+90 (242) 329 10 15
Antalya
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
6.
YIL

Ebru Karaca Şen

COLDWELL BANKER PREMIUM
Broker Owner

EBRU KARACA ŞEN KİMDİR ?

 

15 yaşına kadar yurt dışında yaşadıktan sonra Lise Eğitimimi Türkiye’de tamamladım. Üniversiteye başladığım tarihlerde Turizm Sektörüne de adım atarak 2005 tarihine kadar çeşitli firmalarda satış yöneticiliği ve yönetim kadrolarında görev yaptım.

Profesyonellerle yürüttüğüm iş yaşantımı, sektör değişikliği düşündüğümde yine temel prensip olarak profesyonellerle yürütmek istedim. Bu düşünceyle eşimle bulunduğumuz inşaat sektörüne paralel olarak aracı kurum hizmetlerini vermek üzere Re/max bünyesine dahil olduk. 6 yıllık profesyonelce yürüttüğümüz marka birliğimizi 2011 yılında değişen Pazar koşulları ile birlikte küçük bir değişiklik yaptık. Sektörde 10 yılımızı tamamlarken Coldwell Banker ile yollarımızı birleştirerek hedeflerimizi büyüttük. 

Kararımızın doğruluğu daha ilk aylarda elde ettiğimiz başarılar, büyüyen kadromuz ve aldığımız olumlu müşteri yorumları ile kendisini gösterdi. Doğru yatırımı doğru adreste gerçekleştirmenin mutluluğunu ancak şu kelimelerle ifade edebilirim; Bölgesinde ve Türkiye genelinde marka olan Premium Gayrimenkul her daim profesyonellerle yol almaya devam edecektir.

Ofisimiz her zaman      “ Elit bir markanın seçkin Profesyonelleri” ile büyüyecektir.

Bu doğruyu birlikte yol aldığımız tüm arkadaşlarımızla, çevremizle ve müşterilerimizle paylaşmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Eğitimlerim

  • Gen Blue Türkiye 2015 - 30-03-2015
yabancı satış

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara