+90 (216) 384 02 22
İstanbul-Anadolu
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
2.
YIL

Ayşe Fügen Arda

COLDWELL BANKER BARAS
Gayrimenkul Danışmanı

“Luxury Homes & Stylish Houses”
Coldwell Banker Baras Gayrimenkul çatısı altında ihtiyaçlarınıza uygun gayrimenkul ve müşteri portföyü oluşturarak Profesyonel Yatırım Danışmanlığı yapmaktayım.
27 yıllık profesyonel hayatımda Bayer ve Deva gibi uluslararası şirketlerde İhracat Müdürü, Satış ve Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür pozisyonlarında görev yaptım.
Çalışma hayatım boyunca yurt içinde ve yurt dışında aldığım onlarca eğitim ile Satış, Pazarlama, Finans ve Yatırım konularında uzmanlaştım.
Gayrimenkul sektöründe dünya lideri olan Coldwell Banker'a katıldıktan sonra ''Coldwell Banker Akademi ''Los Angeles ve Türkiye'de aldığım eğitimleri tecrübelerimle birleştirerek sizlerin hizmetine sundum. 
Gayrimenkul geleceğe yönelik en güvenli yatırım aracıdır. Bu kadar önemli bir kararın tecrübeli ve güvenilir gayrimenkul danışmanları tarafından profesyonelce yönetilmesi şarttır. Bu süreci en hızlı ve sizi en mutlu edecek şekilde sonuçlandırmak benim her zaman önceliğim olmuştur. Bu doğrultuda ulaştığım başarıların sonucu aldığım ödüllerden önemli olan sizin dostluğunuz ve güveninizdir. Teşekkürler.

Eğitimlerim

  • New Home ... Proje Satış Sistemi Eğitimi İstanbul - 02-05-2018
  • SOKRATİK SATIŞ / SOCRATIC SELLING SKILLS - 14-11-2016
  • Milyonerden Milyonere Gayrimenkul Satış Eğitimi (İstanbul Anadolu Yakası Ofisler İçin )20 Nisan 2016 dan önce sisteme giren Gayrimenkul Danışmanlar Katılabilir - 18-09-2016
Erenköy
Caddebostan
Suadiye
Fenerbahçe

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER

Danışmanı Ara