+90 (312) 230 25 55
Ankara
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
3.
YIL

Ercan Yakışır

COLDWELL BANKER ZİRVE
Ticari Gayrimenkul Danışmanı

“Koş; yoksa düşersin..”
*1981 yılında İzmir’ de doğdum. Lisans eğitimimi 2004 yılında ADÜ İktisat Bölümü, Yüksek Lisans ODTÜ Finans bölümü ve ardından London School Of Economics de master ve Ankara Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında doktora eğitimime devam etmekteyim.
2004 yılında özel bir finans kurumunun portfoy yönetiminde yaptığım stajımın ardından 2004 yılı İMKB portföy yarışmasında 2453 kişi arasında Türkiye 1.si oldum. 2006 yılı ile birlikte başladığım çalışma hayatına 10 yıl boyuca finans uzmanlığı ardından finansal danışmanlık,finans koordinatörlüğü ve brokerlık yaptım. Bu dönemde özel ve kamu sektöründe yaklaşık 20.000 kişiye çeşitli alanlarda eğitimler verdim. Hemen hemen her alanda olmak üzere yaklaşık 3500 kitap okudum.
Sayısız kurum ve kişiye destek ve danışmanlıkta bulundum. Daha sonra Dünya'nın en iyi firmalarından olan GENERAL ELECTRIC' te Finans Koordinatörü olarak çalıştıktan sonra gayrimenkul dünyasının 112 yıllık lideri COLDWELL BANKER ’la tanıştım. Eğitim ve iş hayatımda edindiğim tüm deneyim bilgi ve birikimimi; kurumsal, güvenilir, saygın ve Dünya' nın en iyi gayrimenkul firması olan COLDWELL BANKER ile kazandırarak kazanmaktayım.

Eğitimlerim

  • Ticari Eğitim - 02-01-2018
Ticari Bina, Mağaza, Rezidans

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara