+90 (232) 344 06 06
İzmir
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB

İlker Sönmez

COLDWELL BANKER DİNAMİK
Broker Owner

Merhaba,
1971 doğumluyum, İzmir’liyim. Evli ve iki kız çocuk babasıyım. Bornova Anadolu Lisesi ve İzmir Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. 23 yıl boyunca Pamukbank, Finansbank, Koçbank, Yapı Kredi ve Akbank’ta; Müfettişlik, Satış Müdürlüğü, Kredi Tahsis Bölge Müdürlüğü ve Şube Müdürlükleri görevlerinde bulundum. Sonrasında ise geçmişten bu yana hep hayalini kurduğum gayrimenkul sektörüne adım attım. Yıllarca kurumsal yapılar altında görev yapmış olan bir kişi olarak, kendi işimi de yine kurumsal bir yapı altında yapmayı tercih ettim. Bu sebepledir ki 106 yıllık dünya çapındaki tecrübesine güvendiğim Coldwell Banker bünyesindeyim.

Yıllarca Kemalpaşa, Manisa gibi Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgelerinde Banka Şube Müdürlüğü yapmam, beni bu sektörde doğal olarak “Ticari Gayrimenkul Alım Satımı” üzerinde yoğunlaşmaya yöneltti. Ticari işlemlerde, firmaların sadece gayrimenkul ihtiyaçlarına değil, bilanço yapılarına, nakit akışı bilgilerine de hakim olmanız gerekir. Bu işlemler aynı zamanda geniş sektörel bilgiler ve Organize Sanayi Bölgelerinde hakimiyet gerektirir.

Ticari uzmanlık alanıma ilave olarak, dostlarımdan gelen lüks konut ve villa satışlarını hızlıca sonuçlandırmak ise benim için zaman içinde adeta eğlenceli bir hobi haline gelmeye başladı. Bu konuyu da ikinci bir uzmanlık alanı olarak yetkinliklerim arasına ekledim.

Gayrimenkul sektörü öyle bir sektör ki, hem alıcısını, hem satıcısını, hem de sektör çalışanlarını memnun ediyor. Tüm taraflara kazanç sağlıyor. Yine öyle bir sektör ki, ekonomik göstergelerden bağımsız olarak olumlu/olumsuz her türlü ekonomik koşulda büyümesini sürdürüyor.

Unutmayın ki, gayrimenkul alım satımı sadece tüm zamanların en iyi yatırım aracı değil, aynı zamanda her insanın ve ticari işletmenin hayatındaki en önemli kilometre taşıdır. Böylesine hayati bir konuda, karlılığınız ve en önemlisi güvenliğiniz için her zaman yanınızdayım.

Eğitimlerim

  • M2M BROKER EĞİTİMİ - 09-02-2018
  • M2M BROKER EĞİTİMİ - 09-02-2018
  • Ticari Eğitim - 02-01-2018
  • Coldwell Banker 2017 Broker Kampı ( ANTALYA ) - 26-11-2017
  • Fast Start İZMİR 25-29 Eylül - 20-09-2017
  • Blue Spirit Eğitimi - 20-09-2017
  • Blue Tech Eğitimi - 20-09-2017
Ticari Gayrimenkul ve Lüks Konut Alım Satımı

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara