+90 (232) 336 09 29
İzmir
2.
YIL

Fahriye Türkoğlu

COLDWELL BANKER KAR
Gayrimenkul Danışmanı

1980 doğumluyum.Evli ve bir kız çocuk annesiyim.Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Programcılığı bölümünü başarıyla bitirdim.
Mezun olduktan sonra dinamikleri yüksek olan Turkcell Global A.Ş. de farklı birimlerde yer aldım, son olarak operasyon destek ve yönetim bölümlerinde çalışarak farklı deneyimler kazandım ve yüksek performansla bir çok başarı ödülünün de sahibi oldum.Çalıştığım bu süreç içerisinde ayrıca Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü ikinci Üniversitem olarak okuyarak 'Onur Belgesiyle'mezun oldum.

Turkcell bünyesinde edindiğim kurumsal ve beşeri ilişkiler tecrübemi gayrimenkul sektöründe hakkını vererek değerlendirebileceğimi düşünerek alanında kurumsal ve öncü olan Coldwell Banker Kar ofiste çalışma kararı aldım.

Aynı zamanda 5 yıldır ikamet de ettiğim MAVİŞEHİR SOYAK Bölgesini, sahip olduğum geniş çevrem ile gayrimenkul alım-satım-kiralamada uzmanlık bölgem olarak seçtim.

Tenis oynamayı,Ailemle birlikte seyahat etmeyi, farklı ülkeleri ve kültürleri keşfetmeyi seviyorum.Kitap okumak ise olmazsa olmazlarımdandır.

Müşteri Memnuniyeti ve güven odaklı çalışan gayrimenkul ofisimizde, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Sizin için buradayım!

Saygılar


Aldığım Eğitimler:

*Satış ve Pazarlama Teknikleri

*Marka Kültürü

*İkna Teknikleri

*Teknoloji Eğitimi

*Etkili İletişim-Hizmet Kalitesi-Etkin Dinleme Eğitimleri

*Diksiyon Eğitimi

Coldwell Banker Eğitimleri:

*Fast Start

*Blue Spirit Eğitimi

*Blue Tech Eğitimi

*Milyonerden Milyonere

Mavişehir
Yalı
Konut - Ticari

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER