgilendi.Emeklerine teşekkür ediyoruz.Çalışma hayatında başarılar diliyor ve herkese de gönül rahatlığıyla çalışmayı tavsiye ederim.

  Hikmet Melih Kes - 10.22.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey civardaki emlakçı ve gayrimenkül danışmanlığı konusunda en tecrübeli ve en emek göstereni diyebilirim. Kendisi adeta aynı zamanda tam bir arabulucu gibi çalışıyor. Alıcı ve satıcı arasında her iki tarafında taleplerini göz ardı etmeden orta yolu bulması ve ikna kabiliyeti ile bu işte ki tecrübesini ve profösyönelliğini çok belli ediyor. Kendim de doğma büyüme istanbul bahçelievler mahallesi sakini olduğum için tüm bahçelievler emlakçılarıyla geçmiş ilişkilerim olmuştur, ancak tercih ettiğim en fedakar ve iş bilenlerinden birisi olarak aldığı paranın gerçekten hakkını fazlasıyla vermiştir. Tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Ki zaten resmi evraksız tek işlem de yapmamaktadır. Size de tekrar Saygılar Hakan Bey başarınızın devamını dilerim.

  fatih kırbıyık - 10.2.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey profesyonelliğiniz hayranlık uyandıracak derecede güzel. Beyefendiliğiniz emlak sektöründe az rastlanılan bir durum. Kendi adıma sizinle tanışmaktan çok memnun oldum. Umarım iyi ve güzel insanlarla karşılaşırsınız her zaman.

  Savaş Özer - 10.1.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Beye çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili ve dürüst bir danışman kendisi. Bu sektörde böyle insanlarla karşılaşmak gerçekten zor artık.

  Baki Kırbıyık - 10.1.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  2 Aylık Ev arama sürecimiz Hakan bey ile karşılaşınca bitti. Tüm süreçte, ilgili ve alakalı tutumu, mülk sahibi ile olan görüşmelerimizdeki arabulucu tavrı için buradan da ayrıca teşekkür etmek istedim. Allah yolunuzu açık etsin.

  Mehmet Ç. - 9.11.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey resmen bu iş için yaratılmış harika bir insan bundan sonra emlak konusunda Düşüneceğim ilk emlakçı Diyebilirim yolun açık olsun

  Muhsine arslan - 9.10.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyle yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum.Gayrimenkullerimin hepsi kendisi tarafından işlem yapılmıştır. Güvenirliği ,dürüstlüğü , açık sozlulugu ve zaman mevhumu gozetmeksizin calismasi nedeniyle çalışmaya devam edeceğim. Bu nedenle kendisine birkez daha teşekkür ediyorum

  Fuat DemirtoZ - 8.19.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey gercekten hem profesyonel hem de is bitirici. Kendisiyle gorusmelerimde ev ve bolgeye hakimiyeti guven verdi. Kisa surede tum sorularimizi net bir sekilde yanitlamasina ek, olasi puruzleri daha olusmadan ortadan kaldirarak icimizi rahat ettirdi. Bir daha ayni bolgede ev arayacak olursam, ilk arayacagim kisi kendisi olur.

  Onur O - 8.19.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyin güler yüzü ve ilgisinden kaynaklı kurumunuza ve kendisine çok teşekkür ederiz. Başka işlerde görüşmek dileği ile...

  Orhan Yılmaz - 8.19.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan öncelikle sizinle tanıştığımıza çok memnun oldum..yıllardan beri azda olsa gayrimenkul pazarında al satlarım ve kiralamalarım oldu,yürekten söylüyorum,bu adı iyi anılmayan emlak sektörünün sizin gibi beyefendi,dürüst,ahlaklı,profesyonel ve mesleğine aşık kişilere ihtiyacı vardır...iki taraf içinde tertemiz bir iş yapıyorsunuz..benim temennim sizin gibi profesyonel insanlar İnş bu sektörde çoğalırlar....size mesleki hayatınızda başarılar diliyorum...hayırlı işleriniz olsun...Mehmet BOZAR

  Mehmet BOZAR - 8.19.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Ben hemsireyim yeni atandim Istanbul'a il disindan geliyorum Hakan Bey sayesinde istedigimiz evi kisa bir sekilde bulabildik kendisi ozverili ve guvenilir ayrica ev ile ilgili her sorunla birebir ilgileniyor cok tesekkur ediyorum kendisine.

  Fadime Doğan - 7.23.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Bir önceki emlak danışmanımızdan zorla bilgi alırken evimizi Hakan Bey’e emanet ettikten sonra sürekli kendisi bizi gelişmelerden haberdar etti ve makul bir sürede kiralama işlemini sonuçlandırdı . Teşekkürler Hakan Bey

  Ozan Kaya - 7.19.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey isinin erbabi ve hakkini veren birisi gayet cok samimi ve ilgili guven veren birisi kendisinin müşterisi olmaktan gayet memnun kaldim. cok tesekkur ederiz.

  ibrahim gur - 7.18.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey gerçekten çok dürüst, işini severek yapan objektif biri. Biz şehir dışından geldiğimiz için bizi mesai dışında karşıladı ve evimizi kiraladık. Kendisi çevreme önereceğim bir emlak danışmanı, başarılar diliyorum.

  Fatma Arslan - 7.18.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey ilk görüşte çok titiz bir beyfendi olduğunuzu fark ettim . Kılık kıyafet açısından zevkli ve güzel görünüşünüz ..✌️Tebrikler sevecen ve samimi tarzınız olumlu yaklaşımınız işinizi nasıl sevdiğinizin bir göstergesi bizi kırmayıp mesai dışında yardımcı olmanız bir o kadar hoş başarılar

  Volkan ok - 7.18.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bahçelievler Basın sitesindeki daire için kiralama süresinde göstermiş olduğuz yaklaşım ve çabanız bu süreçte çok önemliydi. Doğru fiyatlama, kalıcı çözüm, disiplinli çalışmanızdan dolayı gayrimenkulümüzü en kısa sürede kiralayarak süreci sonuçlandırdınız. Emek ve işbirliğini için çok teşekkürler.

  Mehmet Taşhan - 7.15.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Kibar, kararlı, profesyonel bir hizmet aldım. Hakan Bey e çok teşekkür ederim.

  Çetin arıca - 7.12.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Merhaba,Öncelikli şunu söylemem gerekir ki şehir dışından geliyor olmamız bizim için dezavantaj bir durumdu fakat Hakan Bey’le karşılaşmamız istediğimiz kriterlerdeki ev arayışımızı 1-2 gün gibi kısa bir süre içiresinde çözüme ulaştırdık. Her şeyin yanı sıra kibar ve objektif yaklaşımınızdan ötürü sizden çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. Ayrıca hiç bir Emlakçının kira sözleşmesine eklemediği; kiracının acil ve özel durumlarda bile hiç bir şekilde mağdur olmayacak şartları koymanız da bizleri ziyadesiyle hem çok mutlu etti hemde rahatlattı. Her şey için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum :)

  Burhan Korkmaz - 7.11.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey evimizin kiralama sürecini kısa sürede gerçekleştirdi ve bu süreçte bilgi ve görgüsüyle bizi fazlasıyla bilgilendirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Burak özgök - 7.10.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Merhaba, evimizi kiraya vermeye karar verince nazik uslubuyla Hakan Bey bizimle iletişim kurdu. Emlak piyasası ve incelikleri hakkında bilgiler verdi ve bizlerin ihtiyaçlarını öğrendi. Kesinlikle belirtmem gerekir ki "Güven" konusunda her zaman bizlerle açık iletişim kurdu ve hicbir konuyu gizlemedi. Sağolsun kısa bir sürede gözümüzün arkada kalmayacağı kiracımızı seçmemizde yardımları büyüktür. Emeginize sağlık Tesekkur Ederiz.

  Gökhan Kurtman - 7.10.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey işinde oldukça iyi, her konuda oldukça yardımcı ve son derece güler yüzlü

  Burak Yıldız - 7.10.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Evimizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi ve bu süreçte bilgi ve görgüsüyle bizi fazlasıyla domine etti, buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Ömer Konca - 6.29.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey ile en sıkıştığımız dönemde ev ararken karşılaştık.Kendisi tamamen objektif bir yaklaşımla hem kiracı hem ev sahibinin gözüyle bakıp orta yolu buldu. 1 günde evi tutmaya karar verdik, tüm işlemlerimizi tamamladı.Kendisine samimi desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.İnsan-i yaklaşımı ve halden anlaması bu devirdeki en kıymetli şeylerden biri bence.tekrar teşekkür ederiz.

  Seray T. - 6.29.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey ev alma sürecinde ilginiz ve alakanizdan dolayı çok teşekkür ederim sayenizde ev sahibi oldum yardımlarınız için teşekkürler

  Emrah naim tekatlı - 6.25.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey ilk tanistigimiz gunden itibaren hem ara buluculuklari hem deneyimleriyle yaptigi meslegi ve karakteriyle verdigi guvenle bulabileceginiz en iyi insanlardan biri mesliginden ziyade size olan davranislariyla kendisinin degerini hissettiren biri anahtar teslimine kadar elinden geleni yapti hersey icin tessekkurlerimi sunuyorum.Hayatinda ve kariyerinde herzaman basarilarinin devamini diliyorum.

  Gokhan Karakaya - 6.21.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Oldukça uzun bir ev arama süreci geçirdikten sonra Hakan Bey ile tanıştık. Aslında sürecin değil de insanların bizi yorduğunu kendisini tanıdıktan sonra anladık. Çoğu emlak danışmanı Pazar günü telefonlarını bile açmazken Hakan Bey sağolsun bizi ağırladı , gerekli detayları iletti ve tüm sorularımıza yanıt bulmamıza yardımcı oldu. Bunu yaparken de eşit mesafede durması ve her iki tarafın da haklarını koruması bizim için çok değerliydi. Ayrıca ilgili olduğu bölgeye de çok hakim olduğu için doğru yönlendirmeler yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Burcu Tozlu - 2.25.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Danışmanım hakan bey e çok teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten disiplinli ve saygılı çalışma sonrası evimi kiraladı . Çalışkanlığı ve emekleri saygıya değer, tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçek bir danışman

  Andan Özbay sabak - 2.24.2020
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey şimdiye kadar bende oluşan emlak danışmanı profilini tamamen değiştirdi.Dış görünümüyle,kültürlü,bilgili,iyi niyetli ve çalışkanlığı ile mükemmel hizmet ve yönlendirmesi sayesinde çok kısa sürede evimiz kiralandı.Bu sürecin her aşamasında doğru adımlar atıp işini şansa bırakmadan her işlemi hukuki kurallar doğrultusunda hazırladı ve her iki tarafın da çıkarlarını kolladı.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Canan Çelikkol - 11.5.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey ile bu yil nisan ve ekim aylarinda 2 kez hizmet alma sansimiz oldu ve her iki hizzmetten Cok memnun kaldik. Kendilerine Cok tesekkur eder basarili calismalarinin devamini dileriz. Saygi ve selamlarimizla

  Yilmaz Gunes - 11.4.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  1.5 aylık ev arama sürecimizi, bir günde evi kiralayıp, aboneliklerde dahi birebir ilgilendiği, işini hem profesyonelce hem de bir abi gibi yaptığı için Hakan abiye teşekkür ediyorum.

  Emrullah - 11.2.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Taşınma sürecinde telaş yaşarken aynı zamanda evimizi kendi evi gibi görecek bir kiracı arayışına girmek epey zorlu bir işmiş. Neyse ki bir şekilde Hakan beyle yollarımız kesişti. Çok kısa bir sürede, tam da istediğimiz gibi insanlarla, geldiği her ziyaretinde işini ciddiye aldığı ve her iki tarafıda memnun etme çabasıyla yüzümüzü güldürdüğü için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Duruşuyla, konuşmasıyla, bölgeye olan hakimiyetiyle ve en önemlisi müşterisinin istekleri ve önceliklerine yönelik sunduğu özverili seçeneklerle bizi üzmeden sonuca ulaştırmasıyla tekrar konut kiralama durumunda arayacağımız tek isim oldu . Tekrar teşekkürler Hakan bey .

  Emre aydınlar - 11.2.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan ilkun’un özverisi, müşteri memnuniyetini gözeterek hem ev sahibi hem de müşterinin haklarını adil bir şekilde gerçekleştirmiştir.kendisine işinde başarılar dilerim

  Derya çubuk - 11.2.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan bey tam işinin uzmanı, iletişimi çok güzel, küçük detayları bile gözden kaçırmayan, dürüst, güven veren, samimi bir kişi. Bundan sonraki bu tür işlerimizde artık kiminle çalişacağımizi biliyoruz. Çok teşekkürler Hakan bey Allah işinizi rast getirsin hayırlı müşteriler versin.

  Gülten Fazlıoğlu - 10.11.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan Bey çok ilgili ve özenli davranarak kısa bir sürede evimize kavuşmamıza aracılık etti. Sayesinde her iki taraf da memnun oldu. Kendisine ilgi, alaka ve aracılığı için teşekkür ederiz.

  Mehmet Alp Fazlıoğlu - 10.11.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  Hakan beyin benim için öncelikle dikkat çeken yanı sık sık bilgi vermesi oldu.Çalışkan,hızlı,sektördeki tecrübesi ve piyasaya göre pozisyon değerlendirmesi yapabilmesi artıları.3 gün içinde evimizi kiraya vermeyi başardı,umarım uzun vade de çalışmaya devam ederiz.Teşekkürler.

  Nurcan Demirtoz - 10.11.2019
 • Advisor : Hakan İlkun

  İlk görüşmemizde işlerimizin bu kadar çabuk olcağını zannetmiyorduk. Fakat Hakan beyin çalışkanlığı sayesinde 3 gün içinde evimizi kiraya verdik. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

  Fuat Demirtoz - 10.11.2019
Our Portfolios
View All Portfolios
1,200,000 ₺
For Sale
3,250,000 ₺
For Sale
İstanbul-Avrupa / Bahçelievler Bahçelievler de Eşyalı 5+1 Kiralık Dublex
10,500 ₺
For Rent