ABOUT THE OFFICE

Yukarı Bahçelievler Mah. Kazakistan Cad. (4. CaD.) No:101/A Çankaya/Ankara

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Sadık Arın

  Cok güzel bir hizmet vermektedir. Ben cok memnun kaldim. Almanyadan oldugum icin cok bir bilgi alamiyordum. Saga olsun Sadik Arin bey bana cok yardimci oldu. Kesinlikle herkese Sadik beyi tavsiye ederim..

  T. B. - 6.5.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  İkinci evim de aynı birincisi gibi çok kısa sürede ve değerinde satıldı. Bir emlakçı bu kadar becerikli olabilir, herkese tavsiyemdir. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  Filiz A. - 6.3.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  Araştırmalarınız ve emeğiniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda görüşmek üzere.

  E. Sayın - 6.2.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  Satış alış işlemlerinde danışman kesinlikle Sadık Arın olmalı, evim bir ayın içinde ve değerinde satıldı, iyi ki kendisini tanımışız, başarılarının devamını dileriz.

  Filiz A. - 6.1.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey Ankara'da bulunan dört adet 1+1 dairemden ikisini daha önce satmıştı. Kalan iki dairemi de sattı. Kendisine, özverili, şeffaf çalışmaları için teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Ömer Erdem

  Ömer Erdem - 5.30.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  Yukarıyurtçu Mah. konumunda aldığımız ev konusunda Sadık Arın Bey satış öncesi ve satış sonrası gerekli işlemlerin hızlı ve etkili bir biçimde ilerlemesi konusunda fazlasıyla yardımcı olmuştur. İçten, samimi ve güvenilir yaklaşımları ile tüm süreç sorunsuz ve kısa sürede ilerlemiştir. Hem aldığımız evden hem de Sadık Bey'in yaklaşımından son derece memnun kaldım.

  Mustafa Ö. - 5.26.2022
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey iki dairemi makul bir sürede ve fiyata satmama yardımcı oldu. Özverili çalışmaları için Teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  Ömer Erdem - 5.26.2022
 • Advisor : Mücahit Çoban

  Çok kibar üslubu ve anlatım tarzıyla sağlıklı doğru bilgiler veriyor. Mücahit Bey size doğru yatırım için bilmeniz gereken bütün ayrıntıları iletiyor ve portfoyleri her zaman değerli geyrimenkullerden oluşuyor.. kendisine yardımlari ve doyurucu bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

  Hüseyin Sakarya - 3.6.2022
 • Advisor : Deniz Aktaş

  Deniz hanıma teşekkür ediyorum, kendisinden emlak satımı kapsamında danışmanlık hizmeti aldık. En kısa zamanda içimize sinecek şekilde alıcıları buldu, bütün işlemleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallettik. Kendisi ile ileride de çalışmak isteriz.

  Kansu ÖZTÜRK - 11.20.2021
 • Advisor : Ömer Güneş

  Ömer bey çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Iş takibini çok iyi yapan, %100 güvenebileceğiniz bir emlak uzmanı. Ömer Bey sayesinde hızla ve sorunsuzca  Ankaradaki evimi satabildim. Çok güvenilir ve sorumluluk sahibi, evimin işlemlerini gönül rahatlığı ile teslim edebileceğim bir insan oldu. Verdiği emek ve hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederim.

  Sabire Dönmez - 10.26.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EŞREF BEYLE DANIŞTIKTAN SONRA BİR KİRALAMA VE İKİ SATIŞ OLMAK ÜZERE YAPTIĞIMIZ GAYRİMENKUL İŞLERİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.HAKİMİYET,SAMİMİYET , AÇIKLIK POLİTİKASINI ÇOK BEĞENDİK.KENDİSİNE VE KURUMUNA TEŞEKKÜRLERİMİ VE BAŞARILARININ DEVAMI DİLEKLERİMİ İLETİRİM.

  levet ülkü - 10.26.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  MALTEPEDE BULUNAN OFİSİMİ KISA SÜRE İÇERİDİNDE SORUNSUZCA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİREN EŞREF BEYİ ÖZVERİLİ VE PROFÖSYÖNEL ÇALIŞMASINDAN DOLAYI KUTLUYOR BAŞARILARILAR DİLİYORUM.

  Doğan ünal - 10.22.2021
 • Advisor : Ömer Güneş

  Ömer Bey, son derece deneyimli, mevzuat ve konu hakkında bilgili, ilgili, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, her konuda özverili, sabırlı, yardımcı ve 2 taraf için de güven veren ve işini hakkıyla yapan bir emlak danışmanı. Kendisine denk geldiğimiz için kendimi şanslı sayıyorum. Herşey için teşekkürler …

  Serhat Avşar - 9.19.2021
 • Advisor : Ömer Güneş

  Çok ilgili bir danışmandı ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Anlayışlı ve kibar bir beyefendi… Teşekkür ederiz.

  Gülzeynep atak - 8.23.2021
 • Advisor : Yusuf Şahin

  Merhabalar; Yusuf Bey ile Çayyolu, Yaşamkent bölgesinde tanışma fırsatı buldum. Kendisi bölgenin uzmanı olduğu gibi bölge ve gayrimenkul sektöründe ki tüm tecrübelerini aktardı. İlgi ve alakalarından ötürü kendisine teşekkürlerimi sunuyor, başarılar diliyorum

  Adem ERASLAN - 8.14.2021
 • Advisor : Ömer Güneş

  Yeni ofisimizi kiralamada konusunda gösterdiği ilgi ve özenden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İyi Çalışmalar.

  Ömer faruk koçak - 7.17.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  MALTEPEDE BULUNAN OFİSİMİ UZUN SÜREDİR KİRACI BULAMADIM BİR KOMŞUMUN TAVSİYESİ ÜZERİNE EŞREF BEYLE TANIŞTIM BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE İSTEDİĞİM KIRİTERLERE UYGUN BİR KİRACIYA OFİSİMİ KİRALADI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

  haluk demirağ - 5.26.2021
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey işinde özenli ve güvenilir bir danışman.

  Çağrı A. - 4.11.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  sağlık çalışanı olduğum için çok yoğun bir çalışma temposu içinde idim,Eşref bey şatış sürecini çok iyi yönetti ve beni sadece tapuya imzaya çağırdı ve bizi ev sahibi yaptı,kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Dr.Erdinç YAZAR

  erdinç yazar - 1.10.2021
 • Advisor : Sadık Arın

  Sayın SADIK ARIN, Evimizin satışı için sizinle tanıştığım andan satışın gerçekleştiği ana kadar tüm yardım ve desteklerinize gönülden teşekkür ediyorum. Bize hiçbir iş bırakmadan, tamamen profesyonelce yürüttüğünüz süreçde inanın çok mutlu olduk. İyiki sizinle tanışmış, çalışmışız. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar ve kolaylıklar dilerim.

  Mesut K. - 1.5.2021
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadik Arin bey cok yardimsever ve gayrimenkul hukuku konusunda da cok bilgili. Ayni zamanda avukat. Her zaman ulasabilir ve her konuda sorulariniza cevap alabilirsiniz.

  Kumru Y. - 1.4.2021
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  ANKARA ÇANKAYA'DA BULUNAN GAYRİMENKULLERİMİZİN SATIŞ VE KİRALAMA İŞLEMLERİNİ YAPARAK BİZE ZAMAN KAZANDIRAN EŞREF BEYİ KUTLUYORUM İŞİNİ BU KADAR ÖZVERİLİ VE PROFESYONEL YAPAN ENDER KİŞİLERDEN BİRİ BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  TURAN MEYVECİLİK - 12.31.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın beye yardımları için çok teşekkür ediyorum. İlgili, kibar ve işinde uzman birisi.

  Mete Ç. T. - 12.29.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık bey söz verdiği gibi evimi görmeye geldi,lazermetre ile ölçümlerini yapti,fotoğraflarını çekti ve birkaç not aldı.bir gün sonra ise değer tespit analizi sunumunu yaptı ve bu analizler gerçekten profesyonel bir şekilde yapılmıştı.Önerdiği rakam benim beklentim altında idi fakat dediğim gibi çalışmasını profesyonelce ve karşılaştırmalı somut verilere dayandirdigi için itiraz edemedim.Ücretsiz olarak hazırladığı değer tespit çalışması için çok emek verdiğinden dolayi ona müteşekkirim.Ev satan arkadaşlar mutlaka Sadık Arın ile irtibata geçip bilgi almalılar bence.

  Mert A. - 12.27.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Kibar bir beyefendi Sadık Arın. Yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Teşekkürler.

  Serkay B. - 12.26.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EŞREF BEYLE EVE BAKTIĞIMIZDA BANA EŞİME VE ÇOCUKLARIMA ÇOK İÇTEN VE SAMİMİ DAVRANDI BÜTÇEMİZİN ÜZERİNDE OLAN EVİ ALMAMIZI SAĞLADI KENDİSİNE AİLEM ADINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN BİZİ HAYALLERİMİZE KAVUŞTURDU BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

  mehmet şahin - 11.6.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  GMK bulvarında bulunan ofisimin kiralamasını çok kısa bir süre içinde yapan eşref beye çok teşekkür ederim emlak sektöründe böyle insanların olması bizler için büyük şans kendisine başarılar diliyorum

  ersin akbaş - 11.4.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  SADIK ARIN, karşılaştığımız andan itibaren gayet profesyonel yaklaşım sergiledi. Analizler gayet iyi, iletişim tarzı gayet saygılı, görüşme saatine sadık kalarak görüşmeye geldi; kendisi ile piyasanın biraz durgun olması nedeniyle satışı birkaç ay geciktirme kararı aldık. Evin satışını gerçekleştirebildiğimiz zaman yeniden yorum yazacağım kendisi hakkında, şu ana kadarki hizmetten memnunum.

  Müjde G. - 10.22.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın,bilinçli,kibar,sözüne sadık bir bey.faydalı araştırmalar yapıp sonuç veriyor.

  Atilla Sanin - 6.1.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey beni o kadar güzel aydınlattıki ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de ayrı ayrı teşekkür ederim. Eminimki işinde çok başarılı ve başarılarının devamını dilerim.

  Murat - 5.2.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  İlgi ve alaka süperdi. Bütün seçenekler sunuldu. Bu hizmetten çok memnun kaldım.

  Melike Kaplan - 4.11.2020
 • Advisor : Sadık Arın

  Gayrimenkul Danışmanı Dr. Sadık ARIN YDA PARK AVENUE Twin'de bulunan dairemi kısa sürede kiraya vermiştir. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Ö. Faruk Özen - 4.7.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ SATMA SÜRESİNCE SAYIN EŞREF BEYİN İYİNİYETLİ,GÜLER YÜZLÜ YAKLAŞIMI,PROFÖSYÖNELCE BİZE YAKLAŞIMI,SAYGILI DAVRANIŞIYLA EŞİM VE TARAFIMCA HEP ÖVGÜ ALMIŞTIR. EV SATMAKLA KALMAYIP BİRDE DOST KAZANMIŞ OLDUK BUNDAN SONRAKİ YAŞAMDA EŞREF BEYE MUTLULUKLAR VE BAŞARILAR DİLİYORUM 08.01.2020 DÇ.DR.RECAİ ERGÜN

  recai ergün - 3.18.2020
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIM OFİSİMİ TAHÜT ETTİĞİ SÜRE İÇERİSİNDE DEĞERİNİ ÇOK DÜŞÜRMEDEN SATMAYI BAŞARAN EŞREF BEYE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ,AYNI ZAMANDA BİR DOST Bİ ABİ KAZANDIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM.

  EMTE OKATAN - 12.12.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  SAYIN SADIK BEY, YDA PARK AVENUE' deki evimizin satış aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi, mesleki tecrübe ve 10 gün gibi çok kısa bir sürede satmış olduğunuz hızlı hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca satış aşamasında her konuda ki aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz de işinizde ne kadar ciddi çalıştığınızı göstermiş oldunuz. Emlak danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm arkadaşlara önemle tavsiye ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlı günler dilerim. AHMET FEYZİ YETİM

  Ahmet Feyzi Yetim - 12.5.2019
 • Advisor : Bahri Karaman

  MERSİN TARSUS'TA BULUNAN BAHÇEMİZİN SATIŞI SÜRECİNDE ÜSTÜN ÇABA VE GAYRETLERİNİ ESİRGEMEYEN SN. BAHRİ KARAMAN BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM COLDWELL BANKER ELİT GAYRİMENKUL ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM. BU ZORLU SATIŞ SÜRECİNİ BÜYÜK ÖZVERİ VE PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YÖNETEN, TECRÜBESİNİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANAN BAHRİ BEY'E ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM. SAYGILARIMLA

  Halil Türkyaşar - 12.3.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ MÜLKÜMÜZÜ KISA SÜREDE SATIŞINI YAPTI İŞLEMLER SIRASINDA PROFESYONEL BİR HİZMET VEREREK BİZE ZAMAN KAZANDIRDI KENDİSİNİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  ENGİN SUNGUR - 11.30.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  YDA Park Avenue'daki evimin satışında emeği geçen Coldwell Banker Elit Gayrimenkul başta olmak üzere Sadık Arın beyfendiyi nezaketli aynı zamanda profesyonel bir bakış açısıyla evimin satış aşamasındaki başarılarından dolayı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.

  Bülent K. - YDA Park Avenue - 10.28.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Sayın Sadık Arın Beyfendi, Eylül 2019'da YDA Park Avenue Sitesinde ev arama sürecinde bizlere profesyonel bir şekilde, hiçbir şüphe bırakmadan, sabırlı bir şekilde yardımcı olup bizleri ev sahibi yaptığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Mehmet Cebeci 29.09.2019

  Mehmet Cebeci - 9.29.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  SEVGİLİ EŞREF KORKMAZGÖZ BEYEFENDİNİN YOĞUN,PRENSİPLİ VE KARARLI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ANITTEPE MAH.KUBİLAY SOKAK ÇANKAYA-ANKARA ADRESİNDE Kİ BİNAYI KİRALAMIŞ BULUNMAKTAYIM.KIYMETLİ EŞREF BEYİN OLUMLU ÇABALARINDAN DOLAYI KENDİSİNİ KUTLUYOR,VESİLESİYLEDE ŞİRKETİNİZİN BÜNYESİNDE BU KALİTEDE YETİŞMİŞ ÜSTATLARIN OLMASINDAN DOLAYI SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM,BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİ İLE. UZM.PSK.DR ALİ ÖKTEM

  ali öktem - 9.14.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanı Sayın Sadık ARIN Beyle çalışmış olmaktan dolayı çok memnunuz. Kendisinin profesyonel yaklaşımı, bilgilendirmesi ve dürüstlüğü sayesinde kısa zamanda evimizin değerinde satılması için gösterdiği gayretlerden memnun kaldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

  Seher - Yda Park Avenue - 8.24.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Bey işini çok güzel yapıyor. Evimi kiracı çıktıktan 3 gün sonra kiraya verdi. Hem de 350₺ farkla...Bu kadarını beklemiyordum. Çok mutlu oldum. Ayrıca, iyi insanları seçiyor. Daha önceki kiracım da çok iyiydi, yeni kiracılarım da öyle...Sadık Arın Bey'den çok memnunuz. İşini çok düzgün, çok güzel yapıyor...

  Saliha Erenler - 8.21.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey'den evimizi kiraya vermesini ikinci defa istedik. Her iki seferde de çok kısa sürelerde hem de iyi fiyatlarla evimizi kiraya verdi. Üstelik kiracılarımız pırlanta gibi. Sadık Bey'e emekleri için teşekkür ediyoruz.

  Güneş Utku Beşkardeş - 8.21.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Bey merhabalar. Sizinle tanışmış olmaktan çok mutluyuz. :) Gerek telefonla gerek yüzyüze görüşmelerimizde içten karşılamanız ve güleryüzünüz bizleri çok memnun etti. Umarım en kısa zamanda yeni evler için tekrar görüşürüz. İyi günler, iyi çalışmalar diliyorum.

  Hamza - 6.25.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 5.15.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 5.15.2019
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  SUBAYEVLERİNDE BULUNAN EVİMİN ŞATIŞINI YAPAN EŞREF BEYE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.

  DURAN SUNGUR - 5.7.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Bize yardımcı olmak için düzgün, fedakarca ve ÇOK çalışan SADIK ARIN'a çok teşekkür ederiz.

  Çiğdem Tabuman - 5.6.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Emlak danışmanımız Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul, evimizle alakalı ellerinden geldiği her konuda yardımcı olmuşlardır. Tüm çalışanlara özellikle Sadık Arın'a teşekkürlerimizi sunarız.

  Asya - 5.4.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Bahçelideki evimizin kiralanmasında bize çok yardımcı olan Syn. Sadık ARIN Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

  Berk UluOcak - 4.29.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Sadık Beyle tanıştıktan 18 saat sonra beklentilerimizi karşılayan, daire almak için ayırdığımız bütçeye uygun ve gönlümüze göre bir ev almış olduk. Yero Yurtdışı Eğitim olarak güler yüzlü ve profesyonel hizmetiyle güvenimizi kazanan Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ile birlikte çalışmaya devam ediyor, kendilerini gayrimenkul almak satmak veya kiralamak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

  Bahri YILMAZ - 2.6.2019
 • Advisor : Sadık Arın

  Yakın zamanda satmış olduğum evimin satış aşamasına gelmesi ve sonlanması aşamalarında Sayın Sadık Arın’ın yaklaşımları ve bilimsel verilere dayalı planlamaları fazlasıyla faydalı olmuştur. Ayrıca şimdiye kadar kafamda oluşmuş olan,kurumsal emlak şirketlerinden uzak durma fikri tamamen yıkılmış, Sadık Bey gibi eğitimli bir emlak uzmanı ile çalışmanın kolaylıkları ve pratikliği herkese tavsiye edilebilir bir fikir olmuştur. Bu vakitten sonra dostlarımın ve benim bu tip kiralama ve satış işlemlerimde Sadık Bey gibi bir uzman ve kurumsal bir firma olarak Coldwell Banker daima aklımızda olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

  Mehmet Akif CİNİVİZ - 11.22.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  COLDVELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREREK MÜKEMMELİYETLE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE ;

  ÜREYEN GÜL SAVALAŞ - 10.15.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  COLDWELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREN MÜKEMMELİYET LE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE.

  Üreyengül ŞAVALAŞ - 10.15.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  GÜVEN DUYMANIN NEKADAR ZOR OLDUĞU BU ZAMANDA SİZİ TANIMAKTAN MUTLU OLDUM.İNŞALLAH BENİDE EV SAHİBİ YAPACAKSINIZ ÖYLE HİSSEDİYORUM,SEVGİLERİMLE ECZ AYSEL ÖNDER

  AYSEL ÖNDER - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EV ALIRKEN ALIM SATIM SÜRESİNDE ARACI OLARAK YARDIMCI OLAN EŞREF BEYE ALICI VE SATICIYA VERDİĞİ GÜVENDEN VE SÜRECİ İYİ YÖNETMESİNDEN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM.

  AZMİ ASALI - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  2012 yılında Ankaraya geldiğimizden itibaren kiracı olarak bir çok emlakçı ile irtibatım oldu.Fakat Eşref bey hak yememek konusunda özellikle emlakçılık mesleğine bakış açımı olumlu yöndedeğiştirdi.Kendisini tebrik eder başarılar dilerim

  GÖRKEM GÜNGÖR - 4.19.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  DETAM ŞİRKETLER GRUBU OLARAK ŞİRKET MERKEZİ OLARAK KİRALAMAK ÜZERE MEBUS EVLERİNDE YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMALAR ESNASINDA SAYIN EŞREF BEYLE TANIŞTIK,DAHA SONRA BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU YERİ KİRALADIK.BU KİRALAMA SÜRESİNİN BAŞLANGICINDAN BİTİMİNE KADAR TÜM SÜREÇTE HER VERİLEN SÖZÜ VE YAPILMASI GEREKEN İŞLERİ ÖZVERİ İLE YERİNE GETİRDİ KENDİSİ İLE TANIŞTIĞIMA ÇOK MENMUN OLDUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  HALİL DUKAN - 1.13.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Eşref bey ile kiralık ofis aradığım bir dönemde tesadüfen tanıştık,kendisinin beni yönlendirmesi neticesinde tercihim kiralıktan satlığa dönmüştür.kısa süre içinde taleplerime ve bütçeme uygun gayrimenkulü bulup beni aramış ve alım satım konusunda mülk sahibi ile beni bir araya getirerek gerekli şeffahlık sağlanmıştır,alım satım ve banka kredisi konularında her an yanımızda hazır bulunmuştur.kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  FİLİZ YILMAZ - 1.13.2018
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ KISA BİR SÜRE İÇİNDE SATIP NAKİTE ÇEVİRİP SATTIĞI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  FUNDA YILMAZ - 10.20.2017
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Evimizi satmaya karar vermeden önce Eşref bey ile tesadüfen tanışma şansımız olmuştur.Evimizde çay içerken kendisine düşüncelerimizi açmış ve değerlendirmesini almıştık.Karar aşamasında kendisi ile temas kurup reel bir değerlendirme istedik.Edindiğimiz bilgiler üzerine içerisinde eşyalarımız olan evimizin anahtarını teslim ettik ve tamamiyle güvendik.Eşref beyde kısa bir zaman içinde arzuladığımız olanaklara uygun bir fiyatla alıcılar ile buluşturarak zahmetsiz bir şekilde evimizi sattık ve bu süre içinde yakın ilgi gördük,kendisine nekadar teşekkür etsek azdır,başarılarının devamını dilerim.Prf.Dr.Gelengül HAKTA ,Prf.Dr.Koray HAKTANIR

  GELENGÜL HAKTANIR - 9.28.2017
 • Advisor : Eşref Korkmazgöz

  Büro ihtiyacımızı çok kısa bir sürede çözdü,sıcak samimi güven veren davranışları için kendisine teşekkür ederim.

  Kemal BÖLÜKBAŞI - 6.23.2017
Our Portfolios
View All Portfolios
Ankara / Çankaya Harbiye kiralık
5,000 ₺
For Rent
Ankara / Çankaya Kiralık konut öveçler
4,650 ₺
For Rent
3,250 ₺
For Rent
1,200,000 ₺
For Sale
1,550,000 ₺
For Sale
1,525,000 ₺
For Sale
12,500,000 ₺
For Sale
1,750,000 ₺
For Sale
2,250,000 ₺
For Sale
625,000 ₺
For Sale