+90 (312) 439 10 06
Ankara
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
2.
YIL

Hasan Sarıkaya

COLDWELL BANKER ELMAS
Broker

“SATAN&KİRALAYAN HASAN”
1971 Ardahan, Çıldır doğumluyum, Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunuyum.  Üniversite eğitimi esnasında ve hemen sonrasında özel sektörde yerli ve yabancı firmalarda finans departmanında, sorumlu ve orta seviye yönetici olarak iş hayatıma devam ettim. 1997 yılından itibaren Türk Kara Kuvvetlerine katıldım ve uzun yıllar TSK da subay olarak yurt içi ve yurt dışı görevlerde bulundum. Hizmet süremi tamamlamayı müteakip, TSK dan kendi isteğimle ayrılarak gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye başladım.


Sektörde, Remax' in ve Coldwellbanker'ın uluslararası gayrimenkul kültürünü kendi deneyimlerim ve değerlerimle birleştirerek, profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyim. Eğitim olmadan hiç birşey olmaz inancım gereği, kariyerim, power up, tapu, imar hukuku ve mülkiyet, ticari gayrimenkul, New Home konut proje, Power Blue gayrimenkul danışmanlığı ve brokerlığı koçluğu, saha brokerlığı, power broker system eğitimlerine ilave olarak Kürşat Tuncel'den Taktik Satış, Angelo  Fradera 'dan Gayrimenkul Gelişim Stratejileri Programına katıldım.


2016 ağustos ayı itibari ile Coldwellbanker Pro Beytepe/Ankara ofisininin kuruluşunda yer alarak gayrimenkul danışmanlığı kariyerimi Broker/Ticari Gayrimenkul Yatırım Uzmanı olarak sürdürdüm. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler ve hedeflerim doğrultusunda, kariyerime Haziran 2017 itibari ile Coldwellbanker Elmas Gayrimenkul Ofisinde Turan Güneş/Ankara, Ticari Gayrimenkul Brokerı olarak devam etmekteyim, evliyim ve iki evlat babasıyım.

Gayrimenkul, herkesin hayatında önemli bir yer tutar, ya yuvamızdır, ya yatırımlık emeğimizdir, ya da çocuklarımıza bırakacağımız bir güvencedir.

Hayatınızda bu kadar öneme sahip olan değerlerinizi, sıradan kişiler ve yaklaşımlarla tüketmeyiniz, profesyonel bir uzman ile işbirliği yaparak kıymetine kıymet katınız, gereksiz sorun ve stresle mücadele etmeyiniz. Arzu ettiğiniz takdirde, ihtiyaç duyacağınız her türlü uzmanlık desteği tarafımdan sağlanacaktır. Size bir telefon tuşu kadar yakınım, SATILDI BİLİN, KİRALANDI BİLİN, ARAYIN RAHATLAYIN.

Eğitimlerim

  • AMP! (Maksimum Verimliliğe Ulaşın - 20-06-2018
  • M2M BROKER EĞİTİMİ - 06-02-2018
  • Coldwell Banker 2017 Broker Kampı ( ANTALYA ) - 24-11-2017
  • POWER BROKER SYSTEM (Yeni Broker) - 16-10-2017
  • Ticari Gayrimenkul Eğitimi İstanbul - 14-09-2017
  • Milyonerden Milyonere Ankara 29-30 Mart - 27-03-2017
Yıldızevler
Beytepe
Alacaatlı
Çayyolu
ticari gayrimenkul,lüks konut, arsa ve arazi geliştirme

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara