PERVIN BETÜL AYTAC

Commercial Real Estate Consultant @CB ARI

"Gayrimenkul işini bırakın uzmanınız yapsın ; Çünkü sizin de yaşamaya değer ve kaliteli bir hayatınız olmalı..”

Yaşamaya değer hayatlar kurmaya çalışırken kendimizi güvence altına almak için yatırımlar yaparız ve hayallerimizde huzur ve mutluluğu yakaladığımız güzel yaşam yuvalarımız olur.

Hedeflerinize sizi götürecek olan doğru gayrimenkul yatırımları için araştırmacı, meraklı, fark yaratan, sonuç odaklı, güvenilir, analitik sentezi kuvvetli ve sağ duyusu gelişmiş bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak isterdiniz, değil mi?

Pervin Betül AYTAÇ kimdir?

Beyoğlu Anadolu Lisesinden mezun olarak, İ.T.Ü Şehir ve Bölge Planlaması Bölümünde lisans eğitimi, sonrasında da Bölge Planlama programında yüksek lisansını yaparak Yüksek Şehir Plancısı olarak Kağıthane Belediyesi, Planlama Bölümünde kariyer hayatına başlamıştır.15 sene boyunca çeşitli pozisyonlarda imar planı kararları ve yapım süreçleri içinde bulunmuştur. Şehir planlama kararlarının zaman içerisinde toplumlardaki ekonomik, sosyal ve çevresel değişimlerle beraber, kişi ve kurumların ihtiyaç ve beklentilerini nasıl şekillendirdiğini görmüş ve bunun gayrimenkul sektörüne yansımalarını deneyimlemiştir.

Kariyeri gereği her zaman gayrimenkul sektörünün içinde olmuş gerek kurumsal yatımcılar gerekse bireysel yatırımcıları çok yakın takip eden analiz ve verilerle çalışmıştır.

İş yaşamına şu an biri Paris Diderot Üniversitesi’nde Matematik eğitimini alırken, diğeri TED Rönesans kolejinde okuyan, yaşamına enerji katan kızı ve oğlu için bir süre ara vermiş ve sonrasında gayrimenkul danışmanlığı yapmak üzere tekrar iş hayatına dönme kararı alırken misyon ve inanç sistemi kendisiyle uyuşan Coldwell Banker’da başlamayı tercih etmiştir.

“Kalite asla kazara değildir. Pek çok alternatif arasından yapılan doğru tercihi temsil eder” Willa A Foster

“Gayrimenkul yatırımlarınızda hedefinize doğru giderken size tecrübelerim doğrultusunda en güvenilir, gerçekçi ve erişilebilir sonuçlarla geleceğimden emin olabilirsiniz..

Gayrimenkul işini bırakın uzmanınız yapsın ; Çünkü sizin de yaşamaya değer ve kaliteli bir hayatınız olmalı..”

İlkesiyle hareket ederken, her türlü gayrimenkul yatırımlarınızda tecrübesi ve bilgisiyle sizin yanınızda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

AREAS OF EXPERTISE

Konut, arsa,

EXPERTISE REGIONS

 • Barbaros Küçükbakkalköy Ataşehir Atatürk

EVENTS I ATTENDED

 • Ticari Gayrimenkul Eğitimi 17-21 Şubat
 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

CUSTOMER COMMENTS

 • Asım Öner - 9.22.2020

  Pervin hanım sayesinde "evim" diyebileceğim güzel bir daireye sorunsuz olarak taşındım. Kendisi her konuda yardımcı oldu. Hoş sohbeti ve güleryüzüyle en can sıkıcı evrak işleri bile göz açıp kapayıncaya kadar bitti. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek isterim.

 • Hakan ÇELİK - 12.27.2019

  Üskidar Salacak semtinde kiralık ev tutma amacıyla Pervin Betül Hanımla iletişime geçtim.Kiralık eve bakma süreci ,karar verme aşamasi ve kontrat imzalama süreçlerinde muhatap oldum.Başlangıçtan sürecin sonuna kadar Pervin Hanımın profesyonelliği ve çalışkanlığı sayesinde herşey daha kolay oldu.İstediğim evi arzu ettiğim fiyata kiraladım.Emlak işi olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Berna Fayazofff - 12.27.2019

  Betül hanım profesyonellikle cana yakınlığı bütünleştiren yaklaşımıyla dairemizi istediğimiz şartlarda kiralamayı basarmistir. Kendisine teşekkür borçluyuz.

2,050,000 ₺
For Sale
15,000,000 ₺
For Sale
2,450,000 ₺
For Sale