+90 (312) 230 25 55
Ankara
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
4.
YIL

Hüsamettin Yılmaz

COLDWELL BANKER ZİRVE
Ticari Gayrimenkul Danışmanı

* 1966 yılında İstanbul-Beykoz'da doğdum.
 * 1980 yılında Kuleli Askeri Lisesi ile başlayan askerlik yaşantımı Şubat 2013 yılında "Kd. Albay" rütbesinde iken, emekli olmak suretiyle tamamladım. Meslek yaşantımın son 5 yılı, Milli Savunma Bakanlığı'na tahsisli askeri arazilerin değerlendirilmesi kapsamında, K.K.K.lığı Emlak Şube Müdürlüğü bünyesinde geçti.
  * Bu görevi yürütürken, Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme Bölümü'nde Kamulaştırma, Gayrimenkul Değerleme ve Bilirkişilik eğitimimi tamamlayarak sertifikalarımı aldım.
* Aynı zamanda İnşaat Mühendisiyim ve Yakın Tarih Konusunda 9 Eylül Ünv.de Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimimi tamamladım.
  * Müteakiben SPK Lisansımı alarak Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı görevimi; ciddi , güvenilir ve dünyanın en eski, en saygın firması olan COLDWELL BANKER çatısı altında Necatibey Caddesi'nde COLDWELL BANKER ZİRVE GAYRİMENKUL Ofisinde siz değerli müşterilerimin hizmetine sunmuş bulunmaktayım.
  ** Uzmanlığım ve benim hakkımda daha fazla bilgi edinebilmek için,   http://www.youtube.com/watch?v=VGu87ctp-YM&feature=youtu.be
linkindeki veya  youtube'da «Emlak Saati» diye yazmak suretiyle bulabileceğiniz TV06 yayınındaki programımı izleyebilirsiniz.
***Sizin veya ailenizin veya herhangi bir tanıdığınızın gayrimenkullerine ilişkin profesyonel bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğumu lütfen unutmayınız!!
Saygılarımla... 

Eğitimlerim

  • Ticari Eğitim - 30-12-2017
  • Milyonerden Milyonere Ankara 29-30 Mart - 07-03-2017

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara