+90 (252) 317 00 17
Muğla

Mustafa Kenan Özdemir

COLDWELL BANKER ARTEMIS
Gayrimenkul Danışmanı

“ YAPI'DA DEMİR TAPU'DA MUSTAFA KENAN ÖZDEMİR”
1981 Milas doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi Milas’ta tamamladım. Açık Öğretim Halkla İlişkiler öğrenimimi iş hayatının koşturması içinde sonlandırmak durumunda kaldım. 2003 yılı itibariyle Avis’te müşteri temsilcisi olarak başladığım kariyer hayatımı farklı satış gruplarında geliştirerek devam ettirdim.

Daha sonra MNG holding, Özveren Ltd. Şti.( Tariş ve Tat) Satış temsilciliği görevlerini başarı ile sürdürdüm. Çalıştığım şirketlerde almış olduğum eğitimler satış ve insan yönetiminde bana rehberlik edip, gelişmeme olumlu anlamda çok büyük katkılarda bulundu. Kurumsal Şirket deneyimlerimden sonra kendi işletmemi kurdum ve aktif olarak yedi yıl boyunca pek çok başarıya imza attım.

Sektöre Koçtaş’ta müşteri danışmanı ile dönüş yapma kararım benim kişisel ve profesyonel anlamda pozitif yönde ilerlememe olanak sağladı. Beş yıllık bu süreç benim eğitmenlik konusunda profesyonel yaşamımda deneyim kazanmama olanak sağladı. Bu dönem içerisinde ülkemizde kurumsal gayrimenkul şirketlerinin istikrarlı büyümesi benim pazara karşı ilgimi arttırdı. Yaptığım araştırmalar sonucunda Siz değerli müşterilerime en sağlıklı , en güvenilir, en kaliteli hizmeti 111 senedir sektörün liderliğini elinde tutan Coldwell Banker ile vereceğime kanaat getirdim ve Artemis ofise katıldım.

Eğitimlerim

  • Fast Start ANKARA Şehir Dışı Ofisler İçin 30 Ekim 03 Kasım - 27-09-2017
  • Blue Spirit Eğitimi - 27-09-2017
  • Blue Tech Eğitimi - 27-09-2017
Emek
Cumhuriyet
Ören
Boğaziçi

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER